Papież Franciszek zadzwonił przed Wielkanocą do argentyńskiej bazy militarnej na Antarktyce

Telefon zadzwonił w bazie militarnej wcl-base Wielką Sobotę rano. To Franciszek dzwonił z życzeniami wielkanocnymi.

Jakiż ten Franciszek jest pokorny! Potrafi przed Wielkanocą zadzwonić na drugi koniec świata, złożyć życzenia! Pamięta o ludziach, pamięta o bliźnich!

To jest dopiero człowiek święty, nie tylko zadzwonił do swojego gazeciarza w Argentynie, po wyborze na tron Piotrowy, by przestał donosić mu zamówione gazety do kurii w Buenos Aires, ale nawet wykręca teraz numer do bazy militarnej! Prawdziwie wielki człowiek, epokowe wydarzenie. Zachwyt i radość nie z tej ziemi.

(źródło angielskie ZENIT: tutaj)

15 uwag do wpisu “Papież Franciszek zadzwonił przed Wielkanocą do argentyńskiej bazy militarnej na Antarktyce

 1. Papież Franciszek musiał się postarać, żeby informacja o tym, do kogo tam sobie dzwoni, rozeszła się po wszystkich mediach. Inaczej po co byłoby dzwonić?

  Polubienie

  • Dlatego jest to zainteresowanie na pokaz żeby pokazać „jaki to ja jestem dobry” aż w końcu dojdzie do tego że tą bestie kanonizują za życia

   Polubienie

  • No wlasnie nie dosc ze dzwoni, przeciez to jest normalna sprawa ale robi sie z tego wydarzenie swiadczace niemal oswietosci. Patrzcie jaka glupota telefon do bazy czy tam do kogos niczym dotkniecie Boga niczym cud.

   Polubienie

 2. W tej sprawie prosił bym zachować większą rozwagę. Ja nie wiem, czy akurat tym dzwonieniem się chwalił, bo to mogło wyjść bez Jego wiedzy. Chyba że robił na pokaz, a to może być już inna sprawa.

  Polubienie

  • Praktycznie o każdym jego telefonie czy liście mówią w mediach więc to niby nie na pokaz ?? robi to specjalnie perfidnie tak jak to słynne „selfie” z początku pontyfikatu żeby pokazać się jaki to on jest „tolerancyjny” i „ludzki” zwyczajny celebryta

   Polubienie

  • Mnie to się najbardziej „podobał” ten telefon do rozwódki w Argentynie, która żyje w drugim związku i ma dwoje dzieci z drugim mężem… Franciszek jej pozwolił chodzić do Komunii Świętej !!!!!!!!!!!!!!! – i nakazł jej iść do innej parafii, aby ludzie jej nie rozpoznali !!!

   To już są szczyty hipokryzji !!! Kim on myśli, że on jest? Korektorem Prawa Bożego?

   http://www.fakt.pl/papiez-pozwolil-rozwodnikom-na-branie-komunii,artykuly,457473,1.html

   Polubienie

   • On ma się za kogoś większego niż sam Bóg jego pycha przekroczyła już wszelkie możliwe granice dlatego tak rości sobie prawa do zmian wszystkiego co boskie typowe postępowanie sługi bestii chce mieć przy sobie to co jest przeznaczone tylko Bogu

    Polubienie

 3. Będzie on bardzo bliskim sojusznikiem fałszywego proroka i nie ma on żadnych złudzeń co do tego, kim on jest — synem szatana

  Orędzia Ostrzeżenia

  poniedziałek, 25 lutego 2013, godz. 23.00

  Moja wielce umiłowana córko, nadchodzące czasy wytrącą świat z jego uśpienia, niezależnie od tego, którą religię, o ile w ogóle jakąś, ludzie wyznają, gdyż głos małego rogu* wzbudzi uwagę całego świata. Usadowiony na Tronie Piotra, ten oszust będzie głośno wykrzykiwał i dumnie głosił swoją propozycję, aby zjednoczyć wszystkie kościoły jako jeden. Obwołany współczesnym innowatorem, będzie oklaskiwany przez laicki świat, ponieważ uniewinni on grzech.

  Wprowadzi on nowe prawa, które nie tylko że będą stały w sprzeczności z Naukami Kościoła Katolickiego, ale i będą się sprzeniewierzać wszystkim prawom chrześcijańskim. Kapłani, którzy zwalczają te Orędzia, będą przymuszeni na nowo je rozważyć, kiedy ta straszliwa prawda wyjdzie na jaw. Prawda Mojego Słowa, tobie przekazywanego, Moja córko, nareszcie powoli zacznie do nich docierać. O, jakże będą szlochać z żalu, kiedy sobie uświadomią, że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Który — z Błogosławieństwem Mojego Ojca — drobiazgowo ujawniam ci proroctwa końca czasów.

  Wówczas będą pochłaniać każde Słowo z Moich Świętych Warg, kiedy, aby przygotować ludzkość, będę ujawniał nadchodzenie kolejnych wydarzeń. Istotne jest, aby człowiek słuchał i odpowiadał na Moje Wezwanie, tak abym każdego mógł wyratować z uścisku bestii.

  Podczas gdy fałszywy prorok** będzie zajęty tym, aby swoimi wyniosłymi ambicjami wywierać na katolikach tego świata odpowiednie wrażenie, zostanie on na jakiś czas odsunięty na bok, ponieważ antychryst — jak przepowiedziane — wkroczy teraz na światową scenę. Kiedy usłyszycie, że media donoszą o nowym, rokującym nadzieję, utalentowanym negocjatorze pokojowym, będziecie wiedzieć, o kogo chodzi. Będzie on bardzo bliskim sojusznikiem fałszywego proroka i nie ma on żadnych złudzeń co do tego, kim on jest — synem szatana.

  Niezależnie od tego, jak przerażające rzeczy będą się dziać, pamiętajcie, że to Ja, Jezus Chrystus, Jestem Królem. Żaden człowiek, żaden wróg nie ma więcej władzy niż Bóg. Ale bitwa o dusze musi się stoczyć, tak jak zostało przepowiedziane. Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze, których potrzebuję, aby Mój Nowy Raj zapełnił się wszystkimi dziećmi Bożymi.

  Zawsze ufajcie Mnie, waszemu Jezusowi, albowiem to Ja będę was prowadził i chronił w czasie trwania tej ohydy na ziemi. Obiecuję, że ten okres będzie krótki.

  Wasz Jezus

  *, ** Od tłumaczy: Pragniemy poinformować, że „mały róg” i „fałszywy prorok” wydają się być jedną i tą samą osobą, która jest religijnym przywódcą, antypapieżem Kościoła Katolickiego. „Mały róg” występuje w ST, w Księdze Daniela, natomiast „fałszywy prorok” w NT, w Księdze Apokalipsy. Proszę porównać z Orędziem z 18 lutego 2013, godz. 18.00.

  Polubienie

   • @Birkuś – Antychryst to postać POLITYCZNA… Znakiem rozpoznawczym Antychrysta bedzie to: Człowiek, który podpisze wreszcie ten tzw: POKÓJ w Jerozolimie pomiędzy żydami i palestyńczykami – to Antychryst. Ma to być też postać millitarna.

    Jak widać już się wojna na Bliskim Wschodzie coraz bardziej rozkręca, to nie wróży nic dobrego tylko jeszcze gorszy konflikt. Ostatecznie pewnie wszystko jak zwykle skrupi się na Żydach… Zobaczymy…

    Antychryst na pewno nie będzie pochodził z Europy, jak to wielu fałszywie naucza, tylko ZE WSCHODU… może być nawet z Bliskiego Wschodu…???

    Wszystko przed nami i trzeba powiedzieć, że zaczyna robić się gorąco…

    Polubienie

 4. Antychryst wg MBM nie jest Europejczykiem.
  Dwa źródła podają, że ma za sobą już publiczny występ, nikt go jednak nie rozpoznał.
  Czy spotykał się z F., pewnie tak. Pochodzi z B. Wschodu i wychował się w okolicy Nazaretu, dziś to strefa zamieszkała przez Arabów i Żydów.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.