Najświętsza Pani z Anguera: Nadejdzie dzień, kiedy będą dwa trony

pedro,regis.anguera.waski

Widzący Pedro Régis po objawieniu z 15 lipca 2017 przekazuje orędzie.

Rzecz jest o orędziach Matki Bożej, które od roku 1987 do dnia dzisiejszego otrzymuje Pedro Régis z Brazylii, w miejscowości Anguera. W orędziach znajdujemy wiele duchowych pouczeń, a także proroctw dotyczących przyszłości – w tym proroctw o antypapieżu i rozłamie w Kościele. Objawienia wydają się wiarygodne. Stanowią one przykład, że Niebo przygotowuje nas w wielu miejscach i na wiele sposobów do tego, co ma nastąpić w Kościele, a nawet już następuje. Przytoczmy poniżej choć kilka fragmentów z orędzi, w szczególności tych, które jak się wydaje, dotyczą obecnego czasu, duchownych i Franciszka (a także prawdopodobnie Benedykta). W orędziach jest tego o wiele, wiele więcej. Matka Najświętsza prowadzi nas do obrony wiary.

 

„Jestem waszą Matką Bolesną i cierpię przez to, co was czeka. Odwagi. Pozostańcie wierni Prawdziwemu Magisterium Kościoła Mojego Jezusa. Zegnijcie kolana i módlcie się, szukając siły w Słowach Mojego Syna w Eucharystii. Idźcie naprzód, rozpowszechniając prawdę” (20 lipca 2017).

„Przyszłość Kościoła będzie naznaczona wielkim rozłamem i smutną religijną dyktaturą” (24 czerwca 2013).

„Kościół Mojego Jezusa będzie niósł ciężki krzyż. Nadejdzie dzień, kiedy będą dwa trony, ale tylko jeden będzie [tronem] prawdziwego następcy Piotra. To będzie czas wielkiego zamętu duchowego w Kościele” (23 grudnia 2008).

„Niezgoda pomiędzy dwoma braćmi spowoduje wielki ból w Kościele Mojego Syna” (13 marca 2008).

„Będzie się wydawało, że są bliźniakami, ale nie będą. W oczach wielu należą do jednej rzeczywistości, ale naprawdę są to dwie odrębne rzeczywistości” (3 lutego 2005).

„Rewolta wielu duchownych spowoduje wielkie cierpienie w Kościele. W sercu Kościoła będzie otwarta rana. Działanie szatana poprowadzi wielu duchownych daleko od prawdy. Módlcie się za Kościół” (24 czerwca 2008).

„Drogie dzieci, św. Piotr będzie prowadził swoją barkę pośród wielkich nawałnic” (16 marca 2013).

„Módlcie się za Kościół Mojego Jezusa. Stado się rozproszy i wilki w skórze baranka będą przyciągać uwagę. Nadejdą czasy, kiedy nieliczni będą bronić prawdy i odstępstwo będzie widoczne w każdym miejscu. Źli pasterze upadną i nie podniosą się na nowo. Z nielicznymi pasterzami, którzy pozostaną, nastanie dla Kościoła nowy czas. Nieliczni wierni, dzięki łasce Mojego Jezusa, przyczynią się do wielkiego triumfu Boga” (4 grudnia 2008).

 

Źródło: ^^^http://www.apelosurgentes.com.br/

 

66 uwag do wpisu “Najświętsza Pani z Anguera: Nadejdzie dzień, kiedy będą dwa trony

 1. Ten dzien niestety juz nadszedł w marcu 2013 roku, fałszywy prorok, reprezentant masonerii, herezjarcha niszczyciel KK przyjął 13 marca’13 roku imię Franciszek!
  Módlmy sie za papieza BXVI by wiki go nie rozszarpaly…

  Polubienie

 2. Andrij  Szeptycki arcybiskup Lwowa, który błogosławił topory ukraińskie ,którymi rąbano polskie dzieci i rozłupywano czaszki Polaków na Wołyniu w 1943 roku będzie ogłoszony Świętym przez Franciszka
  https://www.google.pl/amp/wiadomosci.onet.pl/kraj/decyzja-watykanu-nie-uspokoi-kontrowersji-wokol-abp-szeptyckiego/99rv0j.amp

  Tu Jacek Międlar grubo się nakopał ale jest o czym poczytać. Fotki tez robią wrażenie…
  https://wprawo.pl/2017/07/14/wkrotce-beatyfikacja-arcybiskupa-banderowca-andreja-szeptyckiego/

  Polubienie

 3. Też jestem przeciw beatyfikacji Szeptyckiego.Uważam, że nie może być świętym człowiek, który błogosławił SS-Galizien czy odprawiał mszę w intencji zwycięstwa wojsk hitlerowskich.
  Ale nie posługujmy się kłamstwem- Szeptycki nie błogosławił toporów czy siekier, którymi mordowano Polaków.

  Polubienie

   • Przeczytałem i nawet z tego tekstu nie wynika, że Szeptycki błogosławił siekiery:

    „Co więcej, bojówkom UPA udzielał wsparcia, oddelegowując do nich kapelanów, którzy przed przeprowadzoną akcją odprawiali banderowcom Msze Święte, a na jej zakończenie święcili topory, siekiery, widły, noże i inne atrybuty służące do „bezgrzesznego” mordowania Polaków, Żydów, Ormian, Rosjan, Cyganów oraz Ukraińców, którzy nie chcieli zabijać swoich sąsiadów. ”

    Uważam, że Szeptycki zasługuje raczej na potępienie niż beatyfikację ale trzymajmy się faktów.
    Trzymajmy się faktów bo skompromitujemy się jak ci autorzy, którzy zdjęciem zamordowanych dzieci w województwie mazowieckim ilustrowali zbrodnię wołyńską.Nie dawajmy oręża banderowcom.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Marianna_Dolińska#Zdj.C4.99cia_powieszonych_dzieci

    Polubienie

  • Paweł z trasu prześladował chrześcijan, zabijał i więził, a jednak został świętym. Co był a nie jest, nie pisze się w rejestr. Nawrócenie najważniejsze. Kościół wie co robi.

   Polubienie

   • Kościół wiedział co robi doputy dopuki rządził nim Benedykt XVI. Ostatni prawdziwy papież.Natomiast ten ,który przydział szaty nie skrojone dla niego nie jest papieżem. Jest oszustem, który zniszczy Kościół od środka. Jego przeznaczeniem jest morze siarki, do którego trafi wraz antychrystem. Więc kochana Alutko idź i edukuj podobnych do siebie ślepców, na stronę wowitów. Tu nie potrzeba nam twojego skowytu na temat fałszywego proroka. „Ślepy(fałszywy prorok Franciszek) ślepego(Alutka) nie poprowadzi bo obaj w dół wpadną”

    Polubienie

 4. @Bonawentura

  Tu masz cały skopiowany akapit, z którego jasno wynika ze kapelani odprawiania Msze Święte za banderowow przed akcjami a na koniec swiecili topory i siekiery, które miały być skierowane przeciw Polakom, Ormianom i Ukraincom ktorzy nie chcieli mordowac swoich sasiadow itd. Albo ja czegoś nie rozumiem albo ty coś namieszaleś. Oto calosc:

  Poświęcenie siekier, toporów i wideł

  Andriej Szeptycki nigdy nie nazwał zbrodni po imieniu. Nigdy też nie potępił ukraińskiego szowinizmu oraz antychrześcijańskiej postawy swoich kapłanów. Co więcej, bojówkom UPA udzielał wsparcia, oddelegowując do nich kapelanów, którzy przed przeprowadzoną akcją odprawiali banderowcom Msze Święte, a na jej zakończenie święcili topory, siekiery, widły, noże i inne atrybuty służące do „bezgrzesznego” mordowania Polaków, Żydów, Ormian, Rosjan, Cyganów oraz Ukraińców, którzy nie chcieli zabijać swoich sąsiadów. W czasie nabożeństwa odczytywano list zapowiadający „wypełnienie polską krwią rzek i jezior, bo Ukraina musi być czysta jak łza, lub szklanka wody”. Uniccy księża organizowali również symboliczne kondukty pogrzebowe, w czasie których niesiono i grzebano trumnę „na zawsze zmarłej Polski” lub „polskich kajdanów”.

  P.S: Czytaj ze zrozumieniem!

  Polubienie

  • Oddelegowywal kapelanów ale chyba to zrozumiałe ze kapelani byli pod jego jurysdykcją. To tak jak mówić że Hitler nie zabił ani jednej osoby w czasie wojny tylko żołnierze ,których miał pod swoją wodzą. Masz rację różnica jest zasadnicza…

   Polubienie

 5. Skoro temat o współczesnych proroctwach, końca czasu i fałszywym proroku – jakże niezwykle spójnych w swojej treści :
  Ale zanim proroctwa :

  Czy elity przygotowują się na globalną katastrofę?
  23.07.2017

  Większość ludzi ma przeczucie, że ludzkość znajduje się na krawędzi. Może prowadzić do tego załamanie gospodarcze, wojny, czy może coś bardziej rozległego i poważnego? Ponadto, w trakcie ostatniego okresu sejsmologów pojawia się seria rozczarowujących doniesień,

  ++++++ a także komentowane są dziwne procesy, zachodzące na Słońcu.
  +++++ Mówi się o asteroidach i innych zjawiskach niewyjaśnionych, które zdarzają się na całym świecie.

  Wygląda na to, że elita naszej planety ma coś do ukrycia przed społeczeństwem. Ponadto, NASA i Watykan zaangażowały się w konstruowanie nowych teleskopów. Odbudowywane są też stare centra dowodzenia i kontroli oraz silosy rakietowe, a również bunkry (także na użytek prywatny), jakby nadejść miał czas Apokalipsy.

  +++ Do tego wszystkiego czasopismo Forbes publikuje informacje na temat katastrofalnej sytuacji, która ma nastąpić rzekomo w niedalekiej przyszłości. Dziennikarze piszą o wulkanach i planetoidach,

  +++++ a także prezentują mapę świata po tym, jak wzrośnie poziom wody w rożnych częściach Ziemi.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-elity-przygotowuja-sie-na-globalna-katastrofe

  ———————————————————————-
  KP
  „Oczekujcie wzrostu poziomu morza w rejonie Morza Śródziemnego, które zszokuje każdego.” – 22.05.2011

  ” Kiedy ujrzycie zmiany na słońcu, kiedy wyda się ono większe, będzie dłużej świecić i to niezgodnie z porą roku — to wiedzcie, że przybliża się czas Mojego Powtórnego Przyjścia.
  Ręka Boga wykorzysta słońce, aby zaalarmować świat, że jego aktywność jest niezwykła. Naukowcy nie będą w stanie wskazać przyczyny nagłych zmian na słońcu i niezwykłego zachowania tej gwiazdy, która przynosi wam światło.” – 24.10.2014

  ” Wszystkie kary, jakie zostaną wymierzone przez Mojego Ojca, będą miały miejsce przed Moim Drugim Przyjściem. Miasta będą znikały, kraje będą zalewane falami Gniewu Mojego Ojca, a trzęsienia ziemi będą miały taką moc, że będą jednocześnie odczuwalne w wielu krajach.
  Góry będą się zapadać, jeziora zlewać z morzami, a lądy zostaną zredukowane o jedną trzecią. Opady deszczu — a będą one proporcjonalne do Moich Łez Boleści, spowodowanych nienawiścią w ludzkich sercach — będą trwały nieustannie, dopóki Moje Łzy nie zostaną otarte poprzez pojednanie się grzeszników, którzy się nawrócą.” – 20.02.2014
  ————————————————————————-
  Objawienia w Ternopil (Tarnopolu) i Liszni, Na Ukrainie

  Pierwsze objawienie miało miejsce w dniu 13-ego czerwca 2003 r –

  „Koniec ery będzie trwać 13 lat. Dwie komety spadną na Ziemię, jedna z nich – na południową część, a druga – na wschodnią hemisferę w oceanie. Wydarzy się 37 trzęsień ziemi”

  ————————————————————————-

  /wycięto/

  ————

  /wycięto/

  —————————————————————————-
  No i oczywiście Apokalipsa:

  Apokalipsa Św. Jana
  6.12
  Otwarcie szóstej pieczęci
  Gdy otworzył szóstą pieczęć, widziałem jak powstało wielkie trzęsienie ziemi.
  Słońce stało się czarne niby wór włosienny, a księżyc cały stał się jakby krew: gwiazdy niebieskie spadły na ziemię – tak jak drzewo figowe zrzuca swe niedojrzałe owoce”
  8.10
  Trzeci anioł zatrąbił.
  Wtedy spadła z nieba wielka gwiazda gorejąca jak pochodnia.
  Spadła na trzecią część rzek i na źródła wód
  16.17.
  ” Siódmy wylał czaszę swą na powietrze.
  Wówczas odezwał się ze świątyni od tronu głos potężny: ” Dokonało się!”
  Wówczas nastąpiły błyskawice, grzmoty i pioruny i powstało wielkie trzęsienie ziemi, tak straszne, jakiego nie było jeszcze odkąd ludzie żyją na ziemi.
  16.21
  Ogromne cetnarowe kawały gradu spadały z nieba na ludzi ”

  —————————————————————————–

  ELITY ZNAJĄ PRAWDĘ I DOSKONALE ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ, CO PRZED NAMI, MY OTWÓRZMY WRESZCIE OCZY!!!

  Polubienie

 6. Elity ewakuują się mogło by się zgadzac bo dzięki Francoszkowi dziennikarz La Republica przeniesli sie do Islandii z calymi rodzinami. Może chopdzi o 23 wrzesnia 2017

  Polubienie

 7. Jennifer Lopez mówi na rozdaniu nagród Grammy ze głosy, których używają są potrzebne w tym momencie historii bardziej niż kiedykolwiek. Całe Hollywood i przemysl rozrywkowy Ameryki jest satanustyczny. Artyści słyszą głosy które podpowiadają im co mają pisać i co mają śpiewać. Pamiętajmy że szstan był muzykiem i teraz wykorzystuje poddanych sobie slugusow aby gorszyc ludzi i popycha ich do szerzenia grzechu. Ten cały przemysł muzyczny hipnotyzuje sluchajacych i popycha ich wszystkich do zajęcia się swoim ciałem a nie duchem, do skupienia się na tym co ulotne a nie wieczne. Narzędzie demonicznej hipnozy działa w najlepsze i robi robotę dla szatana

  Polubienie

  • Myślę,że to przez co przeszedł Leszek Dokowicz jest świadectwem na to,czym jest przemysł rozrywkowy.Kto słuchał tych 7 części wie,jak to działa.A dzisiaj poszło to już dalej,bo w inne dziedziny życia.Czym się karmimy,tym żyjemy.To dlatego wiele spraw,które jeszcze nie tak dawno były niedozwolone,dziś są akceptowane.Przyczyna jest już jasna i widoczna.Świat kultury,rozrywki,polityki itd….aż do hierarchii Kościoła jest już ogromnie widoczny,że coś się tam stało niedobrego.Duch Święty został zaatakowany i wielu przeszło na tzw. ciemną stronę mocy.To,co zobaczył Leszek Dokowicz i jak z tego się wyrwał jest w tych siedmiu częściach.Myślę,że warto odsłuchać od początku do końca.Jak słuchałam tego parę lat temu,to przyznam,że włos mi się zjeżył,a skoro obecnie jest to widoczne w każdej dziedzinie, to czas bić na alarm.Czyli uprzedzać innych i się mocno chronić wg.wskazówek podanych przez Pana Boga.
   Podaję pierwszą część,dalej są kolejne:

   Polubienie

 8. No to tak samo,jak świat rozrywki również masoneria otrzymuje instruktarz i to dokładnie w ten sam sposób.Ty chyba to dawałeś w poprzednim wpisie.

  Warto przeczytać KP -07.06.2012, godz.20.00,jest tam o tym dokładnie powiedziane.

  Polubienie

  • @Wiesia
   Dokładnie tak. Dr. Krajski dobrze prawi. On wie o co chodzi i mówi o tym otwarcie na swoich spotkaniach.
   A w KP w tym dniu nie było wpisu wiec podaj Wiesiu bo może coś przeoczylem

   Polubienie

  • …i tak ma byc!
   Dzieci Sorosa nie śpią. Za jego pieniądze, setki miliojow przygotowali Majdan i utrącenie katolickiego rzadu p.Beaty Szydlo.
   Prof Nowak podkresla wagę rozmowy Merkel z PAD, na kilka godzin przed ogloszeniem niepodpisania ustaw o SN. Mógł tam zostać sformułowany szantaż o militarnym wkroczeniu do Pl – konstatuje.
   Niemiecki min w TV ARD podał parę dni temu,że najdalej na jesien Polski rząd upadnie.
   Zatem pozostaje nam ROZLADOWAC napiecie tworzone wobec katolickiej Polski, przez swiatowa masonerie NWO z Sorosemna czele. Czy ludzie oddani szataniwi dadza sie wykiwac. Na razie zareagowała Rada Europy…
   Modlmy sie za Polskę jest jak sol w szatanskim oku światowego lewactwa…

   Polubienie

   • Biskupi stoją tam gdzie F., a F. idzie wespół w zespół z Merkel i tym spekulantem, który opłaca encykliki ekologiczne i sprowadza uchodźców do Europy. Już abp Gądecki gratulował Dudzie veta, a KEP wydała stosowne pismo wspierające zablokowanie dezubekizacji sądownictwa w Polsce. Watykan też się wypowiedział przeciwko zablokowanym przez Dudę ustawom i pochwalił jego działania. Ks Rydzyk chyba się wyłamuje z peletonu i wspiera rząd PiS.
    Wcale to nie zapobiegnie dalszym demonstracjom, które mimo veta prezydenckiego, czyli praktycznie wygranej kodziarzy i niemieckiego lobby, nadal trwają, idąc za ciosem i dążąc do obalenia rządu. Majdan jeszcze może być, nic nie jest przesądzone. Co to Niemcom zainwestować parę milionów w demonstracje w Polsce, skoro mają perspektywę zyskać dużo więcej i przy okazji wkręcić nam uchodźców.
    Najsmutniejsze jest to, że łobuzy mieszają w to wiarę katolicką, z którą faktycznie nie mają nic wspólnego, a tylko nominalnie – kolejna ustawka – przed podpisaniem veta prezydent modlił się na Jasnej Górze. Pewnie, żeby bogobojne babcie myślały, że ma wsparcie Matki Najświętszej. Kiedyś TW Bolek nosił M. Boską w klapie i doprowadził nasz kraj do ruiny i zbójeckiej reprywatyzacji nabijając kiesę Niemcom. Teraz Duda się modli i łapie w locie upuszczoną hostię. Taki teatrzyk dla babć. A potem Duda dzwoni do Merkel i idzie zawetować ustawy o sądownictwie.

    Polubienie

 9. KNESET I SPRZEDAWCZYKI

  27.01.2014 w Krakowie doszło do spotkania izraelskich i polskich posłów.

  Przedstawiciele Knesetu przyjechali do Polski by uczcić 69. rocznicę wyzwolenia niemieckiego obozu śmierci Auschwitz.

  Do Polski przyjechało 350 gości z Izraela, w tym niemal połowa Knesetu. Izraelscy parlamentarzyści przed południem odwiedzili były niemiecki obóz Auschwitz by oddać hołd ofiarom mordów w. Po uroczystościach – już w Krakowie – doszło do spotkania izraelskich i polskich posłów.

  Polubienie

  • Dokładnie tak jest,że hierarchia Kościoła w Polsce,stała się dla nas niebezpieczna.Namawia do przyjęcia ich,aby potem zrobili to samo,co w Niemczech,Szwecji,Francji itd.Oni dobrze wiedzą,że skoro tam nawołują do przyjęcia prawa szariatu,to u nas zrobią to samo.PYTAM SIĘ zatem hierarchii w Polsce czy zapomnieli już,że Polska jest ochrzczonym krajem??
   Zapomnieli,że maczają swoje ręce w podpaleniu naszych Kościołów?Zapomnieli co mówił Św.Jana Paweł II i Benedykt XVI?A w końcu,czy nie maja własnych oczu i uszu,a korzystają z oczu biskupa Rzymu??
   Chcą rozwalić nie tylko nasz kraj,ale i naszą religię??
   Czy chcą doprowadzić do tego,aby poganie zniszczyli naszą wiarę,Kościoły spalili i podeptali ołtarze Pana Boga??
   Episkopacie kto jest dzisiaj Twoim panem?,bo na pewno nie Jezus Chrystus.Czyją owczarnią poniewieracie,jak nie naszego Pana i Boga!!

   Polubienie

   • to jest kosciol odstepczy jak synagoga szatana, czyli ‚nierzadnica’. a ci zdradzieccy biskupi z pieronem na czele sluza antychrystowi.juz niedlugo przyjdzie pora opuscic falszywy kosciol.

    Polubienie

 10. 1. Papież Benedykt określa siebie jako więzień Franciszka i wzywa biskupów, aby opierali się
  dyktaturze relatywizmu w kościele:

  https://abyssum.org/2017/07/25/pope-benedict-identifies-himself-as-a-prisoner-of-francis-while-urging-bishops-to-resist-the-dictatorship-of-relativism/

  2. Jeżeli Franciszek jest Wikariuszem Chrystusa to dlaczego pacuje dla szatana?

  http://stumblingblock.org/wp-content/uploads/2017/07/7_25_17_x264.mp4?_=1

  3. Biskup w Ottawie pozwala na przyjmowanie Komuni Św. przez rozwiedzionych i bez spowiedzi świętej;

  https://catholicintelligenceblog.wordpress.com/2017/07/25/archbishop-durocher-allows-eucharist-for-some-divorcedremarried-without-confession-catholic/

  Polubienie

 11. Kard. Gerhard Müller ostro: Nie rozumiem, jak godzą oni swoje poglądy z jasnymi słowami Jezusa
  Zwolniony z urzędu prefekta Kongregacji Nauki Wiary kard. Gerhard Müller zaczyna o wiele mocniej formułować swoje zastrzeżenia wobec przeciwników odwiecznego nauczania Kościoła i samego Jezusa na temat małżeństwa.
  Odnosząc się w wywiadzie dla „Il Foglio” do stwierdzeń kardynałów Christopha Schonborna i Waltera Kaspera, którzy twierdzą, że rozwodnicy w ponownych związkach mogą pod pewnymi warunkami przystępować do Eucharystii, kard. Müller podkreślił, że ich opinie są sprzeczne z Nowym Testamentem. – Nie rozumiem, jak mogą oni pogodzić doktrynalne i teologiczne opinie sprzeczne z jasnymi słowami Jezusa i św. Pawła. Obaj czynią jasnym, że nie możesz zawrzeć małżeństwa po raz drugi, dopóki twój małżonek żyje – podkreśla kardynał.
  Nie jest także jasne dla kardynała, dlaczego papież Franciszek nie zdecydował się odpowiedzieć na Dubia czterech kardynałów, którzy zadają jedynie zupełnie fundamentalne pytania. – Nie rozumiem, dlaczego nie rozpoczęła się spokojna i rzeczowa dyskusja. Nie rozumiem, jakie są przeszkody. Po co pozwalać, aby pojawiały się i ujawniały publicznie napięcia? Dlaczego nie zorganizować spotkania, aby porozmawiać o problemach, które są rzeczywiście fundamentalne? – pytał kard. Müller.
  Jego zdaniem, jak dotąd, nie pojawiła się poważna i teologicznie uzasadniona polemika z autorami „Dubia”. – Jak dotąd słyszałem jedynie obelgi i oskarżenia wobec tych kardynałów – dodał.
  Kardynał jednoznacznie podkreślił także swoją lojalność wobec Franciszka. – Jestem lojalny wobec papieża, ale nie jestem pochlebcą – powiedział.
  http://malydziennik.pl/kard-gerhard-mller-ostro-nie-rozumiem-jak-godza-oni-swoje-poglady-z-jasnymi-slowami-jezusa,6710.html

  Polubienie

 12. Ja bym tak dalekich wniosków nie wyciągał…..nie ma co ukrywać, ze PIS procedował ta ustawę nie zaciekawie i chcieli ominąć sprytnie większość Prezydenta 3/5, z drugiej strony niech dziękują rządzący,ze Prezydent uspokoił sytuacje bo znowu chcieli rozkręcić majdan…a tak Prezydent pokazał, ze jest w końcu samodzielny a ustawę i tak przyjmą po wakacjach a na ulicy spokój teraz..

  Nie wiem czy zauważyliście ale Prezydent przed podjęcie decyzji pojechał na Jasna Gore

  Polubienie

  • To było 23 lipca,a w nocy z 23/24 również co się dokonało.Poza tym Episkopat był za tym,aby zavetować.Episkopat współpracuje z Episkopatem Europejskim,więc ….Jestem rozczarowana,ale mam nadzieję,że ci,którzy tak z tą ustawą walczyli sami na niej się przejadą,bo nikt kto się na tym jeszcze nie przejechał,ten nigdy nie zrozumie.Tak myślę.Więc albo Prezydent zrobił to za namowa Episkopatu(sam do końca nie wiedząc,co to oznacza),albo my jesteśmy przepraszam za słowo-jełopami i daliśmy się nabrać na rzetelność i uczciwość wobec nas, pewnych osób,które z nas robią sobie siupy.

   Polubienie

 13. Krok za krokiem

  Teologowie katoliccy i luterańscy pracują w Kamieniu Śl. nad wspólnym dokumentem obu Kościołów o chrzcie i wzrastaniu we wspólnocie chrześcijańskiej.

  W Kamieniu Śl. teologowie katoliccy i luterańscy dopracowywali ostateczną wersję dokumentu „Chrzest i wzrastanie we wspólnocie”. – Mamy nadzieję, że ten tekst będzie gotowy w przyszłym roku. Jeśli chodzi o chrzest, nie ma problemów ze wzajemnym jego uznawaniem ze strony naszych Kościołów. I chcemy zobaczyć, jakie są tego efekty. O tym jest ten dokument – powiedział bp Kenney.

  – Myślę, że wielu ludzi na całym świecie chce jedności wśród chrześcijan, jedności między rzymskimi katolikami a luteranami. To może być jedność ściślejsza niż do tej pory. Ludzie, którzy razem żyją, chcą dzielić także wspólną wiarę. Myślę, że takie jest konkretne życzenie wielu ludzi względem teologów. Jest oczekiwanie na możliwość dzielenia wspólnego stołu Eucharystii. Oczywiście, dzisiaj to jest niemożliwe ze względu na różnice poglądów teologicznych. Ale to jest główny cel, do którego możemy dojść. Nad tym pracujemy – powiedział bp Huovinen.

  http://ekumenizm.wiara.pl/doc/4051249.Krok-za-krokiem

  Anglikanie przygotują liturgię zmiany płci dla transseksualistów?

  Synod Generalny Kościoła Anglii przyjął rezolucję, zgodnie z którą osoby transseksualne powinny być przyjmowane i wspierane w swych kościołach parafialnych. Jednocześnie wezwał biskupów, by zastanowili się, czy nie należałoby przygotować liturgii towarzyszącej zmianie płci.

  Decyzje te zapadły większością głosów podczas obrad anglikańskiego Synodu, które odbyły się w Yorku w dniach 7-11 lipca. Jego uczestnicy wezwali również do zakazania terapii mających na celu zmianę orientacji seksualnej.

  – Osoby transseksualne są kochane przez Boga, który je stworzył i jest obecny przy wszystkich ich zakrętach i zwrotach życiowych – przekonywał ks. Christopher Newlands z diecezji Blackburn, który przedstawił rezolucję podczas zgromadzenia w Yorku. Dodał, że Kościół anglikański „powinien dostosować się do rozwoju psychiatrii i medycyny” i wskazał, że „prawo zezwala na zmianę płci”. – Jest to społeczna rzeczywistość, którą musimy przyjąć – stwierdził duchowny.

  http://ekumenizm.wiara.pl/doc/4046881.Anglikanie-przygotuja-liturgie-zmiany-plci-dla-transseksualistow

  Polubienie

  • …i wydał ich Bóg na pastwę nic niezdatnego rouzumu. Brak słów w jakiej ciemności świata całego przyszło nam żyć. Ja se zastanawiam jak będzie wyglądał świat jak juz codzienna Eucharystia zostanie zniesiona. Piekło na ziemi juz jest a co będzie wtedy…?

   Polubione przez 1 osoba

  • @Beatko,to jest to,o czym Ci mówiłam.Te twarze są mi znane osobiście,bo widywałam je bardzo często w swoim Kościele.Zeszło ze mnie powietrze,jak z balona,mało jest powiedzieć,że mi ręce opadły.

   Polubione przez 1 osoba

   • Najboleśniejsze jest to,że pousuwano balaski,potem Komunię Świętą nakazali przyjmować stojąc i idąc gęsiego,teraz już do reszty dopełnia się profanacja Kościoła,a wielu myśli,że obcy spoza niego będą uczeni tego,jak powinno być.Nic bardziej mylnego!,bo to nas przerabiano sukcesywnie na luteran.Tak!,wygląda na to,że nauczanie Pana Jezusa było niedoskonałe,więc je ulepszają.Krew mi się burzy!!!

    Polubienie

 14. „Czy zabiorą nam gotówkę. Polityczno-biznesowe elity niemal na całym świecie podejmują działania zmierzające do zastąpienia pieniądza papierowego pieniądzem elektronicznym. Argumenty polityków, finansistów i medialnych ekspertów ekonomicznych wydają się mieć solidne podstawy. Zmniejszanie kosztów emisji…”

  Pełna treść artykułu dostępna na stronie:
  http://wp.naszdziennik.pl/2017-07-19/274677,czy-zabiora-nam-gotowke.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s