Czy Franciszek twórczo współpracował przy produkcji tego wideo?

No bo raczej trudno sobie wyobrazić, by zrobili je w Watykanie za jego plecami i wbrew niemu. Czy i teraz wierni katolicy będą bronić Franciszka?
„Miłość” znaczy w ustach różnych osób w praktyce wszystko i nic – może się za tym słowem kryć dosłownie wszystko. Jest to doprawdy wspaniały masoński plan, by zastąpić prawdziwą wiarę teleologalną i miłość nadprzyrodzoną bełkotem różnych wierzeń i twierdzeń półprawdziwych oraz płytkiego odczuwania jakiegoś dobra.
Jezus na równi z kimkolwiek? Z buddą? Z transcendentną koncepcją allaha?

 

57 uwag do wpisu “Czy Franciszek twórczo współpracował przy produkcji tego wideo?

 1. Tragednia z tym Bergoglio! Nie mogę nawet patrzeć spokojnie na niego! Jaki Szatan jest przebiegły… Ale, ufajmy, po tym piekle, jakie on nam gotuje zwycięzski Chrystus przyjdziew chwale!

  Polubienie

  • Nicku. Szatan jest tak przebiegły , że z łatwością udało mu się wzbudzić w Was nienawiść do Piotra naszych czasów. Czemu nie weźmiecie pod uwagę żadnej manipulacji, przekrętu, tylko przyjmujecie bezkrytycznie przeciwko Ojcu św. Franciszkowi , wszystko jak leci? Podobnie jak z tymi fotomontażami.

   Polubienie

   • A jak Bergoglio wprost sprzeciwi się nauczaniu Kościoła, będziesz mieć odwagę się jemu sprzeciwić, alutka? Gdyby na przykład pozwolił lokalnie na Komunię dla tzw. rozwodników żyjących w nowych związkach?

    Polubienie

   • Nie Bergoglio, tylko Ojciec Święty lub Papież Franciszek.
    Nie sprzeciwi się, jestem tego pewna, bądźcie dobrej myśli.. Lepiej gdybać pozytywnie niż negatywnie. Póki co wasze ” przepowiednie” się nie sprawdziły,a jest już po Synodzie i żadnej rewolucji nie ma. Kto nie był posłuszny Papieżowi i Nauce Kościoła przed Synodem, takim i pozostał po , czyli bez zmian. Papież Franciszek użył uniwersalnego sformułowania, które jest naditerpretowane i wykorzystywane dla niecnych masońskich celów. Ale to nie Jego wina

    Polubienie

   • Alutka, jakiemu Piotrowi? Sprawa usunięcia Benedykta coraz bardziej śmierdzi. W Polsce się o tym nie pisze, ale Benedykt był sznatażoany między innymi przez masonów z Banku Watykańskiego. Herezje Franciszka na wiele tematów, a ostatnio na temat tego, że Jezus błagał o przebaczenie swoich rodziców, za pozostanie w świątyni jako chłopiec, popchnęły innych do tego, że została ogłoszona MIĘDZYNARODOWA PETYCJA O ABDYKACJĘ FRANCISZKA… heretyka. Po angielsku tutaj: http://remnantnewspaper.com/web/index.php/articles/item/2198-the-year-of-mercy-begins

    Alutka, w bajki o Franciszku możesz wierzyć, bo paranoja na jego tle w Polsce należy do stylu jaki znamy pod nazwą „gloryfikacja jedynostki”… tym razem dzieje się to w kościele… taki sobie rodzaj religijnego bałwochwalstwa.

    Polubienie

   • @Alutka
    Obejrzyj sobie wideo z ŚDM w Rio i jak w obecności „naszego drogiego papieża Franciszka” wierni podają sobie Jezusa Eucharystycznego z ręki do ręki, jakby przerzucali piłeczkę ping-pongową po to by przyjąć Pan Jezusa. Wynika z tego, że wszyscy jesteśmy konsekrowani.

    Polubienie

   • O jakich ty fotomontazach mówisz? O tych co Bergoglio pokazuje rękami diabełka na Filipinach? Za dużo tych samych gestów w różnych ujęciach żeby to był fotomontaż. Mówisz tu o nadinterpretacji. Zgoda ale czyż słowa papieża nie powinny być jak słowa Chrystusa tak tak, nie nie? Jeżeli są nadinterpretowane to znaczy ze papież nie jest jednoznaczny w swoich wypowiedziach albo niedopowiedzeniach. Jego wypowiedzi nie są jak słowa Chrystusa tak tak, nie nie!!! To nie jest papież. To Fałszywy prorok zainstalowany przez masonerie aby zniszczyć ostatni bastion Boga Trojjedynego na ziemi i zastąpić Go ochy spustoszenia czyli jedna światowa religia ,która uwlacza Bogu

    Polubienie

 2. Ta nowa, jedna światowa religia, złoży hołd bestii.
  Orędzia Ostrzeżenia

  Wtorek, 09.10.2012, 21.31

  Moja droga, umiłowana córko, wiele dusz staje się czujnych w tym czasie, gdyż są świadkami szybkich zmian, które teraz zaczynają się uwidaczniać w Moim Katolickim Kościele.

  Wszystkie znaki, które zapowiedziałem poprzez ciebie, zaczynają być już widoczne. Można zauważyć brak dostępnych Mszy. Nie jest już łatwo dostępna Najświętsza Eucharystia. W wielu Moich Kościołach ograniczony jest Sakrament Spowiedzi.

  Nie ma kapłanów w wielu Moich kościołach, aby nimi zarządzać. Jest tak wielu opuszczających Moje kościoły w tym czasie ucisku, że niedługo kościoły te zostaną przekazane dla komercyjnych firm.

  Ponieważ wiara Chrześcijan jest wypróbowywana, ważne jest zatem, aby w dalszym ciągu modlić się Moimi Modlitwami Krucjaty. Wkrótce do Katolickiego i innych Kościołów Chrześcijańskich wprowadzeni zostaną nowi słudzy.

  Najpierw, na krawędziach, rozmyte zostaną religijne różnice. Następnie, w krótkim czasie, nie rozpoznacie już Moich Nauk, ponieważ będą subtelnie usuwane. W ich miejsce zaistnieje seria niejasnych, ale poetyckich wypowiedzi, które promować będą tolerancję grzechu.

  Kłamstwa, przedstawiane niczego nie podejrzewającym osobom regularnie chodzącym do kościoła, nie zostaną początkowo zauważone. Później Moich wyznawców dręczyć będzie głęboko niepokojące uczucie, że coś jest nie tak.

  Ostatecznym oszustwem będzie to, kiedy Święte Sakramenty zastąpione zostaną przez pogańskie substytuty.

  Wszystko odbędzie się pod przewodnictwem fałszywego proroka, którzy stwierdzi, że jest arcykapłanem nad wszystkimi religiami, połączonymi w jedną. Ta nowa, jedna światowa religia, złoży hołd bestii.

  Wszyscy ci, którzy będą ślepo podążać, zostaną pożarci przez bestię i będą utraceni dla Mnie na zawsze.

  Szybkość, z jaką to się stanie, zaskoczy Moich wyznawców. Ten plan jest starannie zorganizowany. Kampania, aby zamienić wrogość Chrześcijan w akceptację świeckich praw, jest profesjonalnie sterowana.

  Jest to zaplanowane wśród wielu narodów przez jedną grupę, która, aby poprzeć swoje złe kłamstwa, wykorzystuje znane osobowości, gwiazdy i figurantów, z których wszyscy są przez większość uznawani.
  Uważajcie. Nie akceptujcie kłamstw. Nie dajcie się zaangażować w plan bezczeszczenia Mojego Świętego Imienia.

  Wasz Jezus
  Król i Odkupiciel całej ludzkości

  Polubienie

 3. Po pierwsze należy sobie zadać pytanie, czy J.M.Bergoglio jest w ogóle kanonicznie wybrany na Papieża. Wedle relacji A. Socciego istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, graniczące niemal z pewnością, że nie został on ważnie wybrany. Jest tylko medialną marionetką, która miesza ludziom w głowach.

  Polubienie

 4. Papa F. Znakomicie kluczy i nie daje się zlapac wprost na herezji wypowiedzianych explicite. To jest wazna poszlaka.
  Dokonał jednak dziesiątki pośrednich herezji czynu i słowa.
  Co do zezwolenia na wydwanie Eucharystii rozwodnikom. Jak podaje kard Kasper sam.F. zachęcał go do tego. To znaczy dał mu w tej sprawie placed.

  Polubienie

 5. NA TYM WIDEO AUTORSTWA PAPIEŻA FRANCISZKA – NIE MA – KRUCYFIKSU CHRYSTUSA PANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jest to pełna afirmacja POGAŃSTWA w naszym kościele, kosztem naszego ZBAWICIELA JEZUSA CHRYSTUSA……………..

  To jest jawne wideo JUDASZA naszych czasów…

  Polubienie

  • Po primo. ten klip nie jest autorstwa Papieża, więc nie wprowadzaj czytelników w błąd, a po secundo jest figurka Bożego Dzieciątka Jezus, na czasie, bo film był nagrywany w okresie Bożego Narodzenia, . Zatem nie mieszaj ludziom w głowach. I kto tu jest Judaszem?

   Polubienie

   • TEN KLIP JEST AUTORSTWA PAPIEŻA FRANCISZKA, BO TU MASZ DOWÓD:

    Franciszek zapowiada takie klipy od teraz CO MIESIĄC !!!!!!!!!!!!!

    Masoni przyspieszyli ruinę kościoła…

    Alutka, figurka Jezusa jest celowa – TO KRZYŻ ZBAWIŁ ŚWIAT – i dlatego pokazano tylko dzieciątko, bo jest niegroźne i nie obraża (według Franciszka ) uczuć religijnych innych ludzi … jak to juz zrobił w Jerozolimie, kiedy schował krzyż za pazuchę i nakazał to zrobić całej swojej świcie obecnych tam kapłanów, aby nie obrazić Żydów…

    Polubienie

 6. alutka jest dojrzałym owocem manipulacji Bergoglio – to jasne, z tego co pisze to niezbicie wynika. Niczego jej nie wytłumaczymy, dopóki nie wezwie Ducha Świętego na pomoc. Niestety, takich biednych ludzi jest wielu, bardzo wielu – zwiedzionych… Niechby przeczytała Socciego „Czwarta Tajemnica Fatimska” – może by o czy otworzyła. I inne pozycje tego znakomitego Autora! Wszystkim polecam!

  Polubienie

  • Złe założenie sam się dałeś zwieść Alutka jest dużo bardziej świadoma wszystkich herezji niż ty. Ona poprostu bada waszą postawę i świadomość oraz gotowość do obrony starej doktryny.

   Polubienie

 7. ”Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta” Garstka pozostanie wiernych(BRACTWO ŚW PIUSA X)a kościoły będą pełne tych którzy poszli na kompromis. TO SŁOWA MATKI BOŻEJ Z LASSALLE I AKITO,te objawienia do Fatimy tworzą jedną całość,która właśnie się wypełnia.

  Polubienie

 8. Moim zdaniem czas się kończy na nawrócenie w 2017.r Sto lat ludzie mieli na opamiętanie.Przed antychrystem jest jeszcze w Biblii zapowiedziany fałszywy prorok,który będzie wyglądał jak baranek a mówił jak smok,hyy ciekawe kto to?

  Polubienie

 9. PROROK – to wg. Biblii ten, który mówi w imieniu Boga. Dodając przedrostek FAŁSZYWY otrzymujemy kogoś, kto sprzeciwia się Bogu, a takim wydaje się być FRANCISZEK czytając tego bloga.

  Polubienie

  • Emilia, to uważasz, że papież nie wie co czyta w swoim ojczystym języku ? A co, to on taki bezrozumny? To po co mu piuska, skoro on nie potrafi samodzielnie myśleć ? W takiej sytuacji to powinien iść już tylko na piwo …

   Polubienie

 10. UWAGA… WATYKAN SKAPITULOWAŁ I USUNIĘTO TO HERETYCKIE VIDEO PO TYM JAK LOUI VERRECCHIO …. P O P R A W I Ł….. FRANCISZKA UDOWADNIAJĄC JEMU JEGO ANTY-KATOLICKĄ HEREZJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OTO NA TYM VIDEO (PONIŻEJ) PODPISY KTÓRE DAŁ VERRECCHIO WYŚMIEWAJĄC GŁUPOTĘ FRANCISZKA…
  ( jednym słowem trads załatwił fałszywego proroka od ręki)… Ale kpina z papiestwa… Tego chyba jeszcze świat nie widział:

  http://gloria.tv/media/jBJqQvdQyjc

  Polubione przez 1 osoba

 11. te napisy stanowia piekna esencje tego filmu. plakac sie chce jak biedne owce ida slepo za duchem falszywego proroka. A co bedzie sie dzialo, gdy na scence wkroczy wcielony Lucyfer… Boze Ojcze Wszechmogacy przez smierc i zmartwychwstanie Pana naszego, Jezusa Chrystusa ulituj sie nad nami i ratuj nas! Amen

  Polubienie

 12. moze się czepiam, ale ostatani słuchałem swiadectw okultystow, których Jezus Chrystus wyrwał z paszczy lwa i zamiast „Pan” napisałbym: Panu Jezusowi Chrystusowi oraz św. Michała Archanioła, a nie Michała Archanioła. Po tych świadectwach jestem przekonany, ze takie błachostki maja ogromne znaczenie… Ale cóż, diabeł tkwi w szczegółach…

  Polubienie

 13. Przypomnę, że podczas Mszy św. również odpowiada się ; „Chwała Tobie PANIE”, Po w górę serca odpowiadamy; „Wznosimy je do PANA”, kapłan pozdrawia wiernych słowami „PAN z wami” Ale co tam, najlepiej wszystko złożyć na papieża Franciszka, wszystkim wolno, tylko nie Jemu. Takie uprzedzenie nie ma nic wspólnego z miłością bliźniego.

  Polubienie

  • Ja bym się nie czepiał, że Michał Archanioł jest bez św. Na tym jednak może polegać trik diabelski, że słowami wzywamy wstawiennictwa, a czyny idą w innym kierunku. No bo co z tego, że się mówi o jedności małżeństwa, gdy pozwala się, by praktyczna herezja przeciwna temu rozwijała się w Kościele? Co z tego, że wzywa się świętych, gdy tym samym nie przytoczy się ich nauczania wtedy, gdy potrzeba?

   Polubienie

  • Alutka, dobrze, że starasz się mieć czystą duszę i masz dobre intencje… Ja wiem jedno, Judasz modlił się z Jezusem przez 3 lata, ba przyjął nawet komunię świętą w wieczerniku i to od samego JEZUSA !!!! I niestety… poszedł za diabłem.

   To co obecnie wypisuje prasa zachodnia o heretyckim podjeściu Franciszka do nauczania Bożego, które on zamienia w płyciznę humanizmu i szklącego się „miłosierdzia”, pod którym nie ma żadnej istotnej treści nauczania Bożego jest normalną przynętą dla religijnie naiwnych.

   OTO PONOĆ ROZWAŻA SIĘ KOLEJNY SYNOD: celibat i małżeństwa kapłanów !!!!

   http://chiesa.espresso.repubblica.it/articolo/1351206?eng=y

   http://marymagdalen.blogspot.ca/2016/01/the-next-synod-clergy-with-wives.html

   http://www.cfnews.org/page88/files/0899cc25c987598401eaee10009ff932-521.html

   A oto jedna katolicka dziennikarka … nazywa Bergolglio : DIABELSKIM, NARCYSTYCZNYM, WŚCIEKŁYM POTWOREM … : http://www.barnhardt.biz/2016/01/12/lets-just-start-calling-the-diabolical-narcissist-rage-monster-bergoglio-worshipful-master/

   właśnie za to:

   Autorka napisała, że zbadała sprawę powstania tego wideo. Bergoglio pracował nad nim 45 min. I ujmowano zdjęcia w ten sposób, aby BERGOGLIO NIE UJAWNIŁ CZASEM KRZYŻA NA SWEJ PIERSI…. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obejrzyjcie to wideo… kartka Bergoglio jest SPECJALNIE PODNIESIONA TAK, aby ZASŁONIĆ KRZYŻ CHRYSTUSA PANA!!!

   Zdrajca…

   Polubienie

  • @Alutka
   Homoseksualiści też mówią o miłości. Otóż jeśli Bóg jest prawdą (por. J 14:6) i „jest miłością” (1J 4:8) to oznacza to, że bez prawdy nie ma i miłości. Bo prawdy pomylić z niczym nie można. Miłość i owszem. Z emocjami. I można sobie „pić z dzióbków” żyjąc w kłamstwie. Są też i fałszywe wizje i słodkości temu towarzyszące. Zachwyty, ochy i achy, tylko owoce tego później są gorzkie. I ja takich wizjonerów co to samego „Pana Boga za nogi złapali” to już trochę poznałem. Nadawali się do konsultacji lekarskich. Jeśli nie ma prawdy nie ma też i Boga. I można mieć różne uczone i ważne tytuły i być heretykiem.
   W historii KK mieliśmy trochę papieży apostatów. Co nagle okazało się, że nasze czasy są wyłączone z takiej możliwości. Przy narastaniu zła? Mnie np. znajoma siostra zakonna mówi z przekonaniem, że żyjemy w czasach ostatecznych. Ale jednocześnie nie dopuszcza myśli do głowy, że wśród duchownych mogą być odstępcy zwłaszcza taki ktoś jak papież. Kto dokonuje jego wyboru? A co Pan Jezus powiedział, że KK będzie wolny od zwodzicieli?

   Polubione przez 1 osoba

 14. Uhhhh… To Chrystus oddał życie za Prawdę Ojca, a ty Franciszku, który się uśmiechasz, że mnie odrzuca od tego widoku, nie masz odwagi ukazać prawdy krzyża swojego(?) Boga??? Tchórzem jesteś dla mnie, bardzo mi przykro. NIC NIE MOŻNA CZYNIĆ KOSZTEM PRAWDY. Nie objawił ci tego ten twój „Duch Święty”? Miłość bez Prawdy jest NIECZYSTA. Bez tego Krzyża jesteś nikim „przyjacielu”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s