„Docenianie i wartościowanie” związków jednopłciowych. Comming soon

*2014 Synod o rodzinie zwiastuje
Oto, co wkrótce nadejdzie

Franciszku, jedna konkretna, przejrzysta wypowiedź o grzeszności czynów i związków homoseksualnych zgodna z nauczaniem Kościoła oraz deklaracja wierności Magisterium w tym względzie w kwestiach praktycznych, a wszystkie takie rysunki z konieczności pójdą do lamusa. Może się odważysz?
A może powtórzysz: „Jeśli ktoś jest gejem i szuka Boga i ma dobrą wolę, kim jestem, by go sądzić?”

homesexuality.coming.soon

Ten piękny profetyczny rysunek zawdzięczamy Ecclesiam Et Sallus.

10 uwag do wpisu “„Docenianie i wartościowanie” związków jednopłciowych. Comming soon

 1. Małżeństwo osób tej samej płci jest grzechem ciężkim

  Orędzia Ostrzeżenia

  Orędzie nr 377 z serii Ostrzeżenie

  Piątek, 16.03.2012, godz.22.20

  Moja droga, umiłowana córko, ból i cierpienie Moich biednych wyznawców, którzy muszą bezradnie patrzeć, ponieważ nowe przepisy prawa są sprzeczne z Moimi Naukami, osiągają bezprecedensowy poziom na świecie.

  Dzieci, nie tylko musicie być świadkami grzechu, ale musicie następnie patrzeć, jak grzech jest wam przedstawiany, gdy zmuszani jesteście do zaakceptowania go, jakby był czymś humanitarnym.

  Odnoszę się tu w szczególności do jednego grzechu, małżeństwa osób tej samej płci, które jest przedstawiane jako naturalne prawo.

  Następnie jest od was oczekiwane, że zaakceptujecie tę obrzydliwość, ponieważ jest ona ustanawiana przed tronem Mojego Ojca w kościele. Nie wystarczy dla tych ludzi, że małżeństwa tej samej płci przyzwalane są w oczach prawa, ale chcą oni następnie zmusić Boga Ojca, aby dał im swoje błogosławieństwo. On nie mógłby tego nigdy uczynić, ponieważ jest to grzech ciężki w Jego oczach.

  Jak ośmielają się ci ludzie myśleć, że akceptowalne jest demonstrowanie tego obrzydliwego aktu w Kościołach Mojego Ojca?

  Dzieci, Ja kocham każdą duszę.

  Kocham grzeszników.

  Czuję wstręt do ich grzechów, ale kocham grzeszników.

  Akty seksualne osób tej samej płci są nieakceptowalne w oczach Mojego Ojca.

  Módlcie się za te dusze, ponieważ kocham je, ale nie mogę dać im łask, których pragną.

  Muszą wiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo się starają uzyskać akceptację małżeństwa osób tej samej płci, nie są one uprawnione do udziału w świętym sakramencie małżeństwa.

  Sakrament musi pochodzić od Boga. Zasady otrzymywania sakramentów muszą wynikać z Nauk Mojego Ojca.

  Nie możecie zmusić Mojego Ojca, Najwyższego Boga, aby dał Swoje błogosławieństwo lub dostęp do Jego świętych sakramentów, jeśli nie są one przestrzegane w taki sposób, jak powinny być.

  Grzech jest teraz przedstawiany w świecie, jako coś dobrego.

  Jak już wcześniej powiedziałem, świat odwrócił się tyłem do przodu.

  Dobro przedstawiane jest jako zło i wyszydzani są ludzie, którzy starają się żyć według praw Boga Ojca.

  Zło, bez względu na sposób ubierania go, nie może być obrócone w akt dobroci w oczach Mojego Ojca.

  Mój Ojciec ukarze tych, którzy nadal będą afiszować przed Nim swoje grzechy.

  Uważajcie na to ostrzeżenie, gdyż wasze grzechy, które są popełniane, kiedy odrzucacie posłuszeństwo Bogu, nie będą i nie mogą być odpuszczone.

  Jest tak, ponieważ odmawiacie uznania grzechu takim, jaki jest.

  Wasz Zbawiciel
  Jezus Chrystus

  Polubienie

 2. „Tak jak lis czekający na właściwy moment, papież Franciszek dał podwaliny, by podjąć wszystkie potrzebne kroki, aby zapewnić pełną akceptację homoseksualizmu w kościele katolickim. Bo przecież, jeśli chcesz zbudować światową religię, musisz mieć szeroką bazę.”

  -fragment artykułu: „Przełom w „KRK” na temat związków homoseksualnych?”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/przelom-kk-temat-zwiazkow-homoseksualnych-2014-10

  Polubienie

 3. Papież nie pochwala aktów seksualnych, tylko jak nakazuje Kościół, darzy szacunkiem ludzi dotkniętych tą dewiacją,. Nie mówi o wojujących LGBT lecz tych poszukujących Boga. Mi- łosierdzia, miłosierdzia i jeszcze raz miłosierdzia. „Błogosławieni milosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.”

  KKK 2358 Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie. POWINNO SIĘ TRAKTOWAĆ TE OSOBY Z SZACUNKIEM, WSPÓŁCZUCIEM I DELIKATNOŚCIĄ. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.

  KKK 2359 Osoby homoseksualne są wezwane do czystości. Dzięki cnotom panowania nad sobą, które uczą wolności wewnętrznej, niekiedy dzięki wsparciu bezinteresownej przyjaźni, przez modlitwę i łaskę sakramentalną, mogą i powinny przybliżać się one – stopniowo i zdecydowanie – do doskonałości chrześcijańskiej.

  Polubienie

  • No to dlaczego skoro są wezwane do czystości Franciszek nie powie im jasno, że grzeszą – ani jednej wypowiedzi papieża, która potwierdza nauczanie Kościoła, że czyn homoseksualny jest grzechem i to ciężkim, zbywa to milczeniem. Tylko Franciszek będzie mówił „Kim ja jestem by sądzić?”. Zdanie prawdziwe, bo tylko Bóg może sądzić, ale w taki sposób powiedziane – bez jasne powiedzenia o grzeszności czynów homoseksualnych – tylko służy szatanowi w powodowaniu zamętu i służy przyklepaniu grzechu.

   Polubienie

   • Czystość wszystkich obowiązuje i homo i hetero i samotnych i małżonków. Niestety mało kto ją zachowuje, ale wszyscy czepiają się homosiów. Taki faryzeizm.

    Polubienie

   • Oczywiście, jestem tego samego zdania. Papież nie jest od sądzenia – Sędzią Sprawiedliwym jest Jezus Chrystus gdy przyjdzie. Papież na to pytanie powinien odpowiedzieć słowami Św. Piotra: 1 List do Koryntian 6,9-11 „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego”. Wszyscy tutaj wymienieni muszą zaprzestać swoich czynów, nie mogą być aktywnymi grzesznikami aby wejść do królestwa Bożego. Muszą z grzechu zrezygnować. W przypadku księży dodatkowo obowiązuje celibat. Łamanie celibatu z kobietą jest grzechem w oczach ludzkich (ponieważ ten zakaz ustanowił człowiek) ale z innym mężczyzną to grzech śmiertelny wobec Boga (ponieważ ten zakaz ustanowił Bóg).

    Polubienie

 4. „Papież dodał też, że geje i lesbijki powinni być w pełni akceptowani w społeczeństwach. „Katechizm wszystko wyjaśnia. Mówi, że nie powinni być marginalizowani, ale zintegrowani ze społeczeństwem” – podkreślał papież, ale potępił „homoseksualne lobby”. „Problemem nie jest orientacja, musimy być braćmi.PROBLEMEM JEST LOBBOWANIE PRZEZ ORIENTACJĘ bądź lobby chciwych ludzi, polityczne lobby, lobby Masonów, jest tyle różnych lobby. To jest problem” – mówił papież.”
  https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2014/10/15/docenianie-i-wartosciowanie-zwiazkow-jednoplciowych-comming-soon/#comments

  Polubienie

  • szkoda, że nie dokończył zdania, które wypowiedział Św. Piotr w 1 Liście do Koryntian 6, 9-11 „Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego”. Wszyscy tu wyżej wymienieni powinni być w pełni akceptowani w imię tolerancji dla inności.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s