Gehenna św. Faustyny – jej największe cierpienia, i to za kapłanów, w dniu narodzin J. M. Bergoglio

200px-Faustina[1]Nie wiadomo, kto pierwszy zwrócił na to uwagę, ale w „Dzienniczku” św. Faustyny pod datą 17 grudnia 1936 roku – jest to dzień narodzin obecnego papieża – czytamy:

17 XII [1936]. Dzisiejszy dzień ofiarowałam za kapłanów; w dniu tym więcej cierpiałam niż kiedykolwiek: i wewnętrznie, i zewnętrznie. Nie wiedziałam, że w jednym dniu tyle wycierpieć można. Starałam się odprawić godzinę świętą, w której duch mój kosztował goryczy ogrójcowej; walczę sama jedna, wsparta ramieniem Jego, przeciw wszelkim trudnościom, które stają jak mury nieprzebite przede mną, jednak ufam w mocy imienia Jego i nie lękam się niczego”
(cytat z „Dzienniczka”, nr 823)

Wiemy, że Faustyna cierpiała tego dnia za kapłanów (!), że nigdy dotąd nie przecierpiała tyle w jednym tylko dniu, co właśnie tego dnia, oraz że gorycz Ogrójca była jej udziałem.

Oczywiście nie ma tutaj żadnego imienia poza stwierdzeniem, że jest to ofiara za kapłanów, ale pomimo to wiele osób powraca z niepokojem do tej sprawy. Nie mamy też najmniejszych dowodów na to, że św. Faustyna wiedziała, kto się tego dnia narodził.

Jednak jak zauważył pewien bloger, nie ma gorszej rzeczy dla kapłana niż pozostać tym biblijnym apokaliptycznym fałszywym prorokiem. Są też blogi, na których sami kapłani piszą otwarcie o tym dniu cierpienia św. Faustyny i są przekonani, że ich niepokój co do tego, kim jest ten papież, jest uzasadniony.

Podobne epizody z cierpieniem czy wizjami zdarzały się Faustynie także wobec jakoś bardziej określonych osób, na przykład w dniu śmierci J. Piłsudskiego (12 maja 1935), znajdujemy w „Dzienniczku” (nr 425 i 426) zapis o tym, jak Faustyna widzi w strasznym konaniu duszę pełną zaszczytów i oklasków światowych.

I w tym przypadku cierpienia za kapłanów w dniu narodzin J. M. Bergoglio, tajemnicę i całą prawdę o tym doświadczeniu św. Faustyna zabrała ze sobą do grobu.

(zob. też tutaj:
^^^http://twoheartspress.com/blog/how-to-respond-if-pope-francis-is-the-false-prophet-2/
La Salette Journey: A reader comments on Saint Faustina and I respond…..
^^^http://www.suscipedomine.com/forum/index.php?topic=5012.0
St. Faustina’s Worst Day of Suffering was Francis’ Birthday)

38 uwag do wpisu “Gehenna św. Faustyny – jej największe cierpienia, i to za kapłanów, w dniu narodzin J. M. Bergoglio

 1. Można tylko dodać, że istnieje wiele orędzi i objawień o tych trudnych czasach kościoła, ale one nie zawsze nabierały rozgłosu, bo były tłumione ze względu na krytykę postępownia kleru w tych ostatnich czasach. Opisy odstępstwa były tak dobitne, że pewnie ci święci braciszkowie w uprzednich bogobojnych czasach, powątpiewali może i w takie orędzia, bo z kolei im wydawało się to niemożliwe, aby kościół tak nisko upadł. A jednak…

  Polubienie

 2. W końcowej części homilii Papież odniósł się także do dzisiejszej Ewangelii opowiadającej o rozmnożeniu chleba i ryb. Zaznaczył, że czyn Jezusa był podyktowany współczuciem dla tłumów, które schodziły się, by Go słychać, bo „były jak owce bez pasterza”. Franciszek zwrócił uwagę, że i dziś nie brakuje ludzi zdezorientowanych. Jezus ich naucza, a gdy pod wieczór chce im dać jeść, napotyka na dosyć nerwową odpowiedź uczniów. To świadczy, jak stwierdził Ojciec Święty, że właśnie „Bóg przychodzi jako pierwszy, a tamci nic nie zrozumieli”.
  FP oskarża ponownie książęta Kościoła, że nic nie zrozumieli – ci, którzy oddali życie za Ewangelię. W domyśle lud który Pan Jezus nakarmił wszystko zrozumiał i potem wołał „ukrzyżuj”
  „Taka jest Boża miłość: zawsze na nas czeka, zawsze nas zaskakuje. To Ojciec, nasz Ojciec, który nas tak bardzo kocha i zawsze jest gotów nam przebaczyć. Zawsze! I to nie jeden raz, ale siedemdziesiąt razy po siedem. Zawsze, niczym ojciec pełen miłości. I żeby poznać tego Boga, który jest miłością, musimy wstąpić przez szczebel miłości bliźniego, przez dzieła miłości i miłosierdzia, jak nas uczył Pan. W tych dniach, kiedy Kościół daje nam do rozmyślania objawienie się Boga, niech Pan da nam łaskę poznania Go na drodze miłości” – zakończył homilię Franciszek.
  Kto jeszcze jest na tyle nierozumny, że nie widzi, że nauka FP pochodzi z czeluści? Czyż nie widzicie, że ten nikczemnik znosi najcięższy grzech, który nigdy nie będzie odpuszczony, a którym jest bluźnierstwo przeciwko Duchowi Świętemu? Na dodatek jest to Prawda Wiary o najwyższym statusie ważności, gdyż pochodzi z ust samego Chrystusa Pana. To bluźnierstwo „zawsze” pada aż 3 razy co jest prześmiewstwem Trójcy Świętej. Tak więc każdy kto beztrosko słucha FP nabiera przeświadczenia, że może czynić cokolwiek, a i tak pójdzie do Nieba bo Ojciec Niebieski zawsze mu przebaczy.

  Polubienie

 3. @ Filip.
  „Zawsze jest gotów nam przebaczyć” nie jest tożsame, że przebacza bez żalu za grzech. Więc nie wiem, czy tym razem na podstawie tych paru zdań należy się Franciszkowi aż tak surowa ocena.

  Polubienie

  • Jemka,
   Zawsze – oznacza przez niedomowienie ze strony Bergoglio , bez względu na to czy żałujemy czy też nie.
   To jest szatanska gra. Jeśli nikt nie protestuje, to będzie szedl dalej w te falszywe rozumienie miłosierdzia, które nie potrzebuje uprzedniego żalu i prośby o wybaczenie grzechu. Jeśli zas zaczną się protesty, to wycofa się krok do tylu i powie, nie doprecyzowałem ale myśłę tak jak doktryna Kosciola naucza o Milosierdziu.
   Od samego początku Bergogli swiadomie pomija warunki otrzymania Miłosierdzia bo jego celem jest znieść poczucie grzechu. Wyznał to w prywatnej rozmowie z pewnym profesrem etyki Uniwersytetu Rzymskiego.
   Z jego wypowiedzi wynika: co kolwiek nie uczynicie Bóg jest tak Milosierny, że wybaczy nam wszystko… Cokolwiek byście nie uczynili… A grzech przeciwko Ducjowi Swietemu? A wspomniane obowiazkowe uznanie grzechu, żal za niego i ew. zadośćuczynienie? Ani slowa o tej absolutnie podstawowej wykładni o Milosierdziu!
   To jest świadomie, chytrze ukryta herezja!

   Polubienie

 4. Przybliża się czas, kiedy zostanie oznajmione, że grzech nie istnieje

  Orędzia Ostrzeżenia

  czwartek, 24 kwietnia 2014, godz. 16.45

  Moja wielce umiłowana córko, blisko jest teraz czas, kiedy grzechy człowieka zostaną — przez Mój Kościół — uznane za niemające znaczenia i nieszkodliwe w Moich Oczach.

  Grzech nie jest czymś, co jest przeze Mnie uważane za słabość czy ułomność. A choć słabość i ułomność przyczyniają się do powstania grzechu, to jednak do grzechu dochodzi ze względu na istnienie szatana. Mój Kościół wkrótce udobrucha Moich wyznawców, wprowadzając ich w błąd, polegający na akceptacji kłamstwa, że grzech to jedynie taka przenośnia — przenośnia, której używa się jako symbolu, aby Boże dzieci nakłonić do pozostania na ścieżce, która podoba się Bogu. Powiedzą wam, że grzech nie powinien w was wzbudzać poczucia, że jesteście odseparowani od innych. Grzech — będą mówili — nie jest tak istotny, ponieważ Bóg przebacza wszystko. Tak, Ja przebaczam wszystko i przebaczam każdy grzech — za wyjątkiem grzechu wieczystego — jeżeli tylko grzesznik okazuje skruchę i podejmuje wysiłki, odsuwając od siebie wszystkie pokusy, aby uniknąć powtórzenia tego grzechu. Nie możecie prosić Mnie o przebaczenie wam grzechu, kiedy w tym grzechu żyjecie. Morderca, który morduje, maltretuje i pozbawia życia, nie może Mnie prosić, abym mu przebaczył, jeżeli nadal morduje i nie ma zamiaru zaprzestać swoich zbrodni. Jaki to ma sens, aby Mnie prosić o odkupienie was z grzechu, jeżeli nawet nie akceptujecie, że w ogóle grzeszycie?

  Grzech jest spowodowany słabością i Ja przebaczam grzesznikowi, który prawdziwie pokutuje. Ale jeżeli grzesznik już dłużej nie wierzy, że jest on winny grzechu, to zakorzenia się on w jego duszy. Przybliża się czas, kiedy zostanie oznajmione, że grzech nie istnieje. Kiedy ten czas nastąpi, wywoła to wielką ulgę i jubel, bo to, co kiedyś było uznane w Moich Oczach za grzech, już więcej nie będzie za takie uważane.

  Grzech będzie postrzegany jako rzecz naturalna i jako coś, co wy wszyscy powinniście zaakceptować. Nie powie się wam, żebyście grzesznika po prostu kochali — tak jak Ja to czynię. Nie. Zostaniecie natomiast zachęceni, aby przyjąć, że grzech nie istnieje. Wszystko to doprowadzi do skrajnej zdrady Mojej Boskiej Osoby, świat będzie bowiem admirował sam siebie, swoje talenty, swoją inteligencję, aż ogłosi się wielkim, bez żenady lekceważąc Boga, Ojca Przedwiecznego.

  Och, jak wielu zostanie doprowadzonych do błędu, rozpaczy i przestępstw. Mój Kościół zostanie wykorzystany, aby w Moje Święte Imię ogłosić herezję. Ci błędnie pokierowani postawią wszystko na głowie i wywrócą z lewej na prawą, ale żadna z tych zmian nie zostanie zarządzona przeze Mnie, Jezusa Chrystusa. Duch Święty nie będzie przewodził tej ohydzie i pojawi się wielkie zamieszanie, a wielkie cierpienie i poczucie bezsilności ogarnie tych, którzy pozostaną prawdziwie wierni Nauczaniu Mojego Kościoła. Tradycyjne nauki nie będą już dłużej tolerowane. I wówczas, kiedy wszystko to, co było brane za świętość, polegnie w gruzach, nadejdzie czas, aby człowiek zatracenia* zajął swoje miejsce w Moim Kościele.

  Wasz Jezus

  * Człowiek zatracenia — por. „objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia” z Drugiego Listu do Tesaloniczan (2 Tes 2,03-2,04)
  CZYŻBY TO BYŁA PRAWDA??? Jemka co myslisz?

  Polubienie

 5. Jeśli przyjąć tezę, że św. Faustyna najwięcej cierpiała 17 grudnia 1936 w dniu narodzin przyszłego Ojca Świętego , to czemu nie właśnie dlatego , że to On najbardziej ze wszystkich papieży będzie cierpiał za Kościół i lud Boży i stanie się Żertwą ofiarną miłą Panu Bogu. Kto ogląda Anioł Pański, ten wie , że Papież Franciszek za każdym razem prosi o usilną modlitwę za Siebie, Może również po to, żeby gdy wybije Jego godzina nie załamać się i wytrwać do końca . A coś mi się wydaje , że wie co Go czeka. To co powiedział , że jest Papieżem z końca świata, ma o wiele głębsze znaczenie.

  Polubienie

  • Owszem, taka interpretacja też jest możliwa – ale to przyjdzie nam dopiero zweryfikować, jak wszystkie zamysły Franciszka będą wcielane w życie. Wtedy Franciszek musiałby być żyjącym świętym. Póki co jednak o wiele bliżej Franciszkowi do wypełnienia przeciwnych interpretacji…

   Polubienie

  • @ ALBA – mylisz papieży. Tą żertwą ofiarną jest papież JÓZEF Ratzinger, czyli Benedykt XVI, a dlaczego? Bo na jego właśnie temat miał wizje papież Pius X…

   Przeczytaj sobie uważnie to: http://gloria.tv/?media=406367&language=YiwzPCkSG6u

   A teraz spójrz, cytat: „…Piusa X, w której ujrzał on przyszłego papieża o tym samym imieniu, który ucieka mijając ciała zabitych braci. Próbuje się schronić w kryjówce, jednak zostaje zamordowany. ”

   PAPIEŻA … O TYM SAMYM IMIENIU… a wiesz jak miał na imię Pius X – Giuseppe Melchiorre Sarto… Giuseepe ZNACZY – JÓZEF!!!

   Od czasu Piusa X , nie było żadnego innego papieża o imieniu Józef – tylko :JÓŻEF RATZINGER…. czyli nasza żertwa ofiarna…

   Polubienie

   • Za dużo wierzycie niezweryfikowanym objawieniom i wizjom. to Wasz może doprowadzić Was do zguby. Jak na razie to jest wpatrywanie się w Niebo bez realnego stąpania po ziemi. Życzę Wam , abyście z MIŁOŚCIĄ patrzyli na Kościół i mówili o Papierzu Franciszku. Nikt nie jest doskonały, tylko Bóg..Lepiej koncentrować się na dobru drugiego człowieka, bo od wytykania zła jest szatan, nasz wieczny oskarżyciel. No chyba , że dla niego pracujecie.Jeszcze jedno ; oskarżając Piotra naszych czasów czynicie Pana Jezusa kłamcą, gdyż obiecał, że Skały (Papieża) i Kościoła bramy piekielne nie przemogą.. Pozdrawiam i zachęcam do rzetelnej Spowiedzi..

    Polubienie

 6. To Wielkie Rozświetlenie Sumienia odbędzie się po tym, jak Mój Święty Namiestnik opuści Rzym

  Orędzia Ostrzeżenia

  środa, 20 lutego 2013, 19.30

  Moja wielce umiłowana córko, chociaż może się to wydawać niesprawiedliwe, że Boże dzieci muszą cierpieć pod rządami fałszywego proroka i antychrysta, to niech wiedzą o tym: Wszystkie dusze na tym świecie — aby przejść oczyszczenie — muszą, do pewnego stopnia, znieść ból odrzucenia i cierpienia, jaki zniosłem Ja.

  Za przyczyną Mojego Wielkiego Miłosierdzia sprawię, że to oczyszczenie nastąpi szybko. Wówczas liczebność Moich wyznawców się zwiększy będą oni w gotowości na Moje Drugie Przyjście. Mój Ojciec będzie z wielką czułością w Sercu czuwał nad tymi wszystkimi próbami, które będą przeżywać wszystkie Jego dzieci. Zainterweniuje On, kiedy złowrogie akty prześladowań, dokonywane na chrześcijanach, przekroczą granice tego, co jest dopuszczalne, i zniszczy tych nikczemników.

  Musicie teraz oczekiwać Mojego Boskiego Aktu Miłosierdzia, gdyż on oddzieli dobrych od złoczyńców. To Wielkie Rozświetlenie Sumienia odbędzie się po tym, jak Mój Święty Namiestnik opuści Rzym.

  Bądźcie przygotowani na to, aby ratować swoje dusze. A wy, te uparte dusze pośród was — będziecie mieli bardzo mało czasu, aby w pokorze ugiąć wasze kolana i prosić o Moje Miłosierdzie. A wówczas zagrzmią trąby*, a proroctwa przygotowujące was na koniec, zostaną, tak jak przepowiedziane, objawione.

  Wasz Jezus

  * Ap, od 8,07: I pierwszy zatrąbił. A powstał grad i ogień – pomieszane z krwią, i spadły na ziemię. A spłonęła trzecia część ziemi i spłonęła trzecia część drzew, i spłonęła wszystka trawa zielona. (i dalej)
  (Mój Święty Namiestnik = Józef Ratzinger ?)

  Polubienie

 7. @alba
  Jeszcze jedno ; oskarżając Piotra naszych czasów czynicie Pana Jezusa kłamcą, gdyż obiecał, że Skały (Papieża) i Kościoła bramy piekielne nie przemogą. Pozdrawiam i zachęcam do rzetelnej Spowiedzi…

  Dziekuję za troskę,. Ale czas jest taki, jak to powiedział jeden ze świętych prawosławnych: u końca czasów zło bedzie uwazane za dobro a dobro za zlo.

  Jedynym legalnym papieżem ( a nie pa-pierzem vide podswiadomie popełnion przez ciebie błąd) jest Benedykt XVI i puki on żyje nikt inny nie może być wybrany na tron piotrowy. Z czterech powodow Franciszek jest wybrany de jure i z przyczyn transcendentnych nielegalnie.
  Zatem tropiac jego heretyckie blędy nie tylko nie popełniamy żadnego wykroczenia ale wypełniamy obowiązek ostrzeżenia innych o złych zamiarach tego pasterza- wilkaw owczej skórze. Łączę za niego modlitwy, choć wiem, że dopust dzialalnosci antypapieża jakim jest F. jest zarazem zamyslem Boga- ujawnienia się wszelkich nieprawych knowan na różnych poziomach KK.
  Wszysko zostaje poddane oczyszczeniu a to co zgnile podtrzymane nie będzie!

  PS
  Staram się nie atakować Franciszka ad persona, tylko blędy w jego nauczani i liturgii, bo te błędy w ręku zła stają się zatratą dla wielu nic nie podejrzewających dusz.
  A przy okazji wskaż, gdzie w P.Ś. Jest powiedziane że także papieży bramy piekielne nie przemogą. Przyznam, że nie pamiętam tego, a fakt istnienia w historii przynajmniej 36 antypapieży a i posrod tych legalnych, sporo było takich, którzy zaslyneli z życia nieobyczajnego, pelnego brudu i głębokich upadków…
  W pewnym orędziu zasugerowane zostalo, że nie wszyscy papieże są w Niebie. Na szczęście wielu tam jest , choćby przez swe męczenstwo. To ostatnia instancja ratowania czlowieka. Podobnie jak męczenstwo Żydów przez tzw chrzest krwi.
  Madremu dość. Nie wszyscy mogą przyjac te trudne ścieżki Panskie..

  Polubienie

  • Antypapieże to nie Skała .Jeśli nie wszyscy Papieże są w Niebie, to odbywają jeszcze Czyściec,bo mimo wszystko Kościół nadal trwa, choć często bywał poturbowany.

   Polubienie

   • @Alba
    Napisałem: minimum 36 antypapieży. Np jest dwóch Janów XXIII -cich, który jest legalny. Tylko Bóg wie czy bylo ich 36 czy np 106?

    Polubienie

 8. @ ALBA… 1. My mniej wierzymy niezweryfikowanym orędziom niż ty stronom, które szkalują dobre imię współczesnych proroków.

  2. Z nikogo nie czynimy kłamcy, – NIE WKŁĄDAJ NAM SŁÓW W USTA, ani INTENCJI – bo Jezus Chrystus jest naszym PANEM i BOGIEM I ZBAWICIELEM!!! TERAZ I NA WIEKI!!!

  3. Wszystko jest Biblii, w Księdze Apokalipsy, więc NIKT TU NIE KŁAMIE…

  4. Mamy DWÓDCH papieży noszących strój biskupa Rzymu – ile razy w historii kościoła widziałaś taką sytuację??? Nie dziwi cię to??? To nie jest normalne, ani legalne, nawet jak taką ciemnotę próbują nam wcisnąć… Zresztą co do legalności kanonicznego wyboru Franciszka toczą się zawzięte debaty, tylko nie w Polsce.

  5. Człowiek musi wiedzieć, ża ma zawsze CZUWAĆ, bo Jezus tak powiedział. Nikt do niczego ciebie nie zmusza, ale zawsze miej na uwadze ten fakt, że coś tu jest nie tak i, że może się okazać, że ten papież nie jest z namaszczenia Ducha Świętego… POPROSTU DOBRZE CZUWAJ…

  Polubienie

 9. @Pina Colada „Mamy DWÓDCH papieży noszących strój biskupa Rzymu „- w tym jeden w stanie spoczynku, emeryt. To tak jak powiedzieć? mamy w dziekanacie dwóch dziekanów noszących strój dziekana” -, ale z tych dwóch zawsze jest jeden emerytowany..

  ” Druga Bestia, czyli Fałszywy Prorok to symbol fałszywych kultów religijnych, które są na usługach Bestii pierwszej; parodia Ducha Świętego.”
  (Z objaśnień, czyli przypisów Biblii Tysiąclecia, Apokalipsy św. Jana 13,11._
  W dzisiejszych czasach należy to rozumieć jako konglomerat fałszywych proroków katolickich, będących w mocy złego ducha, którzy odwodzą ludzi od Papieża ,Kościoła i Jego Nauczycielskiego Nauczania oraz poważają autorytet tych podmiotów..
  „Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; ” Mt 24,11

  Polubienie

  • @ alba, a co to znaczy „będzie miał wygląd baranka, a mówił jak smok”… Katoliccy mają akurat najbardziej beznadziejną interpretację Ksiegi Apokalipsy, NIGDY SIĘ TYM NIE ZAJMOWALI…

   Polubienie

 10. Dyskusja z Wami jest jałowa i szkoda czasu,, dopóki nie uwolnicie się od błędnego przekonania , że Franciszek jest antypapieżem, Jeśli emerytowany papież Benedykt XVI jest Mu posłuszny i żyje z Nim w przyjaźni to znaczy, że akceptuje to co mówi i robi w przeciwieństwie do Was, zwolenników Benedykta, z którego powinniście brać przykład.

  Polubienie

 11. @ Scooby, Alba
  Dodam jeszcze, szantazowano B XVI ze względu na nadużycia finansowe, które popełniane były nie za jego kadencji na Watykanie oraz o rzekome tuszowanie skandali pedofilskich.
  Naciski, szantaze, a nawet fizyczyczna pogarda, popychanie, lekceważenie, były używane na różne sposoby, by podał się do dymisji. To jest pierwszy z powodów dla ktorego abdykacja jest nieważna!

  Polubienie

 12. Wiem Zorrro, mnie nie musisz przekonywać.

  Skanaliczne powitanie papieża przez schizmatyzujących kardynałów Berlin 2011
  DLACZEGO W POLSCE SIĘ O TYM NIE MÓWIŁO?
  Ja wiem, a wy?

  Polubienie

  • o ile mi wiadomo, akurat tutaj taki jest protokół dyplomatyczny – ktoś mi to tłumaczył, ale już nie pamiętam dokładnie; większy problem jest w tym, co głoszą, a nie w gestach; niestety nie pamiętam, co mi tłumaczyli z protokołem, ale ponoć jest wszystko w porządku z tym powitaniem Benedykta

   Polubienie

   • @ Bernard
    Wydaje mi się, że gdyby taki był protokół, to Papież na pewno by go znał. A on przecież tą dłoń trzyma wyciągniętą przez cały czas.. 😦

    Polubienie

  • Jeśli to prawda więc i Wy przynajmniej zachowajcie pozory lojalności Ojcu Świętemu Franciszkowi. i nie rozpisujcie tutaj czarnych scenariuszy. Czas pokaże jak będzie. Po co się macie naprzód kompromitować i Pana Boga obrażać.

   Polubienie

   • Benedykt XVI jest w innej sytuacji. On musi milczeć, bo w Kościele jest jedne papież, sytuacja z jego abdykacja jest niecodzienna, i jak by się zaczął odzywać, to rozmyłby tę prawdę o papiestwie i wprowadzał chaos. Jestem przekonany, że jak patrzy na przykład na to, co Franciszek wydziwia w liturgii i jak sprawuje swój urząd, serce mu pęka z boleści i Pan doświadcza go wielkim cierpieniem duchowym. Myślę jednak, że jak Benedykt będzie jeszcze żył, a Franciszek coś poważniejszego zrobi – nie tylko gesty albo mętne wypowiedzi – gdyby na poważniej groziło odejściem od Nauczani Kościoła, Benedykt odezwałby się.
    Mamy prawo w wolności wyrażać swoje zdanie, także krytyczne wobec papieża, mając głębokie przekonania, że to, co robi Franciszek jest co najmniej dziwne.

    Polubienie

  • …przejrzalam czesc z tego diabelskiego dokumentu…okropne rzeczy, przeciez to oskarzenie przeciwko samemu Bogu, przeciw wszystkim sakramentom, przeciw Przykazaniom Bozym itd! Ten dokument to z piekla rodem, nie mozna tego brac na powaznie, absolutnie nie! Ten dokument jest przeciwko wszystkiemu co prowadzi do Nieba, To tak jakby komus szalonemu przeszkadzaly wszelkie znaki na drodze, no bo po co , niech na slepo jedzie, niech sie zabije, jezeli droga w nocy nie ma zadnych linii, auto nie ma oswietlenia itd…wlasnie o to chodzi smokowi, aby usunac wszelkie Sakramenty, wszelka zdrowa nauke kosciola katolickiego…a Papiez BenedyktXVI jest mocnym straznikiem zdrowej nauki Kosciola, dlatego wykonczyli Go..ale On, tak jak Pan Jezus nie odrzucil judasza, i do konca dal mu szanse na nawrócenie sie, tak Benedykt robi byc moze z „papiezem” Franciszkiem…gdy przyjzymy sie Benedyktowi, jezeli mamy okazje na to, to zauwazymy wyrazne cierpienie na jego twarzy…co wiekszosc nie widzi, bo bardziej przez Jego twarz przebija wlasnie Milosierdzie niz ból, wzgledem judaszy…Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus!

   Polubienie

 13. @Alba
  BXVI ma ciągle przylozony pistolet do głowy, wiec powie to, co trzymający rękę na spuscie tegoz pistoletu, będzie od niego oczekiwał.
  Poza tym w oredziach MBM jest dramatyczne stwiedzenie, po ogłoszeniu abdykacji: „… MÓJ WIKARIUSZ (BXVI) UPADŁ.
  Jak to rozumieć?

  Polubienie

 14. z tym protokołem to prosta sprawa. Najpierw przedstawiciel rządy niemieckiego prezentuje swoich ludzi (wskazuje ręką) i papież się z nimi wita, a potem papież prezentuje swoich ludzi (wskazuje ręką) a przedstawicie się wita. Oczywiście niektórzy biskupi wychodzą poza protokół i witają się też z papieżem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s