Kard. Pell: historia widziała 37 fałszywych papieży!

Kar. George Pell

Kar. George Pell

Jak powiedział kard. G. Pell w homilii wygłoszonej w Rzymie 24 października 2014 roku, Franciszek jest 266 papieżem, a historia widziała już 37 fałszywych papieży albo antypapieży.

Andrew Brown, publicysta The Guardian, zauważa następujący fakt: dlaczego kardynał wspomniałby o fałszywych papieżach, jak nie tylko po to, by wzbudzić taką możliwość, że Franciszek może stać się raczej 38 fałszywym papieżem niż 266 prawdziwym następcą św. Piotra.

Czy naprawdę powinniśmy wykluczać z miejsca taką możliwość, że po serii wynoszonych na ołtarze Tron Piotra mógłby za dopuszczeniem Bożym przejąć ktoś zgoła odmienny?

 

(źródło: ^^^http://www.theguardian.com/commentisfree/2014/oct/30/catholic-church-schism-pope-francis-liberal-conservative?CMP=share_btn_fb)

6 uwag do wpisu “Kard. Pell: historia widziała 37 fałszywych papieży!

 1. Jeszcze do niedawna miałam wątpliwości czy Franciszek jest czy nie, falszywym prorokiem. Niestety okazało się ze nim jest. Definitywnie weszlismy juz w czas konca. Proszę wszystkich, zeby czytali Orędzia Pana Jezusa i Marii Matki Zbawienia, które przekazują Marii Bożego Miłosierdzia oraz mowili o tym innym. Łatwo znaleźć to w internecie. Wystarczy wpisac w wyszukiwarke. Szczęśc Boże wszystkim oraz osobie, która prowadzi tę stronę. Bóg Panu zapłać.

  Polubienie

 2. Fragment artykułu: „Bergoglio-Franciszek praktykuje judaizm”

  „W ciągu ostatnich kilku dni antypapież Franciszek gościł w Watykanie swego przyjaciela, żydowskiego rabina Abrahama Skorka. Skorka ostatnio udzielił wywiadu na temat swojego pobytu u Franciszka. Ten niewiarygodny wywiad ujawnia jeszcze więcej faktów zdumiewającej apostazji Franciszka i jego pełnej akceptacji judaizmu. Skorka wyjaśnia, że podczas swojego pobytu w Watykanie, pobytu rozpoczętego 25 września, Franciszek dopomagał mu w praktykowaniu judaizmu i przestrzeganiu obrzędów według prawa mojżeszowego. Franciszek również odpowiadał na żydowskie modlitwy Skorki a także odrzucił prozelityzm to znaczy nawrócenie Skorki na katolicyzm. Artykuł nosi tytuł „Franciszek i rabin Skorka tworzą historię w Watykanie”. Skorka mówi co następuje: „Jadam z nim śniadanie, lunch i kolację codziennie. Opiekuje się mną i dogląda wszystkiego co się tyczy mojego pożywienia aby się upewnić, że jest ono całkowicie koszerne i zgodne z moją religijną tradycją. Są świąteczne dni i muszę odmawiać pewne modlitwy podczas posiłków i ja przedłużam ostatnią modlitwę i tłumaczę ją. On towarzyszy mi razem z innymi przy stole, z jego sekretarzami i biskupem, i oni wszyscy mówią „Amen” na końcu”- powiedział rabin. „Spotykamy się bez porzucania naszych tożsamości. Rozmawiałem z nim o ewangelizacji i on oświadczył zdecydowanie, że Kościół Katolicki nie może angażować się w nawracanie”- powiedział Skorka.”
  Źródło: http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=23008

  Może ktoś potrafi zrobić napisy do poniższego filmu:

  Polubienie

 3. Przedstawiony poniżej materiał filmowy ukazuje, bez najmniejszych wątpliwości, prawdziwą gębę Bergoglio i jego prawdziwą religię, którą wyznaje. A jest to religia tych, którzy zabili Jezusa Chrystusa i tych, którzy zabijają i prześladują, od ponad 2000 lat, wszystkich wyznawców prawdziwego Boga-Człowieka, Zbawiciela rodzaju ludzkiego. Jest to religia satanistycznego judaizmu, religia Szatana. Wszyscy, którzy jeszcze mieli wątpliwości powinni się ich już pozbyć. Natomiast wszyscy fałszywi i podstępni judeochrześcijanie, nominalni” katolicy”, i ich fałszywi pasterze o żmijowych językach, zwłaszcza podstępni i przebiegli pseudo-„tradycjonaliści”, powinni mieć świadomość, że PRAWDY nie zdołają zniszczyć a zapłatę otrzymają na miarę swoich uczynków. Wszyscy, którzy mają dobrą wolę i miłość PRAWDY, proszeni są o rozpowszechnianie poniższego materiału.

  UWAGA! Transkrypt tekstu poniższego video

  „Prosimy o przekazanie tej pilnej informacji światu w celu ratowania dusz.

  Tutaj Bergoglio (tak zwany Franciszek) nadaje „doktorat honoris causa” swojemu przyjacielowi, rabinowi Abrahamowi Skorka.

  Abraham Skorka mówi po hiszpańsku: „musimy zrobić…musimy zbudować INNĄ ludzką rzeczywistość, my czekamy na moshiacha.

  SŁYSZELIŚCIE TO ???????

  Abraham Skorka jeszcze raz: „CZEKAMY NA MOSHIACHA”,

  „CZEKAMY NA MOSHIACHA, ale żeby on przyszedł to musimy przygotować grunt, musimy przygotować mu miejsce, wierzę, że to nie jest błaha sprawa, wierzę, że on nadejdzie kiedy bóg zadecyduje o tym, bóg objawi siebie ludzkości kiedy tak zdecyduje ale on także czeka na nas. Bardzo dziękuję” ——————————————————————————————————————————————–

  Czy ci ludzie, tam obecni, są uczniami Chrystusa,…doprawdy???? ZAPIERAJĄC SIĘ CHRYSTUSA publicznie, jakby „nic się nie działo”…????? ——————————————————————————————————————————————- Abraham Skorka jest bardzo bliskim przyjacielem Bergoglio (tak zwanego Franciszka) i w książce napisanej przez nich obu, zatytułowanej „On heaven and earth”, Bergoglio jasno mówi, że włączył INNE RELIGIE do jednej ceremonii, i zaraz po kazaniu każdy modlił się publicznie w „swoim” wyznaniu co świadczy, że Bergoglio jest otwartym PACHOŁKIEM DEMONA. Pojawił się on aby zniszczyć WIARĘ (doktrynę). —————————————————————————————————————————————— Wszyscy zwolennicy fałszywego „papieża” Franciszka są ŚLEPI i będą POTĘPIENI W PIEKLE. Prawdziwy katolik trzyma się prawdziwej katolickiej doktryny bo poza nią jest APOSTAZJA.

  źródło:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/judeosatanista-bergoglio-oczekuje-swojego-moshiacha-2014-02

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s