Franciszek umył w Wielki Czwartek nogi transseksualiście, który określa się teraz imieniem Isabela

transseksualistaFranciszek posunął się ostatnio o krok dalej w swoim „miłosierdziu” wobec grzechu. Umył i ucałował stopy transseksualiście, obecnie nazywającemu siebie Isabela, katolikowi, który przeszedł operację zmiany płci (co jest grzechem wbrew naturze). „Pani Isabela” przyjmuje Komunię Świętą i mówi o swojej miłości do Franciszka, który tak bardzo kocha osoby z tzw. marginesu. Franciszek powiedział do niego: „Niech Bóg Ci błogosławi”. Franciszek dwa lata temu zbulwersował świat, kiedy po raz pierwszy w tamten Wielki Czwartek (2013 rok) umył nogi kobietom, muzułmankom, więźniom etc… i ani jednemu kapłanowi. Na drugi rok powtórzył to i tylko niewielu wypowiedziało słowa krytyki na temat odejścia od tradycji Wielkiego Czwartku, od tradycji ewangelicznej.    

W tym roku papież Franciszek ucałował – jako następca Chrystusa na ziemi! – stopy już nie tylko więźniów i kobiet, ale mężczyźnie po operacji zmiany płci. Jest to ze strony papieża jawna afirmacja grzechu wbrew naturze!

Pomimo, że osoby transseksualne twierdzą, że rodzą się nie w swoim ciele, to wiadomo, że Bóg nas zna, zanim się narodzimy (Jr 1, 4-10: „Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię” ). To Bóg wybiera dla nas płeć i według naszej płci mamy poszukiwać wypełnienia woli Bożej w naszym życiu. Jeżeli papież Franciszek afirmuje sprzeciw człowieka wobec woli Bożej, to należy się zastanowić, jaki grzech przeciw naturze nie mógłby zostać przez niego zaafirmowany w praktyce? Czy wobec większej ilości grzechów, wynikających ze słabości grzesznej ludzkiej natury, będzie Franciszek w praktyce przeciwstawić nauczanie biblijne, przybijając pieczęć fałszywego miłosierdzia? Jest to kolejny bardzo, ale to bardzo niebezpieczny znak, każący się nam poważnie zastanowić, czy papież Franciszek w ogóle liczy się z nauczaniem Chrystusa Pana i z nauczaniem biblijnym.

Jezus nie zmienił nigdy niczyjej płci kiedy chodził po ziemi… Nigdy w praktyce nie przyklepywał grzechu. Nigdy! Nawet prostytutkom, którym groziło powrócenie do ich grzechu! Nauczanie Kościoła jest jasne w kwestii aktów „zmiany płci”. Tutaj jest wideo z tych najważniejszych momentów oraz tłumaczenie na angielski tego, co powiedziała po włosku „Isabela” (transseksualista).

http://gloria.tv/embed/frame/media/rDhSVFzda2s/width/766/height/432

Inna osoba, której papież umysł stopy, to kandydatka na miss Włoch Silvy Lubamba, która odsiaduje wyrok 3,5 roku więzienia za oszustwa kartami kredytowymi… Dlaczego następca Chrystusa na ziemi ciągle krytykuje swoich własnych kapłanów, a obcałowuje stopy tych, którzy łamią podstawowe przykazania Boże? Jezus nie całował stóp nawet pokutujących grzeszników, nawet tych, którzy się nawrócili! Być może to oni, jak Maria Magdalena, całowali stopy Jezusa, ale na pewno nie Jezus ich! Franciszek.mycie.stop.2015 To nie grzesznik jest Bogiem. To Bóg ratuje grzesznika i nawet, jak przyjmuje go, jak ojciec przyjął syna marnotrawnego, to nie pada mu do stóp i ich nie całuje! Mojżesz musiał ściągać buty i zasłaniać swoją twarz… To grzesznik pada do stóp Najwyższej Świętości, gdy się nawraca, a nie na odwrót! Obmycie nóg ma natomiast swoje znaczenie symboliczne w kontekście Wieczernika – wobec apostołów, do których Jezus mówi: „wy już jesteście czyście, dzięki słowu, które powiedziałem do was” (J 15,3). Więcej o znaczeniu gestu z Wieczernika i o przeinaczeniu go przez Franciszka pisaliśmy w poście Obmycie nóg wbrew tradycji, przepisom liturgicznym i Ewangelii.

16 uwag do wpisu “Franciszek umył w Wielki Czwartek nogi transseksualiście, który określa się teraz imieniem Isabela

 1. Ciąg dalszy misji falszowania Miłosierdzia, by zaciagnąć ludzkość do stanu obojętności wobec grzechu a dalej by go w ogóle znieść. Ten proces widać już tzw golym okiem.

  Polubienie

 2. Mnie zastanawia jeszcze dodatkowy ciekawy fakt, jawna niekonswekwencja w zachowaniu Franciszka . Jak wiadomo wszem i wobec, Franciszek „nie może” uklękać … jedynie przed Najświętszym Sakramentem w Adoracji Jezusa Eucharystycznego… ale jak dotąd NIGDY go kolana nie zawiodły w żaden Wielki Czwartek, i padał na kolana na twardą posadzkę więzienną i pochylał się tak nisko do stóp tych ludzi, że nie było widać po nim najmniejszego problemu zdrowotnego!

  No to jest on chory czy nie? A może jest „chory” w zależności od okazji?

  Polubienie

  • Ciekawe spostrzezenie, jak trzeba zgiac kolana przed Najswietszym Sakramentem to kolanka bola a jak trzeba ucalowac nozke pedziowi to ból znika. Nie kupuje franciszkowego szoł.

   Polubienie

   • No to ja wam wyjaśnię franciszek jako mason i ten który podlega lucyferowi nie może i nie chce uklęknąć przed Bogiem bo to by w jego mniemaniu i mniemaniu masonerii oznaczało zdradę tego czemu się poświecił czyli służeniu bestii dlatego tego nigdy nie zrobi a dlaczego przed człowiekiem klęka a no bo walczy z Bogiem tak zaciekle że nawet wielkich grzeszników stawia ponad nim.

    Polubione przez 1 osoba

   • „nóżkę pedziowi” , kwintesencja subtelności. Kościół przez takich jak Ty traci wiernych. Seminaria świecą pustkami. Ty nie jesteś konserwatywny i prawicowy tylko po prostu jesteś, żle wychowanym bęcwałem. Prawicą i konserwatyzmem zawładnęło pospolite chamstwo. To jest wielki problem katolików- chamstwo , buractwo, bolszewicka tłuszcza bez elementarnego poczucia dobra, piękna i prawdy stanęło na czele konserwatyzmu , który kiedyś uosabiał najpiękniejsze i najlepsze cechy cywilizacji łacińskiej.

    Polubienie

  • Nie widzą bo wielu z nich jest takimi samymi bestiami jak Bergoglio a ci co nie są bestiami ale wybranymi i prawdziwymi nie wiedzą co robić i są zdezorientowani przerażeni i załamani ale oni powstaną na szczęście i nas poprowadzą żeby uciec od bestii franciszka i jego chorej „nowej światowej religii”

   Polubienie

   • Już czas ,aby ci prawdziwi kapłani zaczęli się organizować, bo inaczej będzie zbyt późno, kiedy on w nich uderzy. Niech już tworzą kościół podziemny! Taką Chrystusową partyzantkę…

    Polubienie

 3. Birkus
  Jest mi przykro, ale muszę się z Tobą zgodzić. Ta logika zachowań, obnaza związki masonskie z kard masonem Martinim i potwierdza czlonkostwo w Rotary i Lions Club…
  Nie zdziwie się jeśli okaże się, że jest czlonkiem którejś z lóz masonskich grasujacych na Watykanie już od dość dawna.

  Polubienie

  • Najgorzej mnie boli że ty to widzisz ale miliony ludzi są ślepi i nie widzą tego co za bestia teraz jest papieżem. Dokładnie z Martinim, Maradiagą, Kasperem, i około 60 procent kolegium kardynalskiego. Wcale bym się nie zdziwił gdybym on sam maczał palce w odsunięciu Benedykta XVI bo to jest człowiek zdolny do wszystkiego.

   Polubienie

 4. będziesz miłował !! Oto zachęta? wskazanie czy nakaz..? Będziesz miłował ! jedyne co usprawiedliwi Cię jutro – odpuść nam… jak my odpuszczamy – oto warunek udziału w naturze Boga. Jeżeli nie będziemy do tego zdolni możemy usłyszeć – idźcie precz bo byłem głodny.. itd. Gratuluję wszystkim zadowolonym z siebie.. Zaprawde – „pycha kroczy przed upadkiem”, zaprawdę grzech przeciw Duchowi Świętemu – NIE UZNANIE PIOTRA – jest jedynym nie do wybaczenia – tak powiedział Zbawiciel – Jezus Chrystus…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s