63 uwagi do wpisu “Obrazki mówią same za siebie

 1. Wiele źródeł donosi nie tylko o wewnętrzej wojnie domowej na Watykanie, ale i coraz głośniej jest o tym, że „Rok Miłosierdzia” ogłoszony przez Franciszka to totalne fiasko… Konfesjonały świecą pustkami, nie zwiększa się ilość wiernych w kościołach ( a wręcz odwrotnie) oraz plac Św. Piotra na audiencjach świeci coraz większymi pustkami. Jedynie media liberalne nakręcają sprawy Franciszka… Autentyczni wierni KK coraz bardziej są zaniepokojeni tym co się dzieje w kościele…

  https://veneremurcernui.wordpress.com/2016/02/05/jubilee-year-of-mercy-a-bust-in-rome/

  Oto audiencja z 11 lutego 2016 roku… Tego, jak świat światem nie było za ostatnie 50 lat, a może i od czasu II wojny światowej:

  „PO OWOCACH ICH POZNACIE” !!!

  Polubienie

 2. „… Powtórzmy więc słowa Piotra: «Ty jesteś Chrystus, Syn Boga żywego» (Mt 16, 16). Niech nasza myśl i nasz wzrok będą utkwione w Jezusie Chrystusie, który jest początkiem i celem każdej działalności Kościoła – powiedział Papież. – On jest fundamentem i «nikt nie może położyć innego» (1 Kor 3, 11). On jest «skałą», na której mamy budować” – powiedział Papież…”.

  http://pl.radiovaticana.va/news/2016/02/22/papież_w_jubileusz_kurii_rzymskiej_bóg_uczy_nas_miłosierdzi/1210436

  Polubienie

 3. Chrystus jest Bogiem i Zbawicielem ludzkości a Benedykt papież z woli Boga jest Skalą, Kefasem widomym znakiem dla owiec.
  Strzeżcie się falszywych prorokow.
  Ostatnio F. orzekł w Meksyku, że w obliczu epidemii deformujacych niemowlęta mniejszym zlem jest aborcja.
  Po tych słowach w parę dni później, Epiekopat Brazyli z całą mocą podkreslił, że aborcja jest zawsze złem i nie można jej w żadnym szczególnym przypadku traktować jako mniejsze zło.
  To kolejne mroczne, zamglone niedopowiedzeniami, nauczanie Franciszka – Falszywego Proroka.
  Póki żyje Benedykt XVI mamy prawdziwego, jedynego papieza. Jego nauczania należy słuchać.

  Polubienie

 4. Ks. bp Artur Miziński, Sekretarz Generalny KEP – stańmy w obronie Papieża, sięgajmy do prawdziwych źródeł informacji

  Dziś w uroczystość odpustową Katedry św. Piotra mija 20-ta rocznica nawiedzenia naszego miasta przez NMP w figurze z Fatimy. O godz. 17.30 z mojej parafii wyruszyła procesja do Bazyliki Narodzenia NMP z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  O godz. 18.00 ksiądz biskup Artur Miziński, Sekretarz Generalny Konferencji Episkopatu Polski, przewodniczył uroczystej Eucharystii i skierował do nas słowo Boże.

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/02/22/ks-bp-artur-mizinski-sekretarz-generalny-kep-stanmy-w-obronie-papieza-siegajmy-do-prawdziwych-zrodel-informacji/

  Polubienie

  • Szymon, chodzi ci o główny post? Nie dziwię się, że nie wiesz o czym on jest, bo niestety w Polsce poza pieniami i odami pod adresem Franciszka oraz kultem jego osoby nie mówi się kompletnie ŻADNEJ prawdy o tym co dzieje się na Watykanie. A na Watykanie jest po prostu wojna domowa pomiędzy konserwatywnymi biskupami i kardynałami, a szkrzydłem nowego powiewu w kościele, który reprezentuje Franciszek i gro niemeckich oraz innych zachodnich kardynałów szukających religii bez Chrystusa lub z głęboko zmarginalizowanym Chysrystusowym nauczaniem. Krótko mówiąc skrzydło, masońskie, pro-gejowskie i tworzące nową fałszywą religię w opozycji do Ewangelii. To, że Franciszek próbuje przechytrzyć konserwatystów (czyli Polaków też) i ich przeskoczyć w swoich nowościach pokazuje obrazek numer 2.

   Obrazek numer 1, dotyczy praktycznie skandalu przywiezienia NA SIŁĘ ciała świętego ojca Pio do Rzymu: ABY W ROKU MIŁOSIERDZIA ZAPEŁNIĆ W SZTUCZNY SPOSÓB PLAC ŚWIETEGO PIOTRA, bo na świecie Franciszkowy rok miłosierdzia pozostaje praktycznie bez odzewu i jest już ogłoszoy totalnym fiaskem (zapewne nie w Polsce). Watykan bardzo często świeci pustkami, konfesjonały też (przy takim papieżu, to nie dziwota), więc Franciszek wziął się na sposób i zażądał ciała ojca Pio w Rzymie… Satyrysta (znając doskonale naturę ojca Pio i jego niechęć do nowości płynących z Rzymu ) zdecydował się ukazać zmartwychwastałego ojca Pio, który dosłownie z maczugą idzie na pro-gejowskie lobby na Watykanie pod bandurą oczywiście Franciszka…

   Szymon, pamietaj: nie otrzymujesz w Polsce i w polskich katolickich mediach, prawdziwych informacji o tym co dzieje się nie tylko na Watykanie, ale i jakie bzdury głosi Franciszek…

   Polubienie

 5. A ja mam pytanie droga Pina Colada czy próbowałaś podzielić się swoimi rewelacjami ze swoim spowiednikiem. Bo przyznam, że takiego pisania to ja nie potrafię znaleźć u żadnego świętego.

  Polubienie

  • Dzilenie sie z spowiednikiem spostrzeżeniami to w Polsce trud wyjątkowy. Dominują okrogle haselka i odwolanie sie do bezpiecznego cznego interptet. Ewangelii.
   Dokonałem tego raz. Bez komentarza.
   Szkoda czasu. Kapłani są wyjątkowo spolegliwi z przelozonymi a ci z episkopatem. Wszyscy milczą.
   Kiedy rozmawiam z niektórymi prywatnie, to wiecej reagują, widzą co sie dzieje ale są ostrożni. Czekają…
   Spowiednicy dziś są już w duchu posoborowym, to nie czasy św Jana od Krzyża czy choćby Św Faustyny. Zresztą nas nie obowiązuje posłuszeństwo zakonne ani diecezjalne.
   Co do posluszenstwa w Konfesjonale: to co u jednego spowiednika jest grzechem u drugiego jest ralatywizowane, u innych nie jest w ogóle występkiem
   CZASY MAMY TRUDNE I TRZEBA BYC BARDZO MOCNO ZWROCONYM DO CHRYSTUSA- BO KAPŁANI PRZESTALI NAS BEZPICZNIE PROWARZIC, przynajmniej niektórzy.

   Polubienie

  • Regon Twój wpis delikatnie ujmując jest mało czytelny i trudno odpowiedzieć na pytanie co autor miał na myśli. Nie rozumiesz tego co napisał Pina Colada ? Przecież to jest kawa na ławę. Co do tego mają święci i spowiednik? Jeżeli z kimś miałby dyskutować Pina Colada to z biegłymi w sprawie prawa kanonicznego, bo to co wyprawia PF już się kwalifikuje jako herezja. A z tego co przeczytałem w sytuacji herezji Głowy Kościoła wierni mają obowiązek wypowiedzenia jej posłuszeństwa. Temat dla mnie jako wierzącego bardzo trudny, niemniej na 70% zaistnieje sytuacja, gdy część biskupów powie Nie i co wtedy zrobić? Iść za biskupami którzy mówią to co głosi Chrystus Pan, czy trwać w łączności z heretykiem? Jak słusznie ktoś napisał, iż PF jest owocem tego co przesiąknęło Watykan (rozrasta się jak grzybnia i niszczy wewnętrzne tkanki KK), a następny owoc wydany będzie jeszce gorszy……………

   Polubienie

  • Regon, dziś wyspowiadałabym się np. u księdza Jacka Międlara (ale gdzie go zamknieto? i dlaczego? i to w naszym kościele?). U każdego księdza tzw: TRADSA… natychmiast otrzymałabym rozgrzeszenie, bo to oni właśnie opisują te SKANDALE z Franciszkiem najgłośniej… Czy ty myślisz, że ja mieszkam na Watykanie… broń mnie Panie Boże… Ale czytam tych, którzy tam mieszkają. Wszystko co piszę jest oficjalne i do znalezienia w internecie, i na oficjalnych blogach katolików konserwatywnych, którym zależy na ZBAWIENIU DUSZ, a nie na OCHRONIE ŚRODOWISKA !!!

   Za świętą się nie uważam, ale za obrońcę prawdy w kościele Jezusa Chrystusa, który dziś niestety nie przemawia jednym głosem, bo ma DWÓCH PASTERZY !!! (jednego cierpiącego i drugiego politykiera, który niszczy dobro, które zbudowali inni)

   Regon, oto masz proszę „świętość” tego papieża!!! Co za hańba i zgroza… Czy o tym w Polsce napiszą??? PRZENIGDY!!!!!!!!!!!

   https://www.gloria.tv/media/LyNiM7BNRYL

   Przy okazji upraszam administratora tej strony, aby tego skandalu nie przepuscił pomimo uszu i napisał o tym parę słów (chodzi mi o wiadomość pierwszą, dotyczącą Franciszka, który oddaje cześć włoskiej aborcjonistce, która nie tylko dokonała10 000 aborcji, ale wymyśliła metodę usuwania ciąży sposobem wyssania żywcem płodu)… TO JEST WIADOMOŚĆ OFICJALNA z gloria tv.

   Polubienie

 6. Dziekuję Zorro i Wojtkowi P, za obronę… tak, dochodzi do tego, że my, te pojedyncze owieczki do tej pory ciche i posłuszne – same widzimy co się obecnie dzieje w kościele… Zgadzam się z waszymi wypowiedziami i chcę tylko dodać, że macie w Polsce wielkiego pro-Chrystusowego pasterza… arcybiskupa Gądeckiego. Sprawdził się on podczas synodu. Cała prasa zachodnia kościoła konserwatywnego grzmiała jak postawił się Franciszkowi i pro-gejowskiej oraz liberalnej grupie kardynałów niemieckich i zachodnich. Cieszcie się i radujcie, bo macie wśród was tych, którzy was poprowadzą, pomimo tej zawieruchy, która się zbliża. Jak tylko Polska dokona aktu oddania się Chrystusowi Królowi, to najprawdopodobniej ocalimy wiarę!!! Bóg nas OCALI !!! I CHWAŁA JEMU ZA TO. AMEN !!!

  Polubienie

 7. No proszę, nie trzeba było DŁUGO CZEKAĆ… papież oczywiście się „POMYLIŁ” – JAK ZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Cały jego pontyfikat to same pomyłki!!!! To jest jego celowe działanie…

  Największą pomyłką jest ON SAM!!!!!! Co za kpina… od ponad trzech lat papiestwo jest nie do poznania!!!

  http://www.pch24.pl/aborcjonistka-bohaterka–wloscy-obroncy-zycia-zdumieni-pomylka-papieza-,41492,i.html

  Polubienie

 8. Straszne! W całym Kościele nie ma ANI JEDNEGO!!! Kapłana, który byłby godzien posłuchać spowiedzi Pina Colady.
  A to Ty nie wiesz, że do spowiedzi idziesz nie do kapłana ale do Chrystusa? Gratuluje pokory i serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

  • @regon
   Trzeba najpierw się spytać czy @Pina Colada grzeszy? A jeśli tak, to w jaki sposób?
   Zatem:
   1) czy @PC występuje przeciwko nauczaniu doktrynalnemu KK?
   2) czy @PC występuje przeciwko instytucji papiestwa w KK i dogmatowi o nieomylności papieża?
   3) jaki zakres nieomylności ten dogmat przewiduje i kiedy obowiązuje?
   4) czy wolno katolikowi zakwestionować nauczanie i postępowanie papieża jeśli ten sprzeniewierza się prawdzie?

   Po odpowiedzi na te pytania możemy ewentualnie szukać spowiednika. Jeśli będzie potrzebny.

   Polubienie

   • Słuszne uwagi: konfesjonał nie jest miejscem do dyskucji, ani poradnią psychoanalityczną.
    Do konfesjonalu przychodzi się z poczuciem grzechu i zanosi się go z żalem chęcią poprawy i prośbą o wybaczenie.
    Człowiek, który nie ma poczucia grzechu nie powinien z jedynie takimi poza grzechowymi problemami spowiadać się.
    Krótko: spowiadamy się z GRZECHÓW.
    Zapewne spostrzeganie, że Franciszek popełnia wiele herezji i niestosownosci, jako przywódca KK, nie może być grzechem.
    JEST WRĘCZ NASZYM OBOWIAZKIEM ROZPOZNAWAĆ ZŁO I ODDZIELAC OD DOBRA!
    Każdy kto widzi grzech u drugiego, (nawet gdyby to był sam papiez) a przemilcza to, bagatelizuje, nie ostrzega innych, w jakimś stopniu sam zaciąga winy na siebie. Tak naucza KK przez swój Nauczycielski Urząd od setek lat!

    Polubienie

 9. Widzi drzazgę w oku brata, a belki we własnym nie widzi.
  Hm. Ciekawe.

  Radzę poczytać co na temat współpracy ze spowiednikiem pisali św. Faustyna, św. Ojciec Pio, św. Teresa. Który z nich napisał, to co Tu wyżej????

  Wiele Pina Colado w Twoim pisaniu niepokoju, złości, żalu, gniewu i pychy. I chociażby to są te grzechy, które ja w Twoim pisaniu ewidentnie widzę i które w konfesjonale na pewno trzeba powiedzieć. Prócz tego sianie niezgody i nienawiści do hierarchii Kościoła.

  Poczytaj wypowiedzi kardynała Burke, Biskupa Gądeckiego, papieża Benedykta XVI na których tak ochoczo się powołujesz. Który z nich głosi taką nienawiść do papieża? Który zachęca do nieposłuszeństwa? Sama zauważasz, że oni ten problem także widzą, ale ŻADEN Z NICH nie ośmieli się publicznie papieża poniżać.

  Poczytaj historię Kościoła. Czy sądzisz, że za czasów św. Franciszka, św. Ignacego Loyoli, św. Karola Boromeusza, św. Filipa Neri innych świętych byli lepsi papieże? Ale od czego oni zaczęli? Od własnej pokory i pracy nad własną świętością i posłuszeństwem. I oni, a nie wszelkiej maści krzykacze zmieniali Kościół i świat.

  I Ty też zacznij od tego
  Pozdrawiam serdecznie

  Polubienie

  • @regon
   W takim razie mamy istotny problem z Girolamem Savonarolą OP. Co najśmieszniejsze jest on bohaterem protestantów a nie występował przeciwko papiestwu a niegodnemu postępowaniu konkretnego papieża, którego antychrześcijańskie postępowanie nie budzi wątpliwości. Zresztą następni papieże nie potępili Savonaroli. Mamy zresztą fundamentalny w takim układzie problem z św. Pawłem z Tarsu. Nooo… ten to dopiero był „heretyk”. Samemu św. Piotrowi wygarnął. A oprócz tego z paroma papieżami określanymi jako antypapieże.
   A poza tym jest Konstytucja „Cum ex apostolatus” z 15 lutego 1559 r. papieża Pawła IV. Jakby nie było Magisterium KK.

   Podstawowe pytanie jest: czy papieżowi można zwrócić uwagę gdy postępuje albo naucza niegodnie? Innymi słowy: czy papież jest „świętą krową” i wszystko mu wolno bez względu na prawdę?

   Polubienie

   • Ps.
    Papież to nie prywatna osoba co sobie może gawędzić bez odpowiedzialności przy ognisku, tylko ten kto niesie na barkach cały KK i każde słowo nawet prywatne jest rozpatrywane pod kątem wiary, nie licząc gestów. Wystarczy popatrzeć na to byłą badana świętość Jana Pawła II. Do dzisiaj grzebią niektórzy w jego życiorysie: miał babę czy nie miał i w jakim stopniu, bo siedział na jakiejś polance z kimś tam. Jakieś wątpliwości?

    Polubienie

   • Errata:
    Jest
    Wystarczy popatrzeć na to byłą badana świętość Jana Pawła II.
    Powinno być:
    Wystarczy popatrzeć na to jak była badana świętość Jana Pawła II.

    Polubienie

   • Lolo masz rację: wg REGON Św Paweł odpowiada za „sianie niezgody i nienawiści do hierarchii Kościoła” bo się nie zgadzał ze Piotrem i mu wygarnal błąd. Mało tego opisał to w liście, który znają wszyscy wierni na przestrzeni tych ok 2000 lat!!!Czy ksiądz to czuje?????Jak Św Paweł to mógł zrobić?

    Polubienie

  • Jeśli chodzi o tę belkę, to spróbuj także poszukać ją we swoim oku. Zarzucasz P.C. że dzieli kościół. A przypadkiem nie jest on od dawna podzielony? Czy mówienie o tym to podział czy stwierdzenie faku?
   Czy groby pobielabe pełne robactwa w środku zadawalają cię? Mówisz o belce w moim oku? Byle tylko nie mówić o istniejącej schizmie?
   Są świeci, którzy nie musieli reagować na degeneracje papieża bo żyli w czasach świętych papieży. Ale np św Katarzyna Sienenska, nie pismienna i nie wykształcona, odważyła sie pouczać Ojca Swiętego.
   Rozumiem, że jako kapłan masz silne poczucie podleglosci i posluszenstwa.
   Zwaz jednak abyś był posłuszny CHRYSTUSOWI A NIE ZWODZICIELOWI,
   Dlatego trzeba badac to co się dzieje na Watykanie i wszystkie wypowiedzi F.
   Ciągle żyje jedyny legalnie wybrany papież BXVI.
   JEMU JESTEM POSLUSZNY.
   Dziś chyba on sam widzi, że zbyt szybko ugiąl sie pod presją szantażu i szykan…Ale nie mnie go sądzić. Modlę się o wytrwałość dla niego na tej szczególnej banicji pośród wilkow

   Polubienie

 10. Regon
  Mylisz plany, nikt tu nie potępia Bergoglio tylko jego fatalne w skutkach czyny i słabo skrywane prawdziwe przekonania.
  I mamy obowiązek to robic, ty także.
  Jeśli F. czuje się ponizany, to sam jest sobie winny, tak jak wszyscy ci którym jego duchowość jest bliższa niż PRAWDA CHRYSTUSA!
  Nawet papież nie ma prawa zmieniać nauczania KK ostatnich dwóch mileniów.
  Niewiele wiesz o protestach tradycyjnie wiernych kapłanów wobec tego co robi F. Media o tym słabo, bądź niewiele mówią.

  Polubienie

 11. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestniczącym tutaj forumowiczom za stanięcie w obronie mojej osoby. Dyskusja na te tematy jest bardzo trudna oraz forma tej dyskusji jest w oczywisty sposób tutaj ograniczona. Jednak cieszę się, że wielu ludzi myśli tak samo jak ja, nie mając w tym żadnego interesu – poza dobrem kościoła.

  Regon, wiem, że jesteś kapłanem. Już to wczoraj wiedziałam.”Dziekuję ci” więc, za PUBLICZNE WYLICZENIE MOICH GRZECHÓW i zrobienie za mnie PUBLICZNEGO RACHUNKU SUMIENIA… Ciekawa jestem w którym to seminarium duchownym w Polsce uczą kapłanów takiej postawy wobec owieczek Bożych?

  A skoro tak bardzo interesują cię grzechy cudze, to mam całkiem poważne pytanie do ciebie. W poniższym wideo kapłan opowiada pewną historię: realną, życiową i tragiczną… (chodzi mi tylko o pierwsze 5 minut tego wideo, choć polecam całość)

  Pytanie brzmi: KTO PRZED BOGIEM ODPOWIE ZA DUSZĘ TEGO ZMARŁEGO?

  Mam nadzieję, że potrafisz równie uczciwie odpowiedzieć na to pytanie.

  P.S. Jeżeli piszesz o spowiednikach św. Faustyny i powołujesz się na ojca Pio, to równie proszę cię o uczciwość, bo nikt tak dobitnie jak siostra Faustyna nie opisał tragedii duszy, która posiada spowiednika, który nie potrafi jej zrozumieć. A ojciec Pio? Nie pamiętasz ilu to spowiedników przyjeżdżało do niego do spowiedzi? A ilu z Rzymu kpiło sobie z niego?

  Nie udawajmy, że w kościele nie ma poważnych problemów, a w szczególności za tego papieża!

  Polubienie

 12. Droga Pina Colado.
  Spójrz, ja chcę Ci pomóc bo widzę Twoje błędy. I co dostaję w zamian – twoją złość, gniew, obrażasz się na mnie. I wiesz co? Twoja reakcja jest dla mnie ewidentnym dowodem na to, że … ja mam rację. Nie próbuj wmawiać mi, że jest inaczej bo ja na psychologii się znam i mnie się nie da oszukać.
  Ale wiesz co,nie będę Cię już dłużej denerwować moimi wpisami. Zostawiam to sprawie Twojego sumienia. Tylko mam jedną ogromną prośbę. Zrób małe, malutkie ćwiczenie duchowe.
  Proszę Cię dziś wieczorem, zanim pójdziesz spać przemyśl jeszcze raz bardzo dokładnie co tu przeze mnie było napisane. Tylko proszę zrób to naprawdę uczciwie i koniecznie do tego dołącz różaniec (cały – 5 dziesiątek).Jeśli po tym ćwiczeniu jutro rano dalej będziesz przekonana, że nie mam racji to proszę napisz mi to tutaj.
  A teraz jeszcze Twoja prośba co do Faustyny. Nie wiem jak Ty,ale ja jej Dzienniczek znam prawie na pamięć i spełniam Twą prośbę oto kilka cytatów:

  Mówi Jezus: Kiedy jesteś posłuszna, odbieram ci słabość twoją, a natomiast daję ci moc moją.(Dz.381)

  Pogrążyłam się w modlitwie i odprawiłam pokutę; wtem nagle ujrzałam Pana, który mi rzekł: Córko moja, wiedz, że większą chwałę oddajesz mi przez jeden akt posłuszeństwa niżeli przez długie modlitwy i umartwienia.(Dz.894)

  Kiedy indziej Pan Jezus mówi:„Większą nagrodę otrzymasz za posłuszeństwo i zależność od spowiednika aniżeli za sama praktykę, w której ćwiczyć się będziesz. Córko moja, wiedz o tym, że chociażby ta rzecz była najdrobniejsza, ale ma na sobie pieczęć posłuszeństwa zastępcy mojego – jest miła i wielka w oczach moich.” (Dz.932)

  nie żądam twoich umartwień, ale posłuszeństwa. Przez to oddajesz mi wielką chwałę, a sobie skarbisz zasługę. (Dz.28)

  Pozdrawiam cię serdecznie. I obiecuję, że dziś wieczorem będę pamiętać o Tobie w mojej modlitwie

  Polubienie

  • STAN KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO W OBECNYM CZASIE

   E.: Kiedy musisz wyjść — Mów Judaszu Iskariocie, mów teraz w Imię Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego…!

   J.: Byłem Apostołem — (mówi ciemnym głębokim gardłowym głosem jak mężczyzna).

   E. Mów nadal w Imię Jezusa…!

   J. Byłem zdrajcą.

   E. Mów nadal… to wiemy… Mów w Imię Jezusa!J. Dziś są zdrajcy także między Biskupami, z tą tylko różnicą, że ja zdradziłem jawnie, a ci potrafi ą się maskować!

   E. Czy to jest prawda… mów w Imię…

   J. Tak!

   E. Czy nie kłamiesz? W Imię…!

   J. Nie! Czy myślisz, że chciałbym aby to powiedzieć?

   E. Czy musiałeś to powiedzieć w Imieniu… Mów prawdę!

   J. Tak.

   E. W czyim imieniu?

   J. W przeklętym Imieniu Tej (wskazuje w górę): Niestety.

   E. Kiedy wyjdziesz? W Imieniu Przenajśw. Trójcy… mów prawdę!

   J. Muszę jeszcze coś więcej powiedzieć.

   E. To mów, kiedy musisz to powiedzieć, wszystko co musisz powiedzieć w Imię Jezusa!

   J. Pomiędzy biskupami, którzy teraz są, są niemniejsi zdrajcy jak ja

   byłem, gdyby nie…

   E. Nie wszyscy! Mów prawdę w Imię…! J. Nie wszyscy, ale wielu. W ich sidła wpada się łatwiej aniżeli w moje…!

   E.; Mów dalej Judaszu Iskariocie, co musisz powiedzieć w Imię Nieba, w Imię Przenajśw. Trójcy…!

   J.: Nie wszyscy są na pewnej drodze… i tym nie musicie być posłuszni. Muszę powiedzieć, że wielu dzisiejszych biskupów nie znajduje się na prawej drodze i takim nie musicie być posłuszni. Posłuszeństwo jest rzeczą wielką, także i w niebie, jest ono rzeczą bardzo ważną (niebo je bardzo ceni), ale teraz nastał czas wyjących wilków!

   E.: Mów nadal Judaszu Iskariocie w Imię Niepokalanego Poczęcia, w Imię… nie wolno ci kłamać…!

   J.: Żaden baranek nie rzuca się w paszczę wilka. Nie można być posłusznym wilkom…

   E.: W Imię Jezusa, mów nadal w Imię… W Imię świętych, których relikwie spoczywają na twojej głowie, którzy nie byli zdrajcami!

   J.: Każdy człowiek ucieka, kiedy przychodzi wilk… Teraz niestety nastał czas wilków… Wielu biskupów stało się porywającymi wilkami (porywającymi owce wilkami), którzy nie wiedzą co mówią i tym nie można być posłusznym! Wtedy nawet i Niebo nie żąda posłuszeństwa!

   Polubienie

  • Drogi Regonie,

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus…

   Widzisz jakI jest świat mały… Psychologiem jesteś? A skąd wiesz, że ja nie ?

   I druga rzecz: oto kapłan, który mógłby być moim spowiednikiem:

   Wysłuchałam go oraz jego niesamowicie duchowo dojrzałej kapłańskiej postawy, przebijającej niesamowitej prawdy i uczciwości duchowej w jego wypwiedziach !!! Ten człowiek STOI NA PRAWDZIE, i jest za nią gotów zapłacić najwyższą cenę! A jego wiedza ze ST, NT i Księgi Apkalipsy oraz umiejętność odczytania „języka Bożego” w całości prorockej spuścizny przewijającej się poprzez całą Biblię i historię kościoła jest po prostu tak głęboka, że tego nie spotyka się na codzień. Jestem ogromnie zbudowana, że tacy kapłani w ogóle chodzą po POLSKIEJ ziemi. To wideo polecam w szczegółach wszystkim (słuchajcie go nawet wielokrotnie), bo oto ten kapłan mówi rzadkim jak perła językiem w kościele. Rozpoznał on znaki czasu oraz to kto i dlaczego siedzi na tronie Piotrowym… I NIE BOI SIĘ TEGO OTWARCIE POWIEDZIEĆ – POLECAM NAJGORĘCEJ!!!!

   ================================================================

   Regonie, nikt ci nie każe rezygnować z dyskusji na tej stronie. Wręcz przeciwnie!!! Każdy głos jest potrzebny, ale ty nie operujesz agrumentami, tylko STRASZYSZ. Osobną rzeczą jest sprawa spowiedzi każdego człowieka (wszyscy jesteśmy grzesznikami), a zupełnie osobną tragedia tego co dzieje się w dzisiejszym kościele. (polecam powyższe wideo i to absolutnie najgłębiej !!!). Spowiedzią leczy się rany duszy, ale rany zadane kościołowi przez niektórych jego wybranych wołają do niebios i do nas na ziemi o rozpoznanie zła, które postępuje i to dość szybko. My też mamy obowiązek jako chrześcijanie: NAZYWAĆ ZŁO PO IMIENIU…

   ====================================================================

   A wracając do siostry Faustyny, czemu jesteś taki tendencyjny? Gdzie są cytaty dotyczące tego jakie spustoszenie w duszy czynią spowiednicy, którzy nie rozpznają tego się dzieje w duszy? Zanim siostra Faustyna spotkała ojca Andrasza i ojca Sopoćko… TO ILE SIĘ NACIERPIAŁA Z POWODU ZŁYCH SPOWIEDNIKÓW ??? !!! I ona nie jest wyjątkiem…

   Nie, nie mieszkam na Śląsku…

   Polubienie

 13. Fragment z ksiazki ktora posiada imprimatur ostrzezenie z zaswiatow.

  E.: Kiedy musisz wyjść — Mów Judaszu Iskariocie, mów teraz w Imię Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego…!

  J.: Byłem Apostołem — (mówi ciemnym głębokim gardłowym głosem jak mężczyzna).

  E. Mów nadal w Imię Jezusa…!

  J. Byłem zdrajcą.

  E. Mów nadal… to wiemy… Mów w Imię Jezusa!J. Dziś są zdrajcy także między Biskupami, z tą tylko różnicą, że ja zdradziłem jawnie, a ci potrafią się maskować!

  E. Czy to jest prawda… mów w Imię…

  J. Tak!

  E. Czy nie kłamiesz? W Imię…!

  J. Nie! Czy myślisz, że chciałbym aby to powiedzieć?

  E. Czy musiałeś to powiedzieć w Imieniu… Mów prawdę!

  J. Tak.

  E. W czyim imieniu?

  J. W przeklętym Imieniu Tej (wskazuje w górę): Niestety.

  E. Kiedy wyjdziesz? W Imieniu Przenajśw. Trójcy… mów prawdę!

  J. Muszę jeszcze coś więcej powiedzieć.

  E. To mów, kiedy musisz to powiedzieć, wszystko co musisz powiedzieć w Imię Jezusa!

  J. Pomiędzy biskupami, którzy teraz są, są niemniejsi zdrajcy jak ja

  byłem, gdyby nie…

  E. Nie wszyscy! Mów prawdę w Imię…! J. Nie wszyscy, ale wielu. W ich sidła wpada się łatwiej aniżeli w moje…!

  E.; Mów dalej Judaszu Iskariocie, co musisz powiedzieć w Imię Nieba, w Imię Przenajśw. Trójcy…!

  J.: Nie wszyscy są na pewnej drodze… i tym nie musicie być posłuszni. Muszę powiedzieć, że wielu dzisiejszych biskupów nie znajduje się na prawej drodze i takim nie musicie być posłuszni. Posłuszeństwo jest rzeczą wielką, także i w niebie, jest ono rzeczą bardzo ważną (niebo je bardzo ceni), ale teraz nastał czas wyjących wilków!

  E.: Mów nadal Judaszu Iskariocie w Imię Niepokalanego Poczęcia, w Imię… nie wolno ci kłamać…!

  J.: Żaden baranek nie rzuca się w paszczę wilka. Nie można być posłusznym wilkom…

  E.: W Imię Jezusa, mów nadal w Imię… W Imię świętych, których relikwie spoczywają na twojej głowie, którzy nie byli zdrajcami!

  J.: Każdy człowiek ucieka, kiedy przychodzi wilk… Teraz niestety nastał czas wilków… Wielu biskupów stało się porywającymi wilkami (porywającymi owce wilkami), którzy nie wiedzą co mówią i tym nie można być posłusznym! Wtedy nawet i Niebo nie żąda posłuszeństwa!

  Polubienie

 14. Gdybyś chciała jeśli mieszkasz blisko Śląska to mogę Ci dać namiary na rewelacyjnego spowiednika. Ja znam go osobiście. Możesz być pewna, że on też widzi problemy współczesnego Kościoła, ale na pewno nie pochwali Twoich metod działania. Warto porozmawiać. Jeśli mieszkasz za daleko na osobiste spotkanie mogę podać Ci adres mailowy pod który możesz napisać

  Polubienie

  • Chciałoby się powiedzieć: lekarzu ulecz się sam.
   Wszystko to zarzucasz P.C. zdepersonalizuj i potraktuj jako wlasne występki.
   Zapewniam cię, zarzucasz, bo sam w sercu nosisz zarzutów zadziory.
   Dlatego nie widzisz przekretow Franciszka.
   Pokora nie polega na przemilczaniu zasiewanej na każdym kroku destrukcji F.,chytrze skrywanej za parewanem pozytywnych pouczeń.

   Polubienie

 15. Mam takie pytanie odnosnie ksiazk Ksiega Prawdy Mari Divine Mercy z jednej strony jest tam duzo racji o swiatowym rzadzie o falszywym papiezu itp ale z drugiej strony zostala podana data wielkiego ucisku ktory konczy sie w 2016r pod koniec czerwca czy to jest mozliwe zeby w ciagu 4 miesiecy wszystkie te przepowiedziane wydarzenia mialy nastapic(zniesienie Eucharystii ,III wojna swiatowa, ostrzezenie oswietlenie sumien,swiatowy rzad,pojawienie sie antychrysta) ?

  Polubienie

  • W oredziach MBM nie ma takich stwierdzeń, że III w.sw. ma sie odbyc w czasie 3.5 W.Ucisku. Po nim ma nastąpić 3.5 wielkiego przesladowania. Wtedy można sie spodziewać Ostrzeżenia a dopiero po tym ew. wojny, długiej.
   Nostrqdamus mówi o 27 latach.
   W tym.czasie dojdzie do Kataklizmow: to odpowiedź Boga na masońską realizację jednej św religii i NWO.
   Po uderzeniu meteorytu w Atlantyk przyjdzie druga część wojny z inwazja.islamu na.apostacka Europę i dopiero wtedy orawdopod. 3 dni ciemjosci i przemienienie świata przed Paruzją.
   Kiedy to Bóg wie, symptomy wg moich intuicji? 2017 ostrzeżenie ( wg świętej prawosławia) 18/21 wojna czessc pierwsza. Dwa lata zatrutej Europy, rozwoj komunizmu. 22-27 druga część wojny i kataklizmy. Ok 30 roku uspokojenienie sytuacji i rozpoczęcie wyzwalanie Europy z islamu.
   Kosmiczna katastrofa i 3 dni ciemności.
   Głód rozwinie się na świecie, w masowe zjawisko już po pierwszej fazie rozwoju wojny. To takie moje przeczucia i ustalenia na bazie różnych proroctw.

   Polubienie

   • powiedzcie mi bo już się pogubiłem – ostrzeżenie po 3,5 roku wielkiego ucisku – czyli ok. czerwca 2016? czy tak jak przytoczono tu kalkulację Michała Sybiraka – początek 2017 roku?

    Polubienie

  • Nie jest tak, że według MDM wszystko to musi się spełnić przed końcem tego czasu. Jezus mówi wprost w jednym z orędzi tylko tyle, że w tym okresie ma pojawić się antychryst. Ale z innych orędzi MDM wiemy też, że on zakończy III wojnę, czyli III wojna musi nastąpić wcześniej. Wiemy też, że Ostrzeżenie będzie przed antychrystem. Czyli czeka nas ciekawa wiosna i ciekawy czas po Wielkanocy… światowy rząd, choć już się rozwija pomału, i zniesienie Eucharystii mogą nastąpić później.

   Polubienie

   • Jest trudno wychwycić kolejność wydarzeń bo dziają sie one w dwóch planach: religijnym i militarnym świata. Do tego zazębiają się ze sobą.
    Ten proces oczyszczania swiata może nawet wykroczyc daleko poza rok 2030, ale rozpocząć się może już ca chwilę, z końcem wiosny i poczatkiem tego lata.
    To co zarysowales Bernardzie jest ramą ,która jest także w moim odczytaniu.
    Wazne: Antychryst pojawi sie jako osoba, orator pokoju na B.
    Wschodzie.
    Wielki Kongres pokojowy w Jerozolimie zgromadzi wszystkich ważnych ludzi na.swiecie, a stanie sie poczatkiem drugiej fazy wojny, gdy Chiny uderzą na Rosję.
    Wcześniej jednak antychryst zostanie zaproszony jako dygnitarz świata na Watykan. Wróci tam jednak w drugiej fazie wojny już jako zwycięski dygtator i ogłosi się Chrystusem muzulmanskim – MAHDIM.
    Fatima i Mediugorie, to punkty zwarcia się chrześcijaństwa i islamu w dawnych czasach. One powrócą: to drogi ataku islamu na Europę.
    Kataklizmy: po uderzeniu siódmej Skały w Atlantyk będziemy mieli do czynienia z wieloma skutkami tego. Ale też jest zapowiadany ogien z nieba. Niektóre orędzia mowią o tornadzie ognia, zapaleniem się powietrza od samozaplonu termojądrowego?
    APOKALIPSA SW JANA: II Pieczęć -wojny i III Pieczęć: głód strukturalny.
    LUDZIE SOBIE KPIĄ Z OSTRZEZEŃ
    I przyjdzie im za to zapłacić. One są dane po to, by przygotować się duchowo i materialnie.
    W gorę 💕 serca, z Chrystusem jest nadzieja na przetrwanie.

    Polubienie

 16. Te czasy na pewno nie sa odlegle poniewaz W objawieniach Garbandal Matka Boska obiecala podczas wielkiego cudu w Garabandal Józefowi Lomangino urodzonemu w 1928r nowe oczy juz swoj wiek ma.

  Polubienie

  • A ten już umarł… Święty Tomasz z Akwinu wyróżniał kilka kategorii proroctw pochodzących od Boga. Część z nich nie musi się spełnić po ludzku albo ich spełnienie jest uwarunkowane innymi przyczynami, także niezależnymi od Boga. Wspominał potem o tym także św. Jan od Krzyża.

   Polubienie

  • Przede wszystkim oredzia Maryjne. Zajmuję się nimi już ponad 40 lat.
   Ale jest tu wielka trudność, bo choćby Fatima jest dalej zatajana. Dużo jest ważnych treści w La Salette i Akita, także w Mediugorie. Odnaleziono ostatnio zpiski Bernadettay Soubirus w Lourdes o jakiejś hekatombie z okolic Eufratu/Tygrysu z dokładną liczba ponad 5 mln zabitych. ( jest o tym w Ap. Św Jana)
   Najwięcej jednak jest u MBM. To jest główny dla mnie zarysowany przez Boga szkielet nadchodzących wydarzeń. W innych oredziach znajdują sie epizody, ktore razem tworzą obraz przyszłości.
   Przekazy kierowane są nie tylko do KK, także inni je dostają ale jest tu trudność odrzucic te falszywe.
   Nostradamus jest prorokiem Boga ale bardzo zakamuflowanym raczej dopiero czytelnym tuż przed i po wydarzeniach.
   Najbardziej głębokim i przekonującym mnie przekazem są orędzia MBM.

   Polubienie

 17. Co będzie to będzie, a kiedy to nic wam do tego, a na śmierć zawsze” trza” przygotowanym być. Żyjcie teraźniejszością, czyńcie miłość, kochajcie Papieża, słuchajcie Go, tak jak miliony zarówno mądrych i uczonych, jak i prostych niewykształconych , kapłanów i świeckich . Nie węszcie, ie szpiegujcie,” Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”, nie w księgę „prawdy”, a będziecie zbawieni.. Chyba najlepiej wyjdą na tym miliony prostych ludzi , niemających internetu i nie narażonych na diabelskie pokusy typu niesprawdzone wizje i objawienia.

  Polubienie

  • Przeciwstawianie oredzi MBM Ewangelii, to zabieg bardzo szkodliwy. Jeśli świadomie czynisz, to nawet grzeszny.
   Bóg daje pouczenia i wskazania a czlowiek ma wolną wole i zrobi to co chce.
   Wybierasz życie z głową w pisku jak strus, twoja wola.
   Ale nie zmuszaj innych do podobnych wyborów. Nie slucham nauczania F. bo są przepełnione herezjami!
   Słucham jdynie BXVI i tradycji KK

   Polubienie

  • Alutka… oto KAPŁAN…, który mówi moim językiem. TO JEST KAPŁAN KK…!!! To nie jest świecki, to nikt z nas…

   https://www.youtube.com/watch?v=Ptqyn30ySb4

   Alutka, ludziom prostym, jak to piszesz, trzeba powiedzieć w którymś momencie za kim podążyć… przecież ci ,którzy pójdą za Franciszkiem pójdą ZA FAŁSZYWYM KOŚCIOŁEM, kościołem NWO, który ostatecznie uwielbi Antychrysta!!!

   Czy ty chcesz, aby ktokolwiek z ludzi poszedł do piekła, bo będzie uważał, że przyszedł do nas „Zbawiciel”, bo przecież Antychryst powie o osbie w pewnym momencie, że jest JEZUSM CHRYSTUSEM!!!

   Polubienie

   • Nie wiadomo kto pójdzie za fałszywym prorokiem i da się zwieść, nie wiadomo. Żeby nie byli niemile zaskoczeni ci, którzy byli prawie pewni swego zbawienia i innym wróżyli potępienie. Diabeł jest inteligentniejszy, niż się nam wydaje. Uważam, życie Papież Franciszek, widzialna Głowa KK prędzej życie odda za Chrystusa i KK niż pokłon antychrystowi. . Sam mówił ,że gdy dzihadyści natrą na Watykan ,(żeby Go zabić) wtedy wspomni na Trampa, że jednak miał rację z niewpuszczaniem nielegalnych imigrantów dosłownie; będzie się modlił, żebyTtramp został prezydentem

    Polubienie

   • Alutka… wtedy będzie na wszystko za późno… wtedy jego gadanina nię będzie już miała najmniejszego znaczenia. Wtedy każdy będzie wiedział, że właśnie Bóg wydał wyrok na Watykan, że III tajemnica Fatimska właśnie się wypełniła… Czymże będzie jego pusta gadanina wobec faktu spalenia Rzymu oraz przelanej krwii wielu duchownych i wierzących?

    https://stephanus-media.gloria.tv/sc/media-413582-2.jpg?upstream=justina-media.gloria.tv%2Fe&sum=xi78mOs5oHEgW-q4cdXqzA&due=1513728000

    Polubienie

 18. UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! Odnośnie języka prorockiego… Oto co czytam w:

  1. http://www.revelacionesmarianas.com/english.htm

  2. http://www.pedroregis.com/en-us/

  3. http://www.holylove.org/

  4. http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/english.html

  Oto co ostanio powtarza się w różnych orędziach:

  1. SCHIZMA KK NADCIĄGA poprzez bunt w pewnych kręgach przywódców kościoła i cały świat ujrzy tę schizmę.

  2. Los RZYMU jest przesądzony. RZYM zostanie SPALONY ( z czasem) !!!

  3. Papież Benedykt XVI wypełni III Tajemnicę Fatimską i ZOSTANIE MĘCZENNIKIEM (to przepowiedział już papież Pius X): (http://lasalettejourney.blogspot.ca/2012/05/did-pope-st-pius-x-prophesy-pope.html)

  4. KIEDY FAŁSZYWY PROROK BĘDZIE ODDAWAŁ ANTYCHRYSTOWI WŁADZĘ NAD FAŁSZYWYM KOŚCIOŁEM (który powstanie po schiźmie), ZROBI TO W OBECNOŚCI FIGURY NMP !!!!!!!!!!!!!!!!!!, ABY NADAĆ SWOJEJ DECYZJI WAGI I NIEJAKO POTWIERDZENIA PIECZĘCI NIEBIESKIEJ KRÓLWEJ NIEBA I ZIEMI!!! (co za cynizm)

  5. Będzie NOWA KSIĄŻECZKA, z którą będą chodzić po domach (jak ŚJ) przedstawiciele tego nowego, a fałszywego jednego koscioła światowego i będą prowadzić wielką kampanię NAWRACANIA na kościół ANTYCHRYSTA, który będzie uważany za zbawiciela

  6. Po III wojnie światowej Turcja nie odrodzi się (po zwycięstwie Rosji). Konstantynopol zostanie oddany Grecji, jak i trzecia część ziem tureckich i staną się ziemiami pod panowaniem kościoła ortodoksyjnego. Następnie wielki obszar, który należy do Kurdów, zostanie im także oddany. Z Turcji pozostanie resztka, która będzie – na małym obszarze – należeć do Azji.

  Polubienie

  • No cóż… figurę Matki Bożej każdy może postawić sobie na biurku i twierdzić, że się modli. Są w końcu hierarchowie należący do masonerii i odprawiają Mszę Świętą… Pewnie nie ma tam żadnej Konsekracji.

   Polubienie

 19. Bernardzie, znam ten problem leków wobec N.od dawna. Rozmawialem z biskupem miesjca już paręnasie lat temu i powiedział mi krótko: niebistnieje juz idex Swiętego Oficjum, a także została zniesiona przez Pawła VI konieczność posiadania imprimatur na publikację.
  Rozumiem Twoje wątpliwości, ale musisz wiedzieć, że N. został pochowany zgodnie z ryt. KK, był wiernym katolikiem, dziś jego kości ( sprofanowane przez piane zoldactwo w czasie rew. Francuskiej) są dzis złożone w kościele w Salon de Pravance.
  Jest faktem że do jego renesansowej poezji przykleily się natychmiast po pierwszym wydaniu wszelkie okultustyczne sily i do dzis destruuja moc jej profetycznej eksplanacji.
  Szatan nie mógł na setki lat do przodu przewidzieć Hitlera, Stalina, Lenina, Napoleona ktorego nazwal I antychrystem, II za Wielkiego Krzykacza Histera ( od histerii) i wielu innych. To może pochodzić tylko od Boga.
  Dziś jesteśmy w innym punkcie wiedzy i czasu.
  Jego dzieło silnie koreluje z oredziami Maryjnymi a także MBM, szczegolnie jednak wykazał w nim miłość do Boga Ojca i Jezusa Chrystusa, nie tylko we wsępie. Sam zdeklarowal że całość sprawdził i skorelowal z Pismem Swietym.

  Ale jeśli nie chcesz nie bedę o nim pisal… choć to rodzaj cenzury nie wyniklej ze zdrowej krytyki tylko… uprzedzeń
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Nostrodamus to gmatwanina albo okultystyczna, albo wymysłów ludzkich, które każdy może sobie interpretować do woli. Nic tam o Jezusie i Matce Bożej. Niestety zgodnie z zasadami blogu muszę przesiewać objawienia prywatne i wszelkiej maści proroctwa, inaczej mielibyśmy tutaj wysyp absurdów i nonsensów oraz mnóstwo spamerów.

   Polubienie

   • No i ja dziękuję Bogu, że nie zrobił mnie widzącym. Proszę Go jeno o rozum bym się nie pogubił od nadmiaru widzących a szedł prostą ścieżką wiary.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s