Homoseksualiści traktowani na Watykanie jako VIP

Gramick and Francis DeBernardo pose in front of St. Peter's Square

Jeannine Gramick oraz Francis De Bernardo

W środę popielcową papież Franciszek przyjął jako VIP grupę pielgrzymów: 50 homoseksualistów i lesbijek, których próbowano ukryć pod nazwą „grupa osób świeckich w towarzystwie siostry zakonnej”. Ów zakonnica to amerykańska siostra Jeannine Gramick, współzałożycielka duszpasterstwa „Nowe Drogi”, które służy homoseksualistom w Kościele katolickim oraz promuje ich agendę w katolickim świecie. Prezydentem tej pro-gejowskiej organizacji jest Francis De Bernardo (oboje na zdjęciu), który także towarzyszył homo-pielgrzymom.     

Kiedy papież Franciszek przechodził obok zaproszonych przez niego gejów, śpiewali oni „All are welcome” (czyli „Wszystkich serdecznie witamy”) – hymn homoseksualistów poszukujących zjednoczenia z resztą wierzących z Kościoła. Grupa ta zajęła naczelne miejsca w sekcji VIP, dla szczególnych gości (oczywiście za zgodą Franciszka), obok innych dygnitarzy.

Katolickie blogi są bardzo zaniepokojone tą sytuacją, szczególnie w związku z synodem, mającym się dobyć we wrześniu tego roku, oraz dlatego, że nikt nie słyszy od papieża w tym samym czasie potępienia grzechu homoseksualizmu oraz homoseksualnego stylu życia łącznie ze związkami homoseksualnymi. Papież oczywiście bezczelnie udaje, że nic takiego się nie dzieje… Jaki cel miało przemycanie homoseksualistów na audiencję pod niewinną nazwą? Po co taki kamuflaż?

(post nadesłany, źródła:
http://news.yahoo.com/gay-catholic-group-gets-vip-treatment-vatican-first-150206499.html
Pope Francis Holds Meeting With Major Homosexual Group, And Never Condemns Them (THE VATICAN HARLOTS ITSELF YET AGAIN) – Walid Shoebat
So then, Francis, your reforms are all about advancing the Homo-heresy?)

4 uwagi do wpisu “Homoseksualiści traktowani na Watykanie jako VIP

 1. USA ustanawiają ambasadora LGBTQ na cały świat
  Gli Stati Uniti nominano un ambasciatore per i diritti LGBTQ nel mondo
  25 luty 2015

  http://www.corrispondenzaromana.it/notizie-brevi/gli-stati-uniti-nominano-un-ambasciatore-per-i-diritti-lgbtq-nel-mondo/

  Homoseksualizacja Stanów Zjednoczonych trwa bez spoczynku. Dnia 23 lutego Departament Stanu USA stworzył specjalną figurę dyplomatyczną, która ma się zajmować tylko i wyłącznie promocją praw LGBTQ na świecie. Na to stanowisko został mianowany Randy Berry, homo zadeklarowany, pochodzący z Konsulatu Generalnego USA w Amsterdamie.
  Jak pisze „Il Post”, prezentując wiadomość, ”stworzenie tego stanowiska i zapowiedź że miałaby na nie zostać mianowana osoba homoseksualna zostało przedstawione przez Departament Stanu już na początku lutego na wniosek posła demokratycznego Alana S. Lowenthal z Kaliforni, i jeszcze przed nim przez senatora Edwarda Markey z Massachusetts”. Radują się LGBTQ, którzy powitali to historyczne zajście, twierdząc, że jest to „fakt bez precedensów” i że jest to „zaangażowanie historyczne” rządu Stanów Zjednoczonych.
  Amerykański sekretarz stanu John Kerry zaprezentował Randy Berry jako „lidera”, który w sprawach praw ludzkich „będzie miał podejście jasne i pełne przekonania”. Kerry podkreślił również decydującą rolę Departmentu Stanu w obronie i promocji praw LGBTQ, wyjaśniając, że chodzi tu o “zaangażowanie się na skalę globalną, tak, aby potwierdzić uniwersalne ludzkie prawa, niezależnie od orientacji seksualnej i identikitu płciowego”. (…)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s