Masoneria wita Franciszka, jak o nim piszą, „papieża miłości i współczucia”

masoneria.filipinyWielka Loża Masońska Filipin wykupiła całą stronę gazety Philippine Daily Inquirer (jednej z wiodących gazet w tym kraju) na dzień 16 stycznia 2015 roku, aby powitać papieża Franciszka.

Pozwólcie, jedno zdanie ze źródła:
Masoneria jest niczym innym jak kultem szatana – przepięknie przedstawionym dla niezorientowanych ofiar jako humanitarny ruch.

No more comments.

(źródło: ^^^http://veritas-vincit-international.org/2015/01/17/grand-lodge-of-masons-buy-full-page-newspaper-ad-to-welcome-pope-francis/)

11 uwag do wpisu “Masoneria wita Franciszka, jak o nim piszą, „papieża miłości i współczucia”

 1. Koleiny szok i poszlaka, która uzupełnia obraz grozy falszywego pontyfikatu.
  Niby to F. nic nie uczynił, ale jeśli wywołuje takie reakcje wielbicieli Lucyfera, to KIMŻE ON SAM JEST I KOMU NA PRAWDĘ SLUZY?

  Polubienie

 2. Nie znam innego papieża w historii całego kościoła, którego by z otwartymi rękami witała światowa masoneria od samego początku jego wyboru. NO I CO TO OZNACZA???
  Oto dokumentacja:

  Polubienie

 3. Więcej:

  PROGRESSIVIST DOCUMENT OF THE WEEK

  Italian Freemasonry officially supports
  Pope Bergoglio
  The day after the election of Pope Francis I, the Grand Orient of Italy (GOI), which represents Freemasonry in that country, issued a formal communiqué praising him for the first egalitarian measures he took on the day of his election. The document also made public the Freemasons’ expectations that the new Pope shall lead the Church on the democratic path desired by Masonry.

  This attitude was registered on the official GOI website. A photocopy of its webpage is found below, followed by a enlarged copy of the part referring to Francis I. The photos are preceded by our translation of the Italian, in blue.

  Communiqué
  Rome, March 14, 2013

  Grand Master Raffi: „With Pope Francis, nothing will be more as it was before. It is a clear choice of fraternity for a Church of dialogue, which is not contaminated by the logic and temptations of temporal power”

  „A man of the poor far away from the Curia. Fraternity and the desire to dialogue were his first concrete words. Perhaps nothing in the Church will be as it was before. Our hope is that the pontificate of Francis, the Pope who ‚comes from the end of the world’ can mark the return to the Church-Word instead of the Church-Institution, promoting an open dialogue with the contemporary world, with believers and non-believers, following the springtime of Vatican II.” These were the comments of Gustavo Raffi, Grand Master of the Grand Orient of Italy, at the beginning of the pontificate of Francis, in the world Jorge Mario Bergoglio.

  „The Jesuit who is close to the least ones of history,” Raffi continues, „has the great opportunity to show the world the face of a Church that must recover the announcement of a new humanity, not the weight of an institution that closes itself off in defense of its own privileges. Bergoglio knows real life and will remember the lesson of one of his favorite theologians, Romano Guardini, for whom the truth of love cannot be stopped.

  „The simple cross he wore on his white cassock,” concludes the Grand Master of Palazzo Giustiniani, „lets us hope that a Church of the people will re-discover its capacity to dialogue with all men of good will and with Freemasonry, which, as the experience of Latin America teaches us, works for the good and progress of humanity, as shown by Bolivar, Allende and José Martí, to name only a few. This is the ‚white smoke’ that we expect from the Church of our times.”

  Polubienie

 4. „Módlcie się, módlcie się, módlcie się aby Fałszywy Prorok został zdemaskowany. Zwróćcie uwagę na jego postępowanie. Na jego przyciągający uwagę program działania. Zwróćcie uwagę na sposób w jaki Moi zagubieni wyświęceni słudzy padną mu do stóp w podziwie. A potem słuchajcie uważnie tego, co ma wam do powiedzenia. Jego pokora będzie fałszywa. Jego intencje będą szkodliwe, a miłość którą będzie promieniował, będzie miłością do siebie. Będzie uważany za innowacyjnego, dynamicznego– powiew świeżego powietrza. Chociaż pełen będzie ambicji i energii, jego moc nie będzie pochodzić od Boga, Ojca Przedwiecznego. Pochodzi ona od szatana, od złego.

  Módlcie się, módlcie się, módlcie się. Bo wy moje dzieci musicie stać na straży. Potrzebujecie bym was prowadził teraz gdy te proroctwa są objawione światu. Bądźcie silni. Bądźcie wierni Mojemu nauczaniu. Módlcie się w grupach. Módlcie się Świętym Różańcem by chronić się od złego.

  Zapamiętajcie jedną rzecz. Moje nauczanie nigdy się nie zmienia. Jest takie samo jakie było zawsze. Jak już mówiłem wcześniej, jeżeli odkryjecie, że zostało zafałszowane, złagodzone, lub jak będzie w tym przypadku zniekształcone w sposób, że będzie się ono wydawać wam dziwne lub niezgadzające się z Moim nauczaniem, odwróćcie się od tego i módlcie się o Moje prowadzenie.

  Wasz Boski Zbawiciel Jezus Chrystus”

  fragment orędzia: http://ostrzezenie.net/wordpress/2011/03/05/wszyscy-chrzescijanie-zalujcie-teraz-za-wasze-grzechy-katolicy-modlcie-sie-za-papieza-benedykta/

  Polubienie

 5. Jak zdyskredytować przeciwnika w oczach jego konserwatywnych grup. Należy go chwalić. Stara zasada polityki. Nikt z Was nie bierze pod uwagę, że celem masonerii jest sklocenie Kościoła z wiernymi. Dajecie się mamić, i robicie co masoni chcą.

  Jestem stałym czytelnikiem tego bloga, też wiele spraw mi sie nie podoba. Ale myślcie przyczynowo-skutkowo ..

  Polubienie

  • @Servulus, jest jeszcze inna kwestia. Ja nie myślę, że my chcemy kogokolwiek skłócać; a napewno nie ludzie, którzy rozumieją jaką wartością jest JEDNOŚĆ KOŚCIOŁA… Mnie się wydaje, że głównym celem tego bloga jest uwrażliwienie ludzi na problem tego szczególnego papiestwa. Świadomość, że możemy zostać bardzo łatwo wykiwani, jak o mało się to nie stało podczas soboru 2014 z dokumentem Relatio oraz to co Franciszek nakazał pomimo veta biskupów, jest dla wielu czerwonym światłem alarmowaym.

   Ja nie chcę, któregoś pięknego dnia obudzić się i zostać poinformowana, że należę teraz do kościoła spod wezwania Franciszka I, który to kościół może nie mieć niewiele lub nic wspólnego z moim katolickim kościołem do którego należę obecnie….

   Jeżeli będziemy niańczyć papieża, tak jak to robi cała powszednia prasa i media, bez względu na to jaka jest PRAWDA o tym co on wydziwia, to damy się poprowadzić jak barany na rzeź.

   Rolą tego bloga jest uświadomienie ludziom, że istnieje DRUGA STRONA FRANCISZKA, o której nie usłyszą w codziennym nurcie wiadomości, DRUGA STRONA bardzo niebezpieczna i dlatego należy CZUWAĆ!!!

   Polubienie

 6. przyczyna? – skutek
  efekt Franciszka? – moderniści ze swoimi poglądami ujawnili się otwarcie..

  wiemy, kto jest kto i do czego dąży..

  dla mnie punktem kulminacyjnym będzie rocznica reformacji. Wtedy będzie wiadomo co i jak.

  .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s