Jose Galat: Franciszek jest fałszywym prorokiem

galat.jpgCoraz więcej osób się budzi i coraz więcej osób zaczyna szczerze mówić o tym, co myśli na temat Bergoglio. Tym razem na temat pontyfikatu Franciszka wypowiedział się Jose Galat, rektor Wielkiego Uniwersytetu w Kolumbii i dyrektor konserwatywnej sieci telewizyjnej Teleamiga, udzielając wywiadu Blu Radio w przeddzień papieskiej wizyty w Kolumbii. 

Wpływy dyrektora Galata na społeczeństwo muszą być znaczące, skoro Konferencja Episkopatu Kolumbii wydała z tego powodu specjalne oświadczenie, w którym przynagla duchownych, by zniechęcali wiernych do jego sieci telewizyjnej.

Rektor Galat twierdzi, że prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI, a Franciszek jest fałszywym prorokiem, który uczy herezji oraz przygotowuje drogę dla antychrysta.

P.S. Sytuacja się rozwija. Sprawę 88-letniego profesora Galata, emerytowanego rektora Wielkiego Uniwersytetu w Kolumbii, opisują między innymi tutaj, po angielsku. Profesor trybunału kościelnego w Bogocie, bp Pedro Mercado, skomentował to tak: „Poprzez swoje uparte nieposłuszeństwo papieżowi, Jose Galat ustawił siebie poza Komunią z Kościołem. Nie może otrzymywać sakramentów”. Bp Mercado uważa, że profesor zaciągnął ekskomunikę latae sententiae. Tymczasem rektor Galat wskazuje, że Franciszek rozprasza podstawowe aspekty nauczania katolickiego, na przykład gdy twierdzi, iż wszyscy będą zbawieni, prozelityzm jest głupstwem, a cudzołożnicy mogą otrzymywać Komunię. Ponadto, zdaniem profesora, kard. Berogolio wybrała na papieża słynna mafia kardynałów (Sankt Gallen).

 

Źródła: ^^^https://colombiareports.com/pope-francis-paving-way-antichrist/

 

49 uwag do wpisu “Jose Galat: Franciszek jest fałszywym prorokiem

 1. Jest coraz więcej tych nawróconych z zachwytu nad Franciszkiem do totalnej odrazy na temat tego czego on naucza, jak i przyznania z pokorą zupełnej racji tym, którzy od samego poczatku wiedzieli KIM TEN CZŁOWIEK JEST…

  !!! http://marklambert.blogspot.ca/2017/07/anglican-blogger-francis-is-destroying.html?spref=fb

  1. http://restore-dc-catholicism.blogspot.ca/2017/07/concerns-about-this-papacy-increase.html?spref=fb

  2. http://www.thetablet.co.uk/news/7367/0/vatican-investigates-catholic-group-after-exorcism-claim-that-francis-is-devil-s-man

  3. https://www.lifesitenews.com/opinion/the-so-called-francis-effect-is-silencing-catholic-bishops-priests-and-lait

  4. https://remnantnewspaper.com/web/index.php/headline-news-articles/item/3248-monsignor-bux-we-are-in-full-crisis-of-faith

  5. http://lasalettejourney.blogspot.ca/2017/06/building-sodomy-church-under-francis.html?spref=fb

  6. http://www.catholicherald.co.uk/news/2017/07/20/former-telegraph-editor-pope-franciss-papacy-has-an-intellectual-deficiency/

  Ciekawye kto pierwszy odważy się publicznie ZREHABLILTOWAĆ MARIĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA… ( ja osobiście czekam na ks. Skwarczyńkiego, aby publicznie odwołał wszystkie zniewagi oraz paszkwile na jej temat, z taką samą pasją wobec obecnej PRAWDY, jak wówczas kiedy je pisał wierząc w kłamstwo pt: „papież Franciszek”. Wierzę, że nadejdzie taki dzień, że kapłan ten w swoim sumieniu zrozumie, że popełnił błąd i potepił publicznie PROROKA BOŻEGO )

  Polubienie

  • Nikt.Mimo,że od jakiegoś czasu wielu mówi,że wiedziało,to każdy się odcina od przyznania.A przecież w Piśmie Świętym jest powiedziane,że na Koniec Czasów przyjdzie Duch Prawdy i ją objawi.Oni wszyscy sami z siebie wiedzieli,a mocno krzyczeli,że KP to fałsz,obrażając przy tym potwornie różnymi epitetami ostatniego proroka.Pan Jezus powiedział nam,że nie uznają jej księża i tak jest.Teraz przypisują swojej wiedzy ,a epitetów nie usunęli.Pan Jezus przez tych,do których przyszedł, również do dziś dnia nie jest uznany.Oni czekają na swego wyimaginowanego.Czekają na Pierwsze Przyjście.Teraz jest tak samo,gdy Duch Prawdy nam objawia.Dostaliśmy ogromną Łaskę,to dzięki niej uwierzyliśmy.Potępiać będą nadal i tych,którzy uwierzyli również.Najbardziej bolą kłamstwa z ust niby swoich,a najwięcej ich rozsiewa świeckich,którzy myślą,że tak czynią,to robią przysługę Panu Bogu.Dlatego w Piśmie jest mowa o Reszcie Kościoła,o tej garstce.

   Polubienie

   • Oczywiście epitety publiczne głoszone były i są przez świeckich,a nie duchownych.Duchowni mówili,że KP,to fałsz,bo wierzący przychodząc do Spowiedzi mówili im,że odkąd czytają Księgę Prawdy,to diabeł ich atakuje.Więc bez rozpatrzenia,bez przeczytania i dania szansy Bogu,aby zadziałał na nich(duchownych),aby się nie przemęcza,bo czasu nie maja przecież,to jednym pstryknięciem palców-SKREŚLILI,bo uznali za fałsz,bluznierstwo itd.,aż do przeklęcia przez szatana,który mocno działa,bez urlopu,aby nie dopuścić do konfrontacji UCZCIWEJ.A ja się pytam,czy diabeł atakuje tych,których już ma,czy raczej tych,których chce zdobyć??Przez tę ogromną niechęć wielu,którzy już zmarli,a zle byli ukierunkowani zostało zrzuconych do piekła lub pokutuje,że rozprowadzali nieprawdę.Dzisiaj jest tak samo ,jak wtedy-2000 lat temu.Gdyby tylko zechcieli przeczytać całość,a nie urywki.Gdyby tylko przełamali swą niezrozumiałą niechęć i sami zwrócili się do Pana Boga.Tu potrzebna jest modlitwa serca,o której mówiła i mówi do nas nasza Matka Najświętsza.Pan Jezus mówił bardzo często o naszej gnuśności.Wielu też przez naszych,tych,którzy sami strzelali datami w luznych dyskusjach na temat kiedy to może nastąpić Ostrzeżenie czy Paruzja,a przeciwnicy to wykorzystali celowo i oświadczali,że tak pisze w Księdze Prawdy i powielają to nadal.Pomimo,że pokazywane są im SŁOWA PANA BOGA,co powiedział na ten temat,to mają to w nosie.Nie boją się rzucać oszczerstw na Słowo Boże?
    O tych oszczerstwach również jest w KP powiedziane.W Ostrzeżenie bardzo dużo się nawróci,ale potem,kiedy zostaną przyciśnięci,to wielu z nas ze strachu odpadnie od Pana Boga.Po Ostrzeżeniu będzie jakiś czas krótki spokoju,a potem zacznie się od nowa i to na skalę ogromnego już prześladowania.To modlitwa wytrwała nas trzyma i zaufanie do Boga oraz pielęgnacja tego ogrodu duszy.

    Polubienie

 2. Pragnę też mocno zaznaczyć, że oficjalnie zaczęło się pisać o SODOMSKIM KOŚCIELE BERGOGLIO… Twarze jak w Encyklopedii „Who is who” oraz lobby gejowskie Vatykanu … –
  – czy jeszcze rozpoznajecie nasz kościół ??? !!! Czy to są „apostołowie” Chrystusa Pana !!!

  https://thecatholicpimpernel.com/2017/07/30/the-sodomite-catholic-church-of-bergoglio/

  https://abyssum.org/2017/07/30/do-not-read-this-post-just-before-you-eat-dinner/

  http://lasalettejourney.blogspot.ca/2017/07/who-will-stop-sodomite-cabal-in-vatican.html?spref=fb

  Polubienie

 3. „Wpływy dyrektora Galata na społeczeństwo muszą być znaczące, skoro Konferencja Episkopatu Kolumbii wydała z tego powodu specjalne oświadczenie, w której zachęca duchownych, by zniechęcali wiernych do wspomnianej sieci telewizyjnej.”

  „błogosławieni jesteście gdy ludzie wam urągają i prześladują was i gdy z mego powodu mówią kłamliwie na was, źle- cieszcie się bo wielka jest wasza nagroda w niebie; tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami”

  Episkopaty wszystkich krajów, łącznie z naszym zupełnie się pogubiły i biskupi zapomnieli czym jest ich powołanie i komu ślubowali posłuszeństwo”. Paranoja i bałagan obecne w KK i na innych płaszczyznach, związanych z religią, nie zna granic.

  Polubienie

  • Tak,bo nauczanie Pana Jezusa wymaga REWIZJI,było i jest niedostatecznie dla wielu dobre.To Bóg przecież ma się dostosować do grzesznego świata.I tak już sporo poprawiono wraz z protestantami i zobaczcie!….dalej się nazywa to Pismem Świętym(mówię o tych „ulepszeniach”; dodatkach.A my?, my mamy to łyknąć,bo przecież jesteśmy baranami,które pojęcia nie mają.Wygląda na to,że to i Bóg Ojciec się pomylił i Dekalog jest niemożliwy do zrealizowania w naszym życiu tutaj i Pan Jezus,który głosił utopię.Tak utopię!,bo wszystko,co głosi fałszywy prorok w Watykanie zmierza ku temu,aby wywracając Boga nauczanie,nam prostaczkom wyjaśnić,że do tej pory było zle pojmowane.

   Polubienie

 4. @ Pina

  ” Ciekawe kto pierwszy odważy się publicznie ZREHABLILTOWAĆ MARIĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA…’

  Pina raczej nie licz na wiele, ze strony duchowieństwa.
  Pan Jezus w ” końcowych” Orędziach mówił, że wielu duchownych, mimo, że przyjmie prawdę o zbliżającym się Powtórnym Przyjściu, fałszywym proroku i a/ch – mimo tej świadomości- KP i MBM jako prawdziwego proroka końca czasów, nie przyjmie.
  A przecież nie tylko MBM mówi o odstępstwie w KK, fp i a/ch przed PP.
  Wielu proroków i wizjonerów ostrzegało już wcześniej, o tajemnicy fatimskiej nie wspomnę.
  Zatwardziałe są serca wielu duchownych na prawdę i dlatego cały proces oczyszczenia KK będzie miał miejsce, tak jak zostało to zapowiedziane – ostrzegał nas w ten sposób P. Jezus.
  Historia sprzed 2000 lat się powtórzy, – faryzeusze i wielu Żydów nie uwierzyło Chrystusowi, że jest prawdziwym Mesjaszem, gdy chodził po ziemi, dziś księża nie wierzą, że nadszedł czas odstępstwa w łonie KK, że nadszedł czas panowania fp( mimo niezaprzeczalnych, widocznych faktów) i za chwilę czas a/ch. i , że Bóg znów wyciąga Rękę aby ich ostrzec i przygotować, otwierając zapowiedzianą przecież w Piśmie Św – Księgę.
  Odrzucają Jego Prawdę – z wielką butą i ignorancją!
  Ci, którzy uwierzą w prawdziwość KP to będzie garstka duchowieństwa!

  Więcej, odpowiedź na twoje pytanie jest nam dana w KP i bynajmniej nie napawa otuchą!

  ” Mój Powrót, Moje Drugie Przyjście zostanie przyspieszone poprzez odrzucenie Mojego ostatniego proroka. Prorok ten — który został wysłany, aby przekazać wam finałowe Słowo Boga, w tym celu, aby przygotować wasze dusze — będzie niemiłosiernie cierpiał. To Mnie, Jezusa Chrystusa, zniesławiacie, kiedy drwicie z Mojego Świętego Słowa, przekazywanego prorokowi Boga. To jest Słowo Boże — które jest wam dane, aby przygotować was do walki z antychrystem — a które wy odrzucacie. Czyniąc tak, niszczycie dusze. Powstrzymujecie te dusze od wkroczenia do Mojego Raju.” — 24.05.2013

  No i jak by na dokładkę, potwierdzenia Słów Boga o odrzuceniu Jego Słowa danego Marii, a odnoszącego się do wiadomości z głównego wpisu-
  ” artykułu juz nie ma …”

  Jeden odważny się znalazł, który określił Bergoglia- fp, co zrobił Episkopat Kolumbii? – zasugerował by nie oglądać jego stacji TV, a artykuł, w którym zamieszczono opinię, bez wątpienia znanej osoby – rektora uniwersyteckiego, usunięto.
  To walka na śmierć i życie- o dusze ludzkie. Walka, w której szatan wykorzysta wszelkie sposoby, aby zniszczyć i pociągnąć w przepaść możliwie największą liczbę dusz, głuchych na wszystko!

  Polubienie

 5. Dziwie sie, ze tak waz razi pokora i prostota Papieza Franciszka, ze go zwlczacie wszystkimi mozliwymi sriodkami od insynuacji po klamstwa…….. I wy smiecie nazywac sie katolikami?

  Polubienie

  • Otwórz oczy zanim będzie za pózno. Masz Pismo Święte,widzisz zmiany w Kościele,czy nie??Kto nie prosi o prowadzenie i rozeznanie,to,jakim cudem ma widzieć?
   Od kiedy to poprawia się Pana Boga i na dodatek kto to robi??.Pan Jezus powiedział:(Ap.3)-15 Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
   Obyś był zimny albo gorący!
   16 A tak, skoro jesteś letni
   i ani gorący, ani zimny,
   chcę cię wyrzucić z mych ust14.
   Masz tu opracowanie,daję Ci linka :
   https://dzieckonmp.wordpress.com/2014/11/30/ksiega-daniela-i-ksiega-apokalipsy-wypelnia-sie-w-naszych-czasach/
   A potem nie mów,że nie wiedziałeś,bo Pismo Święte jest jeszcze dostępne.
   Jego pokora jest fałszywa,jego intencje są szkodliwe,tylko człowiek,który udaje katolika nie zna zawartości nauczania Pana Jezusa.Bergoglio wywraca wszystko do góry nogami,na lewą stronę i robi to w sposób perfidny.Trucizna jest słodka,jak miód.

   Polubione przez 1 osoba

  • To dla ciebie Josh
   Przeczytaj uważnie i zastanów się nad treścią.
   To z zagranicznego bloga, tłumaczone translatorem, ale oddaje to na co my zwracamy uwagę i na to – co tacy, jak ty nam zarzucają. Więcej autor jasno wskazuje na kryzys w Kościele.
   Tylko zapytaj się siebie, dlaczego ktoś pisze o jakimś kryzysie, skoro według ciebie wszystko w najlepszym porządku.
   Przypuszczam, że zrozumiesz treść.
   Takich jak my, śmiejących się nazywać katolikami jest wielu, bardzo wielu.
   Otwórz oczy i nie staraj się walczyć z Panem Bogiem, bo wydaje ci się, że możesz mieć rację!!!

   ” Nic nie możemy zrobić „to jedno z tych wyrażeń, które w odniesieniu do obecnego kryzysu Kościoła pozwalają zrozumieć, jak bardzo kryzys ma miejsce.

   „Nie ma nic, co możemy zrobić” to batlecry leniwych, przegranych i tchórzliwych. Chyba że mieszkasz na pustej wyspie, zawsze możesz coś zrobić. Jeśli masz krewnych, przyjaciół, kolegów i znajomych, zawsze możesz coś zrobić. Dopóki oddech jest coś, co możesz zrobić.

   Zwróć uwagę na to: w systemach demokratycznych wszyscy zgadzają się, że jego głos liczy się tylko na jednego i na pewno nie zmienia niczego samemu. Jednak każdy wie, że jego głos liczy się wraz z wieloma innymi; I to, nawet jeśli ten głos i inne pozostaną w mniejszości w najbliższej przyszłości.

   Z Kościołem nie jest inaczej. Twój głos nie decyduje o zarządzaniu Kościołem, ale – wraz z wieloma innymi – kształtuje jego postrzeganie. Wiele artykułów, które czytałeś o Franciszku, nie spodobało się każdemu, kto nie jest Commie, jest wynikiem bardzo wielu kapłanów i świeckich, którzy w rzeczywistości wiedzą, co mogą zrobić i zrobić.

   Kiedy umrzemy, nie zostaniesz zapytany, czy zmieniliśmy losy krajów. Zostaniemy zapytani, czy zrobiliśmy to, co było w naszej mocy, aby zrobić. „Nic nie mogłem zrobić” prawdopodobnie nie pomoże nikomu.

   Walcz z dobrą walką, jak tylko możesz, jako żołnierz stóp Chrystusa i umrzesz, wiedząc, że zrobiłeś – z łaską Bożą – co ci było w twojej mocy. Nigdy nie ulegaj chęci rzucania się ręcznikiem lub pomyśleć, że nie liczysz się. Liczy się jeden, a ty liczy się dla Chrystusa, więc nie myśl, że możesz sobie wyobrazić.

   Walcz z walką do końca, a kiedy Pan Cię wezwie, będziesz mógł z dumą powiedzieć:

   „Presente!”

   https://mundabor.wordpress.com/

   Polubienie

  • @ Drogi Josh… pokora i prostota? Ty sobie żartujesz… Nic co nie jest NA POKAZ takim nie jest. Przypomnij sobie, że to nie faryzeusz, który publicznie się puszył (jak Franciszek) odszedł sprawiedliwiony, ale grzesznik, który cicho bił się w piersi i uznawał swoją winę!!!

   Zapozanaj się z tym co stanowi fałszywą i prawdziwą pokorę…

   A ponadto, bezbożnik, który odmawia uklęknięcia i zgięcia kolan przed Synme Bozym Jezusem Chrystusem w Eucharystii – jest PYSZAŁEKIEM, który zrównuje się z Bogiem….

   Polubienie

  • Raczej pozory pokory (ambicje), pozory prostoty (manipulacje), pozory prawdy (półprawda=kłamstwo, w mniej lub bardziej zawoalowany sposób)
   Proponuję przyswoić sobie takie pojęcia: papolatria i sensus fidei,
   Być jak najdalej od plotek, ale nie zamykać oczu na fakty, dowody, oczywiste oczywistości.
   Niech Pan Ci błogosławi!

   Polubienie

 6. Watykański Sekretarz Stanu pojedzie do Moskwy: przełom, czy powrót do ugodowej Ostpolityk?

  Zbliżająca się wizyta watykańskiego Sekretarza Stanu, Pietro kardynała Parolina w Moskwie wzbudza żywe zainteresowanie komentatorów. Pojawiają się nawet spekulacje, jakoby stanowiła ona preludium do przełomowej wizyty w Rosji papieża Franciszka, a nawet poświęcenia tego kraju Niepokalanemu Sercu Maryi! Inni z kolei dostrzegają w tym powtórkę z kontrowersyjnej Ostpolitik Pawła VI.

  Jak zauważa Claire Giangrave na portalu Crux Now „watykański numer dwa znajdzie zapewne chętnego słuchacza w Putinie, tęskniącym do ustanowienia się ostoją moralności i obrońcą prześladowanych prawosławnych w wielu rejonach Bliskiego Wschodu”.

  Planowanej na sierpień wizycie Sekretarza Stanu Stolicy Apostolskiej, Pietro kardynała Parolina poświęcony został film dokumentalny we włoskiej telewizji narodowej „Rai”. W filmowym wywiadzie kardynał Parolin mówi, że zamierza przyjechać do Federacji Rosyjskiej, by realizować zamysł papieża Franciszka. – Jadę do Rosji jako współpracownik osoby pragnącej budować mosty w celu zwiększenia zdolności do lepszego wzajemnego zrozumienia i dialogu na świecie – stwierdził. – A także zbudowania klimatu sprawiedliwości i pokoju – doda

  http://www.pch24.pl/watykanski-sekretarz-stanu-pojedzie-do-moskwy–przelom–czy-powrot-do-ugodowej-ostpolityk-,53388,i.html#ixzz4oP1ZnRVF

  Polubienie

 7. Jakie to tkliwe, zło ubiera się w pozory dobra

  „Halo… Posłuchaj mnie, ja ochrzczę twoje dziecko”. Do tej kobiety zadzwonił sam PAPIEŻ
  Życie Anny zmienia się całkowicie w chwili, gdy wynik testu ciążowego wskazuje, że będzie mamą. Jest wówczas trzydziestopięcioletnią rozwódką związaną z mężczyzną, który twierdzi, że ją kocha.

  – Ojcze Święty, jestem poruszona i bardzo wdzięczna. Od dnia kiedy do Ojca napisałam, bardzo wiele się zmieniło, dużo się nad tym zastanawiałam, doświadczyłam ogromnej miłości i chciałabym zadać jedno pytanie.
  – Tak, słucham.
  – Ja urodzę to dziecko, i to sama, bo jego ojciec odszedł. Jestem też rozwiedziona. Jednak bardzo chciałabym je ochrzcić. Czy w mojej sytuacji to możliwe?
  – Ja je ochrzczę.
  Ile razy zadawano Franciszkowi to pytanie? Ile razy, jeszcze w Argentynie, musiał uspokajać samotne, opuszczone matki, które czuły się winne, ile razy powtarzał, że nic i nikt nie może odebrać dziecku prawa do chrztu?
  – Posłuchaj mnie, Anno, jeżeli nie znasz żadnego kapłana, jeśli nie masz ojca duchownego, to jestem ja. Daj mi tylko znać. Ja ochrzczę twoje maleństwo.
  Tego, co się później działo, nie wiemy. Agencja informacyjna Zenit zapowiadała, że dziecko ochrzci sam papież i że Anna da mu na imię Franciszek.
  http://malydziennik.pl/halo-posluchaj-mnie-ja-ochrzcze-twoje-dziecko-do-tej-kobiety-zadzwonil-sam-papiez,6800.html
  Fragment książki „Halo, tu Franciszek. Prywatne rozmowy Papieża”, Znak, Kraków 2017.

  Polubienie

 8. Dziś św Ignacego Loyoli
  Jezuici. Czy mogą na nowo stać się elitą Kościoła?
  Niemal pół tysiąclecia temu Ignacy Loyola udał się przed Boże Oblicze, by odebrać zasłużoną nagrodę. Odchodząc z tego świata zostawił Kościołowi elitarną jednostkę powołaną do walki na pierwszej linii duchowego frontu. Czy dziś święty założyciel zakonu jezuitów może być dumny ze swoich braci?
  Read more: http://www.pch24.pl/jezuici–czy-moga-na-nowo-stac-sie-elita-kosciola-,53421,i.html#ixzz4oQLsa2Qx
  Jezuitów modernistyczny upadek
  http://www.fronda.pl/blogi/ateista-idealny/jezuitow-modernistyczny-upadek,43102.html
  Towarzystwo Jezusowe stworzone zostało w celu obrony i wspierania autorytetu papieża oraz jego nauki. z tych powodów, a także dla Bożej Chwały byli prawdziwymi obrońcami żywotnych interesów Kościoła, jego Siłami Szybkiego Reagowania. Byli ludźmi papieża. Aż do chwili gdy…
  Jezuici. ks. egzorcysta Martin Malachi
  Z książki dowiadujemy się o wielkości zakonu Jezuitów i tym, czego dokonał w Kościele. Jest to jednak jedynie wprowadzenie do opisu zmian (złych zmian), które się w Towarzystwie Jezusowym działy. Przede wszystkim chodzi o myśl marksistowską, która wkradła się do zakonu i do dziś robi tam niesamowite spustoszenie.
  Poznając kolejne fakty łatwiej zrozumieć niektóre zachowania i poglądy Jana Pawła II, a przede wszystkim jasnym się staje w czym wyrósł papież Franciszek. Nie nastraja to wszystko optymizmem, ale pomaga zrozumieć otaczającą rzeczywistość i zapragnąć jej zmiany. Autor zdaje się być bezstronny w przedstawianiu rzeczywistości (zarówno o jezuitach i papiestwie stara się mówić zgodnie z prawdą, nawet, gdy słowa nie są pozytywne).

  Polubienie

 9. @Bernard Teolog + moi tutaj przyjaciele… EKSKOMUNIKOWALI GO !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ekskomunikowali profesora Jose Galata, ż eosimielił się publicznie skrytykować papieża Franciszka do 50 milionów słuchających go odbiorców jego stacji TV w krajach hiszpańsko-języcznych…

  Oswaidczono oficjalnie – EPSIKOPAT KOLUMBII – że zabrania się jemu przyjmowania skaramentów oraz odmawia się jemu KATOLICKIEGO POGRZEBU!!!!!!!!!!!!!!!!!

  PONOWNIE : Słowa Marii Bożego Miłosierdzia spełniająsięna naszych oczach!!!!!

  Oto żródło i historia tego co się stało;

  https://onepeterfive.com/colombian-criticizes-francis-excommunicated/

  Nazwali go schizmatykiem… taki nas wszystkich będzie czekał los… PRZYGOTUJCIE SIĘ, ŻE CENĄ ZA PRAWDĘ CHRYSTUSA BĘDZIE EKSKOMUNIKA I KOŚCIÓŁ PODZIEMNY!!!

  Oto zdjęcie z programu katolickiego, który prowadzi profesor Galat:

  http://www.elespectador.com/sites/default/files/styles/600width/public/set_jose_galat_0.jpg?itok=RmGLVzqp

  Polubione przez 1 osoba

  • To wielki skandal! Prof. Galat mówił to, co myśli nie oglądając się na nikogo, za co został przykładowo, acz niesprawiedliwie, ukarany. Natomiast prawdziwi zdrajcy głoszący prawdziwe herezje mają się jak najlepiej. Nic nie wskazuje na to, by cokolwiek im groziło.

   Polubienie

  • „Wielu kardynałów, biskupów, księży, zakonnic i zwykłych ludzi zostanie ekskomunikowanych, jeśli nie zastosują się do nowych przepisów albo nie będą adorować fałszywego proroka. ”
   25.07.2013
   No to się już porządnie zaczyna.Zaczęli od usuwania jego wypowiedzi.I zobaczcie,jak szybciutko to zrobili.Chcą na siłę postawić wszystkich pod murem i przez strach,że utraci sie swoje dotychczasowe posady,bo wszystkich będą wypędzać,tak zadziałają na innych zalęknionych,lecz już widzących ,jaka jest prawda ich działania. MOBING w kościele,no to w takim razie nie będzie już mój kościół.Uciszony został też ks.Tadeusz Guz,u nas to robią po cichutku,aby nie było skandalu.Lecz zapomina się w tamtych kręgach,że Pan Bóg bacznie nam wszystkim się przygląda.Kochani i wierni duchowni,nie bójcie się,najjważniejsza jest wierność Panu Bogu,a nie wilkom w owczych skórach.Pan Bóg NIE DA WAM ZGINĄĆ!

   Polubione przez 1 osoba

  • Od razu przypomniało mi się,jak wygladał pogrzeb Sł.Bożego ks.Kiersztyna,zabroniono Jezuitom uczestniczyć w jego pogrzebie,księdza świągnięto z Afryki.Przypomniało mi się także,że zanim ks.Międlar odszedł,to dwóch proboszczów na polecenie biskupów odmówiło Ofiary Mszy Św.,którą zamawiały dwie grupy ludzi i to w dwóch różnych miejscach za niego.Zatem to wszystko postępuje .Już nie wspomnę ,co zrobiono i za co ks.Piotrowi Natankowi oraz jak potraktowano ks.Tadeusza Guza. Bądzmy odważni,bo Pan Bóg nas poprowadzi,a zaraza się wykąpie w morzu ognia za obrazę Boga.

   Polubienie

 10. No to grubo pojechali to teraz reszta dostała sygnał co bedzie jak sie wychylą :/
  Chwała mu za to, ze powiedział Prawdę!!! Oby jak najwiecej ludzi dzieki niemu zaczęło myśleć!

  Polubienie

  • To była pokazówka dla tych,którzy myślą inaczej niż ten,na którego szata nie była uszyta,a i tak ją założył.Strachem chce ich sparaliżować.I pomyśleć,że tych dwudziestu z Watykanu ma nad resztą taką władzę,że ta reszta duchownych zapomniała,gdzie ma mieć swoje oczy zwrócone.

   Polubienie

 11. Oto kolejne linki o EKSKOMUNICE prof. Jose Galata:

  1. https://abyssum.org/2017/08/01/the-excommunication-of-professor-jose-galat/

  2. https://onepeterfive.com/the-galat-case-a-lesson-in-prudence-for-papal-critics/

  Czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do prawdziwości orędzi MBM?
  Wszystko, ale to wszystko wypełnia się na naszych oczach…

  CHWAŁA BOGU ZA DANE NAM SŁOWA PRAWDY :
  „Fałszywy prorok będzie traktowany jak żyjący święty. Ci, którzy mu się sprzeciwią, zostaną uznani za heretyków.” http://ostrzezenie.net/wordpress/2012/01/22/falszywy-prorok-bedzie-traktowany-jak-zyjacy-swiety-ci-ktorzy-mu-sie-sprzeciwia-zostana-uznani-za-heretykow/

  Polubienie

  • @Wiesia… jak Franciszek zacznie ekskomunikować kapłanów oraz grozić im wyrzuceniem z kościoła, wielu się ugnie. Mam nadzieję, że Polski Episkopat ochroni swoich kapłanów przed tym masonem w białej piusce i , że Polska stanie sie krajem schronienia i ucieczki dla prześladowanych kapłanów z innych krajów.. – CO DAJ NAM BÓG !!!

   Polubienie

   • @Pina Colada
    również mam taką nadzieję,że oprzytomnieją .Po Ostrzeżeniu już będą musieli się określić stanowczo,”wóz albo przewóz”.On ich już tak pilnuje i zaciska pętlę mocno,że nie potrafią pomyśleć ile mają do stracenia i nie mówię tu o sprawach materialnych i karierach bynajmniej.Na razie jest to zabawa w kotka i myszkę,za moment zacznie się „lepiej:”,więc muszą się przygotować porządnie,bo stracą to,do czego zostali powołani przez Pana Boga.My możemy za nich się tylko nadal modlić,oni i tak nas nie słuchają,bo myślą,że Paruzja w innym wieku będzie.Ale jest wielu,którzy nareszcie widzą i zapewne nie jest im do śmiechu.Muszą pamiętać,że mają paść przede wszystkim owce Chrystusa i przestać wprowadzać nas w błąd.

    Polubienie

   • @ Moher

    Można jeszcze wysyłać do każdej parafii e maila.
    Gdybyśmy się zadeklarowali tu na blogu kto do jakich Metropolii, a tym samym parafii jest w stanie wysłać, poszłoby na całą Polskę.
    Ja już wcześniej tak robiłam z jedną osobą, ale we dwójkę do bardzo długo trwa i drugi raz podjęłabym się , gdyby więcej osób się zadeklarowało.

    Te linki są wielce pomocne:

    http://episkopat.pl/diecezje-kosciola-katolickiego-w-polsce/
    https://www.deon.pl/parafie-koscioly/

    Jest 15 Metropolii, gdyby chociaż 5 osób się zadeklarowało, to na każdego przypadło by po 3 Metropolie.
    Może warto pomysleć nad takim rozwiązaniem?

    Polubienie

   • Nie wiem czy to dobry pomysł ponieważ uważam, że efekt mógłby być odwrotny do zamierzonego. Wszyscy wiemy z jakim oporem księża przyjmują Księgę Prawdy. Wszyscy wiemy z jakim uporem maniaka są oddani papieżowi. Nie wiemy ,ktory ksiądz jest franciszkowy a który służy Panu Jezusowi. Możliwy tez jest taki scenariusz ze jak juz wyślemy te rzeczy poczta elektroniczna to oni wszyscy się ugadaja aby publicznie potępić te Oredza z ambon a wtedy będzie jeszcze trudniej je propagować. Uważam ze trzeba docierać do Ksiezy osobiscie. Najlepiej z wydrukowanym listem do kapłanów w formie książeczki. Wtedy jest szansa ze zajrzą a i podczas osobistej rozmowy możemy im coś podpowiedzieć co ich dodatkowo zmotywuje do przeczytania tego przeslania. Drukować i przekazywać Ksiezom

    Polubienie

  • Drukujcie i dawajcie kapłanom! Nie odpuszczajcie bo przeciwnik jest mocny ale my nie możemy sie poddać. To jest wojna na śmierć wieczną i życie wieczne. Najważniejszy czas w dziejach Świata. Wybierzcie życie!!! Iskra musi wyjść z Polski!
   Błogosławieństwa życzę wszystkim tym ,którzy podejmą trud przekazania „Listu dla Kapłanów” kapłanom, którzy muszą się obudzić, w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, Amen. Niechaj Matka Boga, Maria, Matka Zbawienia i Współodkupicielka prowadzi Was w drodze szerzenia Prawdy, strzeże i wstawia się u Najwyższego za Wami teraz i zawsze i na wieki wieków, Amen

   Polubienie

  • @Miki… dogmat Maryjny o współdkupicielce, pocieszycielce i pośredniczce łask wszelkich zostanie dopiero przyjęty po rzezi w Rzymie i po nadejściu kościoła odradzającego się z popiołów. Wydarzy się to czasach kiedy nadjdzie politycznie „Wielki Katolicki Monarcha Europy” oraz Święty Papież nowego odrodzonego kościoła.

   Narazie to co najgorsze jest dopiero przed nami…

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s