Przygarnięcie przez papieża teorii ewolucji stawia nas jeden krok bliżej ku Jednej Światowej Religii

franciszek.obama

 

Jeśli chciałbyś stworzyć religię, którą prawie każdy będzie kochać, jak byś to uczynił?

Być może zmieniłbyś swoją wiarę, aby uczynić ją bardziej atrakcyjną dla współczesnego świata, który zmienia się z każdym mgnieniem oka. Być może wskazałbyś, że jesteś gotowy stać się bardziej mainstreamowym (przystosowanym do głównego medialnego nurtu) w naglących i pierwszoplanowych kwestiach takich jak prawa gejów. Być może zaprosiłbyś przywódców innych religii z całej planety do odwiedzenia cię i dał do zrozumienia, że uznajesz, że wszystkie te religie także są prawdziwe. A całe te „nienaukowe rozważania” o Bogu stwarzającym świat w sześć dni i stwarzającym ludzkość z prochu ziemi? Cóż, wszystko to po prostu będzie musiało zostać odrzucone. Jeśli wszystko to brzmi to dla ciebie znajomo, to dlatego, że to jest dokładnie to, co czyni teraz Franciszek.

Gdyby powiedzieć, że Franciszek jest niezwykle popularnym papieżem, byłby to zdecydowanie za mało. Został on obsypany pochwałami przez media na całym świecie, gdy odpowiedział na pytanie na temat homoseksualizmu, wypowiadając następujące zdanie: „Kim ja jestem, by sądzić?”. Od pierwszych dni swojego pontyfikatu jest odwiedzany przez czekających w niekończącej się kolejce dostojników religijnych z całej planety, a oni wszyscy wydają się mieć tylko dobre rzeczy do powiedzenia na jego temat. W tym momencie nawet większość muzułmanów wydaje się kochać tego papieża. Wcześniej w tym roku Franciszek podjął bezprecedensowy krok zezwolenia na islamskie modlitwy i czytania Koranu w Watykanie, po raz pierwszy w historii. Papież wydaje się mieć szósty zmysł do podejmowania właściwych ruchów z zakresu public relations, i wydaje się, że jest tak prezentowany, by być jednym z najbardziej kochanych papieży w historii.

W tym tygodniu Franciszek wskakuje do nagłówków gazet i artykułów na całym świecie za publiczne przygarnięcie Wielkiego Wybuchu (Big Bang) i teorii ewolucji.

 

[Dalej w artykule znajdujemy między innymi rozważania na temat wątpliwości i nienaukowości darwinowskiej teorii ewolucji, z podaniem kilkudziesięciu cennych opinii i źródeł naukowych]

 

(źródło: pierwsze akapity artykułu Michael Synder The Pope’s Embrace Of Evolution Brings Us One Step Closer To A One World Religion ze strony Alex Jones’s INFOWARS.COM because there is a war on for your mind.)

8 uwag do wpisu “Przygarnięcie przez papieża teorii ewolucji stawia nas jeden krok bliżej ku Jednej Światowej Religii

 1. Cieszę się, że jest taki blog. Cukierkowy „papież” Franciszek na okrągło jest wychwalany w lewicowych mediach, które jednoznacznie chcą (i realizują to od bardzo dawna) erozji Kościoła Katolickiego. Lucyferiańskie środowiska w watykanie wygrały tą bitwę, ale nei wygrały jeszcze wojny. Najgorsze jest zaślepienie wiernych, którzy bardzo lubią Franciszka, który z kolei jest marionetką w rękach tych kardynałów progresistów. Pomijam już wątek niekanonicznego wyboru na stolec piotrowy.

  Polubienie

 2. Dodam jeszcze może od siebie pytanie kiedy Episkopat Polski odniesie się do wypowiedzi i działań Franciszka? Kiedy katolicy się obudzą i zaczną protestować? Ja osobiście mówię dość i będę działać, aby Franciszek Bergoglio jak najszybciej przestał być biskupem Rzymu. Jeżeli progresiści w Watykanie okażą się zbyt mocni trzeba będzie pomyśleć o schizmie.

  Polubienie

  • Proponowałbym nie czynić schizmy, dlatego że grozi za to ekskomunika 🙂 Lepiej poczekać aż Franciszek zrobi coś mocniejszego herezję albo coś z tym porównywalnego i wtedy on sam wyskoczy z Kościoła. Trzeba trwać w Kościele katolickim i w Jego nauczaniu. Póki co wprost nie można zarzucić Franciszkowi herezji, by móc z czystym sumieniem powiedzieć sede vacante.

   Polubienie

 3. Człowiek nie ewoluował od zwierząt, ale ci, którzy nie wierzą w Boga, chcieliby was zmusić, abyście właśnie w to uwierzyli.

  Orędzia Ostrzeżenia

  Czwartek, 21.06.2012, godz.17.30

  Moja droga, umiłowana córko, odkąd zaczął się czas i świat został stworzony przez Mojego Przedwiecznego Ojca, było wiele zamieszania na temat pochodzenia ludzkiego rodzaju.

  Kiedy Mój Ojciec stworzył świat, tak aby mógł mieć rodzinę, dokonanych zostało wiele przygotowań.

  Stworzył ziemię, morza, rośliny, drzewa, góry, rzeki, zwierzęta a następnie, w drugiej kolejności, ostatniego dnia, gdy wszystko w Raju było na swoim miejscu, stworzył człowieka.

  Człowiek, chociaż skażony grzechem, jest świętym stworzeniem. Zwierzęta są po to, aby służyć ludzkości.

  Człowiek nie ewoluował od zwierząt, ale ci, którzy nie wierzą w Boga, chcieliby was zmusić, abyście właśnie w to uwierzyli.

  Teorie ewolucji, które twierdzą, że człowiek pochodzi od zwierząt, są kłamstwem. Nigdy nie mogą być udowodnione.

  Szatan, jego upadli aniołowie i każdy demon, który pochodzi od wrogów Boga, przekonywał człowieka do tego strasznego kłamstwa.

  Człowiek jest dzieckiem Boga, ale aby poniżyć ludzkie dziecko Boga, szatan chce wprowadzić zamęt w sercach ludzi.

  Dlaczego on propaguje to kłamstwo poprzez fałszywe nauki? W ten sposób może dowodzić, że człowiek wyewoluował z małpy, a następnie przekonać ludzi, że nie zostali stworzeni Ręką Mojego Przedwiecznego Ojca.

  Jest to jedno z największych kłamstw popełnionych przez diabła, wykorzystującego dusze tych ludzi, którzy twierdzą, że są bardziej inteligentni, niż reszta ich braci i sióstr.

  Naukowcy oświadczają, że człowiek ewoluował od zwierzęcia, ale oni zostali oszukani.

  Nauka jest w błędzie, gdy próbuje oznajmiać prawdę o stworzeniu wszechświata.

  Żaden człowiek nie rozumie cudu Bożego Stworzenia.

  Jeśli człowiek wierzy, że na podstawie ludzkiego rozumowania zna wszystkie odpowiedzi na temat początków ludzkości, to oszukuje nie tylko inne biedne dusze, ale samego siebie.

  Kiedy nie ma miłości Boga w takich duszach, które wierzą w wyższość ludzkiej inteligencji, wtedy ateizm szerzy się jak chwast.

  Ten chwast, który rozrasta się w każdym kierunku, skaża i niszczy każdy plon w zasięgu wzroku oraz tworzy choroby.

  Jedynym lekarstwem jest szukanie pomocy u Boga przez pokorną modlitwę i prośbę, aby Prawda została ujawniona.

  Tak wiele nieprawd szerzonych przez ateistów, którzy próbują udowodnić, że Bóg nie istnieje, zniszczyło miliony dusz. Ich ofiary potrzebują waszych modlitw.

  Ateizm jest największą religią na świecie, a ci, którzy poświęcili swoje życie dla tego oszustwa, są zgubieni na wieczność.

  Spotkają ich ognie Piekła.

  Jeśli nie zwrócą się do Mnie podczas lub po Ostrzeżeniu, cierpieć będą straszliwą karę.

  Módlcie się za nich.

  Wasz Jezus

  Polubienie

 4. Przesyłam dwa ciekawe filmy o Kreacjoniźmie, który jest zaprzeczeniem ewolucjonizmu – darwinizmu.
  1. Bóg cudów – lektor PL

  2. Evolution vs. God Movie ( na pasku filmu u dołu z prawej strony można włączyć
  polskie napisy klikając na biały prostokąt ).

  Polubienie

 5. „Kościół Katolicki pozostaje już jedynie w katakumbach, w przenośni i dosłownie, a organizacja, która podaje się za Kościół Katolicki jest w istocie Antykościołem, narzędziem zwodzenia i tumanienia mas nominalnych katolików. Trzeba ten fakt wziąć pod uwagę czytając poniższy artykuł.”
  -fragment artykułu: „Watykan–Marrano Bergoglio( Franciszek) uznaje prawdziwość ewolucji”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/atykan-bergoglio-uznaje-prawdziwosc-ewolucji-2014-10

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s