Elton John o papieżu: Powinien być kanonizowany za to, co zrobił dla gejów

elton johnInformacja o poglądach Johna Eltona krąży w Internecie co prawda już od jakiegoś czasu, warto jednak zastanowić się bliżej, na przedstawionym przykładzie, jak Franciszek, jego zachowania i gesty rozumiane są przez zwykłych ludzi świeckich albo ateistów. Czy namiestnik Chrystusa dla czystości wiary nie powinien przeciąć takich spekulacji i dać wyraz swojej radykalnej wiary Ewangelii, na przekór zgubnym tendencjom i zapatrywaniom światowym? Czy może naprawdę Franciszkowi jest na rękę, że świat go kocha – i to za co? Za dwuznaczność w kwestiach moralności katolickiej, za otwieranie drogi grzechowi?     

Otóż jako przykład wklejam poniżej z jednego z polskich brukowców:

Pontyfikat papieża Franciszka ma spore szanse stać się przełomowym i zapisać w historii Kościoła. Duchowny ma dystans do swojego urzędu, unika korzystania z papieskich przywilejów i neguje nadmierne bogactwo księży i biskupów. Franciszek zasłużył się także osobom homoseksualnym, które według niego mają takie samo prawo do wiary, jak inni. (…)

Teraz wysiłki Franciszka docenił jeden z najsłynniejszych homoseksualistów show biznesu, czyli Elton John. Gwiazdor od lat organizuje wielkie przyjęcia, na których propaguję ideę walki z AIDS. Stwierdził właśnie, że papież powinien zostać kanonizowany za wszystko, co zrobił dla społeczności gejowskiej:

Dziesięć lat temu jedną z większych przeszkód w walce z AIDS był kościół katolicki, a teraz mamy papieża, który otwarcie o tym mówi – powiedział. To miłosierny, współczujący człowiek, który chce, by wszyscy byli objęci bożą miłością. Za każdym razem próbuje przeciwstawić się ludziom, którzy się z nim nie zgadzają i to naprawdę ważna rzecz. Franciszek jest odważny, a tego nam dzisiaj trzeba.

Zgadzacie się?

 

(źródło ^^^http://www.pudelek.pl/artykul/7266/
elton_john_o_papiezu_quotpowinien_byc_kanonizowany_za_to_co_zrobil_dla_gejowquot/)

 

 

10 uwag do wpisu “Elton John o papieżu: Powinien być kanonizowany za to, co zrobił dla gejów

 1. Bergoglia urawnilowka etyczna
  – sprytne podprowadzanie pod stan gdzie grzech nie jest ważny a w związku z tym nie ma przeszkód, by stworzyć jedną światową religię, by ludzie nie zabijali się z powodu różnic religijnych takich jak np w Izraelu-Palestynie
  Jeśli dwie trzecie biskupów na synodzie jest za wprowadzeniem legalnie sodomii, to grzech nie jest już ważny – wszak cokolwiek nie zrobicie, – Bóg wam wszystko wybaczy.
  UWAGA: BERGOGLIO TO WILK W OWCZEJ SKORZE!

  Polubienie

 2. Biblia dokładnie mówi o homoseksualizmie, że jest obrzydliwością. Więc kim jest Papież, który tą obrzydliwość popiera, a nawet propaguje? Bo na pewno nie naśladowcą Chrystusa… „Po owocach ich poznacie” ….

  Polubienie

  • Mało tego, to Biblia mówi też, że „mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą i mężczyźni kładący się z mężczyznami Królestwa Bożego nie odziedziczą”!!!

   Polubienie

 3. Fala pro-gejowskich bispupów rusza szturmem przez kościół. Dopiero co biskup Antwerpii Johan Bonny zaproponował, aby kościół uznał związki homoseksualne (http://rorate-caeli.blogspot.com/2014/12/bishop-of-antwerp-wants-ecclesiastical.html), a teraz biskup Florydy, diecezji Petersburg Robert N. Lynch zgodnie z duchem Synodu 2014, rozpoznaje, że związki aktywnych homseksualistów mogą żyć świętością!!! (http://www.tampabay.com/opinion/columns/column-church-needs-patience-humility-in-light-of-same-sex-marriage/2212639)

  ŚWIAT NAPRAWDĘ SIĘ KOŃCZY…!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s