Czas, byśmy zebrali się wszyscy na odwagę wypowiedzi. Moja szczególna misja jest zakończona

 

Drodzy czytelnicy tego bloga, muszę Was z przykrością poinformować, iż rozeznałem, że w obecnej formie moja działalność na tym blogu ulega końcowi, albo przynajmniej długodystansowemu zawieszeniu. Choćbym chciał, to po prostu braknie mi czasu na pisanie. Muszę też przemyśleć formę zaangażowania. Co do Franciszka – moje przekonania i postawa nie zmieniły się.

Czy nie nadszedł wreszcie czas, aby ludzie Kościoła, osoby publiczne, czy to świeccy, czy duchowni – ci wszyscy, którzy posiadają jakiś autorytet i są zaangażowani w życie Kościoła – jawnie mówili o swoich przekonaniach, jeśli mają jakieś krytyczne zdanie o Franciszku? Albo przynajmniej o swoich wątpliwościach?

Dlaczego chowacie głowę w piasek? Dlaczego nie chcecie przejrzeć na oczy? Czemu się lękacie i czego? Jeśli Chrystus z nami, któż przeciwko nam? Proszę was, miejcie odwagę wypowiedzi.

Działania Franciszka stają dla jednych coraz bardziej niezrozumiałe, inni natomiast upewniają się już w przekonaniu, że masoneria opanowała Watykan od szczytu. Ci, którzy nic nie widzą, idą jak barany na rzeź.

Cóż się będzie dziać, gdy ktoś publicznie będzie się wypowiadał krytycznie o Franciszku? Będzie się go straszyć biskupami albo suspensą.

Tymczasem podział w Kościele staje się coraz bardziej rzeczywistością – fałszywy Kościół przejmie niebawem instytucję Kościoła katolickiego, a ci, którzy będą trwać w prawdziwej wierze Chrystusowej, zejdą do podziemi i będą banowani. Ciężki krzyż czeka nas wszystkich. Trzeba się przygotować na najgorsze.

W początkach pontyfikatu głos szalonego blogera był dla niektórych szokiem. Był jednak bardzo potrzebny i konieczny. W tej chwili, gdy fakty stają się coraz bardziej przytłaczające, potrzeba raczej publicznych wypowiedzi osób z tytułami, z autorytetem oraz duchownych.

Jeśli chodzi o bloga, sprawa wygląda w taki sposób, że na takie pisanie jak dotychczas nie mam w tej chwili ani czasu, ani przynaglenia wewnętrznego. Co się dzieje w Kościele, każdy kto chce widzieć, widzi. Krytyka Franciszka rozlewa się coraz powszechniej, coraz szerzej. Polecam czytelnikom zaglądanie oraz aktualizowanie postu: Media katolickie i nie tylko – informacje i opinie o Franciszku

Jeśli Pan Bóg pozwoli, jeśli będzie ku temu natchnienie, możliwości organizacyjne, finansowe i realne, wrócę kiedyś to tematu w takiej czy innej formie. Póki co, niech Pan Bóg błogosławi wszystkim czytelnikom. Stare posty zostają na blogu ku uświadamianiu.

Krzyżu Święty, bądźże pozdrowiony!

Reklamy

833 uwagi do wpisu “Czas, byśmy zebrali się wszyscy na odwagę wypowiedzi. Moja szczególna misja jest zakończona

   • Dziewczynki urodziły sie w 1949 r wiec czasu dużo nie pozostało….w 2039 r by miały 90 lat….
    W przeciągu najbliższych 20 lat moze sie wydarzyć w każdej chwili….

    Polubienie

   • Wiesz co? parę dni temu znalazłam bardziej dobitnie powiedziane w naszej KP,o tym,że mocarstwa jak się zorientują,że wojna wchodzi na ich tereny ,to wtedy będzie Ostrzeżenie,bo oni będą nam chcieli zrobić coś strasznego i dlatego Pan Bóg przez Ostrzeżenie to powstrzyma.Więc zaczęłam szukać i nie mogę teraz znalezć.W tym z 11 czerwca jest jedno zdanie,które wskazuje na to,ale nie jest tak jasne,jak to,co wcześniej czytałam :
    „Wszystkie te wojny, które widzicie, mające miejsce na Bliskim Wschodzie i poza nim, zostały zaaranżowane. Nie są przypadkowe. Zrozumcie, że tak wiele krajów nie powstało na raz samych z siebie, pomogła w tym diabelska grupa ze wszystkich rządów – tych rządów, które kontrolują świat. Przywódcy na Bliskim Wschodzie są teraz usuwani, by zrobić miejsce dla „wyzwolicieli”, tych, którzy będą głosić sprawiedliwość i pokojowe środki, by pomóc Moim dzieciom. Ale nie jest to ich zamiarem. Ich zamiarem jest przejęcie kontroli nad Moim umiłowanym narodem, Żydami, którzy są teraz zagrożeni ze wszystkich stron.

    +++Wszystkie te wydarzenia zostaną przerwane przez Ostrzeżenie.”

    To drugie wkleiłam dlatego,że jest tam pokazane jasno,co obecnie JUŻ ma miejsce i co się rozwija.
    Natomiast ten link z translatorem dałam dlatego,abyś przeczytał tam wskazówki,które są tak jasne,że bardziej jasne nigdzie nie znalazłam. 🙂
    No!,a teraz muszę przystopować i więcej czas poświęcić czemuś innemu.Ten link dał @Tomasz u pana Bronka,dla mnie była to odpowiedz na moje pytania.Jak widzę i Tobie tez się to przydało @Rafale.Módlmy się,abyśmy skupili się bardziej na tym,na czym Panu Bogu zależy,pozdrawiam 🙂

    Polubienie

 1. Izrael ogłasza operacje wojskowe w Syrii

  Dwóch ministrów Izraela ogłosiło w niedzielę ich dalsze działania przeciwko stałej obecności wojskowej Iranu w Syrii. Minister Bezpieczeństwa Wewnętrznego Gilad Erdan powiedział w radiu wojskowym, że jeśli Iran będzie działał w Syrii, będzie to „zagrożenie dla bezpieczeństwa Izraela”. Minister edukacji Naftali Bennett powiedział, że Izrael ma „pełną swobodę działania”. „Nie pozwolimy Iranowi osiedlić się w Syrii” – dodał.
  http://www.t-online.de/nachrichten/ausland/krisen/id_83608506/gegen-truppen-aus-iran-israel-kuendigt-militaereinsaetze-in-syrien-an.html

  https://logoschrist.wordpress.com/2018/04/15/planowana-jest-wojna-atomowa-obejmujaca-iran/#comments

  Polubienie

 2. Wiadomość z ostatniej chwili – dla wszystkich Polaków. Postarajmy się, żeby rodacy sie dowiedzieli. Wklejam. Źródło na dole.

  Adam Dobruchowski
  8 godzin temu
  Drodzy państwo… Wyrok z dnia 12 kwietnia 2018r Europejskiego Sądu Polubownego, Sądu Arbitrażowego na sesji wyjazdowej w Londynie stwierdza że…

  1). na podstawie okazanego oryginalnego dokumentu – tj. wezwanie do zapłaty z dnia 28 sierpnia 2017r. , złożonego do Ambasady Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie przez wnioskodawcę do tego postępowania, którego kserokopię załączono do akt tego postępowania,

  2) na podstawie bezspornego faktu, że Rząd i Państwo Republiki federalnej Niemiec ani przez swoje jednostki organizacyjne, ani przez Swoją Ambasadę w Warszawie nie udzieliło do dnia wydania niniejszego wyroku żadnej odpowiedzi Panu Janowi Zbigniewowi Hrabiemu Potockiemu – legalnemu Prezydentowi II Rzeczpospolitej;

  Zasądzić

  1) od Rządu i Państwa Republiki Federalnej Niemiec kwotę 850mld. dolarów amerykańskich ( słownie: osiemset pięćdziesiąt miliardów dolarów amerykańskich) tytułem reparacji wojennych ( odszkodowań, zadośćuczynienia i tortur ) dla mieszkańców Warszawy i Polaków.
  Sąd wskazuje, że jedynym uprawnionym państwowym podmiotem do odbioru zasądzonej kwoty jest II Rzeczpospolita
  reprezentowana przez jej legalnego Prezydenta IIRP Pana Jana Zbigniewa Hrabiego Potockiego – POLAKA, która posiada ciągłość KONSTYTUCYJNĄ-
  BOWIEM;

  3) Sąd potwierdza ponownie fakt obowiązywania i istnienia w obrocie prawnym Konstytucji z dnia 23 kwietnia 1935r. ( Dz. U. Nr 30, poz.227 ), która nigdy przez żaden uprawniony Organ nie została uchylona a ten Akt Prawny zapewnia POLSCE
  ciągłość Konstytucyjną , której legalnym reprezentantem NARODU POLSKIEGO jest PREZYDENT IIRP PAN JAN ZBIGNIEW HRABIA POTOCKI,
  4) Pan Jan Zbigniew Hrabia Potocki może legalnie funkcjonować jako PREZYDENT IIRP i używać tego tytułu w kontaktach krajowych jak też zagranicznych. Może w pełni reprezentować II Rzeczpospolitą Polską i podejmować wszelkie decyzje wynikajace z treści Konstytucji z dnia 23 kwietnia 1935r ( Dz. U. Nr 30, poz. 227)

  Chciałbym państwu powiedzieć, że to tylko część wyroku (nie chcę mi się więcej pisać ) i pragnę abyście przejrzeli na oczy, że pan J.Caleib i inni to dezinformatorzy !!! którzy nie słusznie szkalują pana Potockiego !!! Przyjdzie czas że Pan Caleib i reszta będzie musiał przeprosić … Bardzo was proszę abyście akurat w kwestii Pana Potockiego nie słuchali tych dezinformatorów, w innych sprawach droga wolna.. Jeśli któś chciałby fotokopię tego dokumentu piszcie w komentarzach (swoje imie nazwisko i email) pokażę państwu fotokopie zrobioną osobiście przeze mnie (sam trzymałem wyrok w swoich dłoniach)

  PS… Niech Pan Caleib i reszta się wam przedstawi, a nie strugają bohaterów o pseudonimach…

  Naprawmy Polskę !Za dziecko NMP

  Polubienie

 3. NIE LEKCEWAŻ PRÓŚB MARYI, LECZ Z RADOŚCIĄ JE WYPEŁNIAJ …

  Z soboty na niedzielę, tj. z 21/22.04.2018r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Św. Oprócz stałych intencji – o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty – będziemy łączyć się też w intencji podanej przez Matkę Zbawienia, która w tym czasie szczególnie prosi nas o modlitwę – w celu złagodzenia cierpienia spowodowanego III Wojną Światową.

  https://gloria.tv/article/1XwCgizoAaJh1TZVbQR4oQHnz

  Polubienie

 4. Pierwsza wzmianka o nieistnieniu piekła przez rzekomo nieautoryzowany wywiad wyszła w Wielki Czwartek..przecież to tez nie przypadek ..zauważcie, ze zawsze coś odwali w te najważniejsze dla Katolików dni…

  Polubienie

 5. Taka ciekawostka

  Prince Mohammad Bin Salman

  Utworzył już unię arabską w 34 krajach. Mohammad Bin Salman = M B S, Arabic Union = A U. Tworzą: MABUS. Czy Nostradamus go wybrał?
  Nostradamus wspominał o 3 najgorszym antychryscie i nazwał go mabus

  Polubienie

  • Rafale nie kieruję się przepowiedniami Nostradamusa, ale kiedyś gdy po raz pierwszy znalazłam zdjęcie tego księcia w sieci, coś mnie tknęło w środku. Przyjrzyj się i porównaj jego zdjęcie i Pana Jezusa z Całunu Turyńskiego.
   Nie mówię, że to on będzie a/ch , ale jeżeli już miało tak by być, to bardziej on, niż Katarczyk Al Thani.
   Chociaż to tylko zgadywanka, kim będzie a/ch nie ważne. I tak jesteśmy w czasie blisko przed jego ukazaniem się światu!

   Polubienie

 6. Krytyka niemieckich biskupów

  Pomimo zapewnień ze strony przewodniczącego konferencji, kardynała Reinharda Marxa, że nie jest to jakąkolwiek próbą zmiany doktryny Kościoła, wniosek spotkał się z opozycją niemieckich hierarchów. Kard. Gerhard Müller, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary, potępił ten ruch jako „sztuczkę retoryczną” i stwierdził, że warunki wymienione w projekcie dokumentu nie mogą zostać spełnione, jeśli chcemy pozostawać wiernymi nauczaniu Kościoła.

  Polubienie

   • A tu niżej,ze stycznia tego roku wypowiedz w sprawie tematu aborcji :
    „- Najlepiej pozostawić obowiązujący od wielu lat kompromis w sprawie aborcji i obecnie nie ruszać tego tematu. Praca nad ewentualnymi zmianami w ustawie wymagałaby debaty publicznej, wypowiedzi zwykłych ludzi i opinii ekspertów np. etyków, filozofów – dodał Kornel Morawiecki…”
    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/566706,morawiecki-najlepiej-pozostawic-obecny-kompromis-w-sprawie-aborcji.html

    Jestem załamana postępowaniem partii,na którą głosowałam.Ostatnie miesiące mnie jeszcze mocniej już dobiły.

    Polubienie

   • Wiesiu, ja również na nich głosowałem. Nie była to może partia moich marzeń, ale – co było dla mnie najważniejsze – w kwestiach moralnych wydawała się spełniać najwyższe rygory, a dodatkowej wiarygodności dodawały im deklaracje wygłaszane na antenie RM i Trwam, przy – jakby nie patrzeć – kilku milionowym audytorium. Oszukanie tak licznego elektoratu oznaczałoby koniec ich politycznej kariery – tak to rozumowałem.
    Myślę Wiesiu, że Bóg dopuścił tych ludzi do władzy, by w ten sposób przetestować nas Polaków, na ile Go kochamy i szanujemy Jego Prawa, a na ile pójdziemy za bogiem ulepionym w naszych umysłach wedle naszych oczekiwań; bogiem, który gotów jest usprawiedliwić każdy grzech w imię materialnego bezpieczeństwa (500+, mieszkanie+, wyprawka, itd.) i świętego spokoju. Obyśmy Wiesiu i wszyscy, którzy goszczą na tym blogu, wytrwali w Prawdzie do samego końca, bo linia między złem a dobrem zaczyna być coraz bardziej rozmyta. Perfekcyjnie opisał to w swoim radiowym kazaniu Abp Fulton Sheen, cytuję:
    „Ta linia (miedzy złem a dobrem), która kiedyś się wyróżniała, została zamazana. Zamiast bieli lub czerni jest coś mętne. Marność i kompromisy (np. aborcyjny) charakteryzują życie wielu chrześcijan…. Nie ma już konfliktu i opozycji, która kiedyś nas charakteryzowała. Mniej wpływamy na świat, a świat wpływa na nas.”

    Polubienie

   • @Thomas
    Daj nam Panie Boże,abyśmy wytrwali.To wszystko na co zwróciłeś uwagę,to prawda.Przyznam,że coś dzieje się ostatnio z moja cierpliwością 😉 w kontaktach z ludzmi i to nader często u mnie powraca.Dlatego,postanowiłam mniej się teraz wypowiadać,chyba,że widzę iż ktoś jawnie niszczy drugiego człowieka przez kłamstwa,aby go dobić i przeraża mnie często brak reakcji właściwej,aby ujawniać fałsz podszyty grubymi nićmi,to ta zatarta linia o której mówisz.Patrząc również na siebie,to stwierdzam,że chyba powinnam odpocząć,aby nabrać sił,aby nie pobłądzić,bo 😉 potem będzie jeszcze „lepiej”.Tak to jest niestety,że wielu z nas mówi,że wierzy w Pana Boga,ale czy JEMU wierzy??

    Polubienie

 7. Nie wiem czy znacie tego czlowieka?
  To gwiazdor instagrama,
  Dan Blizerian. Entuzjasta broni, hazardu i pięknuch kobiet. Kręci się wokol niego okolo 300 kobiet. Stworzył on wokòł siebie swego rodzaju harem. Jak wiadomo towarzyszy temu wszystkiemu rozwiązłość i rozpusta. Na instagramie sledzi go monad 23 miliony ludzi. Niestety jak widac na ponizszym wywiadzie jest on wielbicielem kozła.

  Wyglada mi to na sprzedanie swojej duszy za cene ytakiego zycia. Zobaczcie profil:
  https://www.instagram.com/danbilzerian/

  Polubienie

  • „…Praca nad ewentualnymi zmianami w ustawie wymagałaby debaty publicznej, wypowiedzi zwykłych ludzi i opinii ekspertów np. etyków, filozofów – dodał Kornel Morawiecki…”
   Czyżby te 800 tys zebranych podpisów pod apelem „Stop aborcji „, to byli ludzie
   niezwykli, których zdanie się nie liczy ..?

   Polubienie

  • Parę dni temu też to odsłuchałam i zwróciłam na to uwagę.No cóż,dobrze,że takie rzeczy wychodzą.Poza tym ten ksiądz wie co mówi i ufam jemu,bo zbyt wiele ostatnio dzieje się spraw,z którymi sama się osobiście zetknęłam o których tutaj mówi,więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że jest to prawda.Tylko,że to prześladowanie nazwałabym iż jest od hierarchii Kościoła,a nie od Kościoła,bo Kościół,to Chrystus i Jego faktyczni wierni,a nie ci,którzy o sobie mówią tylko iż są Kościołem,bo to akurat jest jen drugi alternatywny kościół,który ubrany w szaty święte jest oszustem,gdyż zaprzecza Ewangelii swym postępowaniem i decyzjami iż Dekalog dany nam od Boga Ojca dla nich jest ten sam.Oczywiście to mnie nie zwalnia z modlitwy za tych,którzy podążają za falsyfikatem i oszustem i nie mam już skrupułów nazwać tego totalną głupotą,bo 5 lat rządów Bergoglia i znajomość Ewangelii i Przykazań Bożych już przez ten czas powinna wielu ludziom dać mocno do myślenia,
   a jednak nie dała do tej pory,bo bronią oszusta na potęgę,jakby zabrakło rozumu.

   Polubienie

 8. Od 12 kwietnia 2018 r. żyjemy w POLIN – bezwarunkowa kapitulacja Polski

  https://gloria.tv/article/Gb2YVQSeYhM84VY4PDhf97t9z

  _________________________

  PREZYDENT IZRAELA: „… oba nasze narody tak mocno jak może nikt inny, rozumieją konieczność posiadania silnego państwa… ”
  https://gloria.tv/article/K9H29qxaJ47u1wyPH2jpCRkkh

  _________________________________

  Tysiące polskich paszportów dla Żydów. Co na to szef MSZ?

  https://gloria.tv/article/iyHmb2ShnSYg2xUPRmAvuK7xd

  Polubienie

 9. SERDECZNIE ZAPRASZAM!

  Z soboty na niedzielę, tj. z 28/29. 04. 2018 r.
  o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Św. Oprócz stałych intencji – o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty – będziemy łączyć się też w intencji podanej przez Matkę Zbawienia, która w tym czasie szczególnie prosi nas o modlitwę – w celu złagodzenia cierpienia spowodowanego III Wojną Światową.

  https://gloria.tv/article/3R1kTvWkMfwcBRXmTmZ7bKebF

  Polubienie

   • Fragment z „Ostrzeżenia z zaświatów” co do orędzi z Amsterdamu
    „…PANI WSZYSTKICH NARODÓW
    18 stycznia1977 r.
    E.:Egzorcyści
    B.:Belzebub
    E.:Mów, co masz nam do powiedzenia w Imię Jezusa,
    Trójcy Przenajświętszej i NajśwętszegoSakramentu!
    B.:(jęczy):Jest książka… Jest ona już kilka lat w księgarniach…
    Nosi ona tytuł: (wzdycha)“Pani Wszystkich Narodów”.
    (Die Frau Volker). My demony podaliśmy, że jest to
    mistyczka, która do tego dosyć wiele cierpiała.
    Domieszaliśmy tam wiele dobrego, także o wojnie,
    głodach i katastrofach. Wolnomularze nie wstydzili się
    nawet użyć imienia krzyża, aby mogła tylko innym zaszkodzić.
    Tamta u góry nie powiedziała nigdy (wskazuje w górę),
    że trzeba przyjmować to nowe i iść z duchem czasu.
    Książka jest z Amsterdamu.
    Przeczytajcie ją raz. Obrazek z niej jest umieszczony w wielu
    kościołach. Mówi się tam.
    (Taka modlitwa: Poślij teraz Twego Ducha itd. ..i na
    końcu:… niech Pani Wszystkich Narodów, która była dawniej
    Maryją, będzie teraz naszą Pośredniczką.
    To ostatnie wymienione zdanie, powinno niejednemu dać do
    myślenia:…która kiedyś była… Maryją) czy Jej już teraz nie ma?
    To wykręciliśmy (wymyśliliśmy)my demoni wspólnie
    z wolnomularzami. Dobrze nam się to udało. Wyciągnęli oni to
    z niektórych świętych książek i pomyśleli, że musi zostać coś
    podobnego wykręcone. Ale równocześnie wskazywali stale i
    wciąż na Kościół, który musi się zbliżyć do modernizmu.
    Później doprowadziliśmy także do tego, że książka ta
    otrzymała imprimatur. (Belzebub się śmieje: ha! ha! ha! To
    myśmy wykręcili…do tego mówi się w książce zawsze Pani,
    a nigdy Matka Boża lub coś w tym rodzaju. A następnie na
    obrazku ta modlitwa… “była kiedyś Maryja” —ha! ha! ha!…
    kiedyś była dla kościoła, —który w to więcej nie wierzy…
    dla wielu była tym kiedyś… dla takich,
    którzy stawiają Jej Dziewictwo pod znakiem zapytania i
    nie chcą… aby istniało piekło. Małpujemy wiele, to co Ona
    dla waszego Kościoła czyni. Często małpujemy
    także mistyków. Naszymi roztropnymi głowami osiągamy wiele!…”

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s