Nic nie powiedział o chipach RFID!

vat[1]

W pewnych portalach krążą informacje, że papież wypowiedział się na wiosnę tego roku bardzo pozytywnie o chipach RFID, które wiele osób chce utożsamiać z apokaliptycznym znamieniem bestii.

Przestrzegamy przed powielaniem tej informacji, ponieważ jest ona nieprawdziwa – nic takiego Franciszek nie powiedział. Nie ma tego w żadnych wiarygodnych źródłach.

Co innego sama sprawa chipów i zamysły ich wprowadzenia na szerszą skalę, co rzeczywiście budzi uzasadniony niepokój.

Kto i po co tworzy więc takie informacje?

 

11 uwag do wpisu “Nic nie powiedział o chipach RFID!

  • Prosiłbym administratora o sprawdzenie PRAWDZIWEJ daty wpisu Robina.
   Przecież nastąpiło to na 100% po wpisie Pina Colady!
   Jak to możliwe? i taki piękny czerwony znak by go było dobrze WIDAĆ…
   Czyżby chciał zdezawuować info z wolnej-polski…

   Polubienie

 1. Być może protestanci, bo oni nauczają, że – według Księgi Apokalipsy – fałszywy prorok, nie tylko, że będzie przywódcą duchowym, ale i twórcą ( w jakimś sensie) nowego systemyu ekonomicznego, który wcześniej czy poźniej zaowocuje powstaniem chipa, lub znamieniem bestii… My Katolicy, jesteśnmy beznadziejnie ciency, jeżeli chodzi o Księgę Apokalipsy… Od wielków jest to takie katolickie tabu… Księga niby jest, ale O NIEJ SIĘ NIC NIE MÓWI… Jak żyję ( a już trochę żyję), nie usłyszałam ANI JEDNEGO KAZANIA w swoim życiu na temat Księgi Objawienia!!! Za to u protestantów… nauki eschatologiczne kwitną!!! I Bogu dzięki, bo ktoś to musiał wreszcie otwarcie zrobić.

  Polubienie

 2. Powiedział czy nie powiedział?
  Tu cos wrzuci tam skorygują, ktos inny zacytuje z tzw pamieci i wiadomo, że… Niewiele wiadomo, czyli niewyraźnie widac intencje.
  Myślę, że to świadomy rodzaj metodologii postępowania a prawdziwe intencje wyjdą dopiero w konkretnych decyzjach. Wszak po owocach mamy poznawać.

  Polubienie

 3. Dla tych, którzy nie potrafią zrozumieć OBECNEGO masońskiego ZAMACHU na państwa narodowe Europy oraz świata polecam książkę:

  (Tylko się przedwcześnie nie przestrasz… i doczytaj do końca!)
  Jest w niej m.in. o Znamieniu Bestii czyli czipie RFID.
  Przeczytanie tej książki pozwoli KAŻDEMU KTO JĄ PRZECZYTA spojrzeć z zupełnie innego punktu widzenia na treści zawarte w orędziach Ostrzeżenie.

  Polubienie

 4. JAK TO, TO WSZYSTKO W ROSJI???
  NWO i chipizacja w Rosji

  Reportaż nt. chipizacji w Rosji z rosyjskiego kanału telewizyjnego. NWO już jest i działa.

  Komentarz: Po cóż żydowskim satanistycznym globalistom trzecia wojna światowa i depopulacja na wszelkie możliwe sposoby, skoro ludzie są tak ogłupieni, że sami się chipują i bez pytań wchodzą do elektronicznego globalnego łagru? Nie łudźmy się, że na polskim gruncie będzie inaczej, ponieważ w każdym kraju znajdą się masy, dwunożne lemingi, które zachipują siebie i swoje dzieci z uśmiechem na ustach. I nim się obejrzymy a uchowa się pokolenie całkowicie oswojone z chipem RFID (znamieniem Bestii) pod skórą. A widząc wygody jakie rzekomo chip dostarcza, kolejne pokolenie samo będzie się o niego prosić.

  Zachęcamy aby nasi Czytelnicy/Czytelniczki, rozsiani po świeci całym, przysyłali na adres redakcji materiały wideo o postępach chipizacji ze swych krajów zamieszkania.

  http://www.rusimperia.info/news/id21884.html
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-uek-narastaja-protesty-przeciwko-budowie-elektronicznego-obozu-koncentracyjnego-2014-12

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s