Franciszek a rzeź chrześcijan

Chrześcijanie ukrzyżowani, obcięto im głowy, pochowani żywcem przez ISIS. Świat milczy.

Amerykańska stacja TV FOX oskarża Franciszka, że nie robi absolutnie NIC dla obrony chrześcijan w Iraku przed definitywną rzezią …

To nie tylko ta stacja, ale wielu komentatorów katolickich blogów zastanawia się otwarcie, dlaczego Franciszek nie robi absolutnie NIC, aby bronić chrześcijan w Iraku. Wspomniał kiedyś tam o modlitwie i o tym, że jest to barbarzyństwo, ale kiedy? Po wielu miesiącach najokrutniejszych rzezi i ukrzyżowań nawet małych dzieci i obcinania im głów za wiarę w Jezusa Chrystusa.    

Fakt jest taki, że Franciszek ma ogromne siły międzynarodowego nacisku i długie ręce, aby wpłynąć na tę sytuację, chociażby przez częste jej publiczne nagłaśnianie, ale NIC takiego się nie dzieje. Tamtejsi chrześcijanie zostali pozostawieni sami sobie i są jak baranki na rzeź prowadzone… Nawet w naszych kościołach się milczy…

DLACZEGO? Jaki to cel przyświeca Franciszkowi, aby się nie angażować w ocalenie Chrześcijan z rąk Islamu? Czy tak postępuje następca Chrystusa na ziemi?

(post nadesłany,
źródło: ^^^http://rorate-caeli.blogspot.com/2014/07/major-newspaper-editorial-why-global.html,
^^^http://rorate-caeli.blogspot.com/2014/11/bizarre-silence-on-muslim-persecution.html)

Advertisements

3 uwagi do wpisu “Franciszek a rzeź chrześcijan

 1. Nie tylko w Iraku, ale i w Syrii oraz Nigerii. Nie można wykluczyć, że papież jakoś pomaga kanałami dyplomatycznymi, a także że nie chce uchodzić za krzyżowca. Swego czasu wezwał do modlitwy za kościół w Syrii. Niemniej mało kto w Kościele ma odwagę krytycznie podejść do Koranu i hadisów, a to one stanowią źródło przemocy. Koran i hadisy to zatrute ziarno

  Lubię to

  • Dario, ludzie są zarzynani za wiarę, a on nie chce uchodzić za krzyżowca?!!! Przecież to w głowie się nie mieści – jeżeli taki jest tego powód! Jezus poszedł na KRZYŻ za PRAWDĘ!!!

   A czym było zaproszenie imama do Watykanu, który modlił się z KORANU i nikt nie uświadomił sobie, że wersety, które on cytował na świetym Watykanie (bluźnierstwo samo w sobie), prosiły Boga o zwycięstwo islamu nad niewiernymi!!!!

   Kiedy wybuchł skandal, bo ci co czuwają ujawnili to, to Watykan musiał wyciąć ten fragment nagrania i oczywiście ks.Lomabrdi musiał wszystkiemu oficjalnie zaprzeczyć… (biedny Lombardii – nic ostatnio nie robi tylko wszystkiemu zaprzecza).

   Za tego „papieża” dzieją się rzeczy nie tylko, że niesłychane, ale obrażające Samego Boga. Jeżeli Bóg – w sywm świętym gniewie – wysucha tego imama, a istnieją takowe proroctwa, to kto wie, czy to właśnie niewierni islamu nie spalą Rzymu…

   Lubię to

 2. Zarzut bycia krzyżowcem jest wyjątkowo nietrafiony. Pierwsze gminy chrześcijańskie powstały na terenie Palestyny juz w pierwszym wieku zatem na okolo sześć wieków przed powstaniem islamu. To właśnie islam stał się formacja kulturową, która siłą miecza nawracał narody oscienne. Nasluchali się w Mekce kapłanów Synagogi o Bogu w poChrystuwowym, Żydowskim wydaniu i mieszając tę wiedzę z okrojonym Chrześcijaństwem, stworzyli rodzaj kompilacyjnego, barbarzynskiego, redukcyjnego synkretyzmu – z chorymi ambicjami zatruwania tą ideologia innych narodów.
  Gdy krzyżowcy odbili z rąk tych barbarzyncow święte miejsca Chrześcijaństwa, zostali pomowieni o niesienie wojen i pożogi. Zapomnieli, że sami to wielokrotnie czynili pierwej.
  W tych okolicznościach pochylanie się Bergoglia nad islamem, jako religią rzekomo pochodzącą od Boga jest wyjątkowo oburzajaca.
  Rozumiem, że te akty konsyliacyjne wobec innych religii czynione są przez niego, w duchu budowania jednej światowej religii… i prawda o nich nie jest tu istotna. To dążenie odsłania prawdziwe intencje wobec Prawdy Chrystusa.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s