Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

kardynalowieW niedzielę 1 września Franciszek ogłosił, że w październiku dołączy do grona kardynalskiego 13 nowych hierarchów. Sprawa jest szeroko opisywana i komentowana w mediach. Warto jednak przytoczyć jeszcze komentarz z bloga „Rorate Caeli”:

Są oni [nowo wybrani kardynałowi] bez wątpienia najbardziej liberalna grubą kardynałów elektorów, jaka kiedykolwiek zaistniała. Przynajmniej dwóch z nich jest dobrze znana w kręgach rzymskich za swoje preferencje „gejowskie” (słowa „gejowskie” używam tutaj celowo, aby wskazać na całą „kulturę gejowską”, którą należy odrzucić, wspomnianą przez Benedykta XVI w jego dokumencie z roku 2005 na temat seminarzystów), i jest wśród nich także dwóch liberalnych jezuitów. Nawet ci, którzy wyraźnie nie są liberałami, jak abp Kinshasa, zostali wybrani prawdopodobnie z powodu swojej nadzwyczajnej bliskości z Kościołem w Niemczech i troskami wyrażanymi przez niemieckich biskupów.

Jeśli chodzi o biskupa Michaela Fitzgeralda, wybranego jako jeden z trzech kardynałów, którzy nie są już elektorami, możemy wspomnieć nasz post z roku 2016 na temat tego, dlaczego Benedykt XVI wysłał go daleko od Watykanu [propagował rozmyty dialog międzyreligijny – na przekór wierze katolickiej – potępiony przez „Dominus Iesus” – przyp. mój, Bernard].

Męka i cierpienie Kościoła będą trwały jeszcze przez wiele dziesięcioleci. A Franciszek nigdy nie zrezygnuje. I nie tylko to, purpuraci pozostawią go w śpiączce „kreowania kardynałów” przez lata, co sprawi, że Kolegium Kardynalskie zupełnie zmieni swój charakter.

Można się tylko zastanawiać, czy prognoza dziesięcioleci jest słuszna. Możliwe, że już w najbliższych latach, albo nawet miesiącach, będziemy mieli do czynienia z tolerancją grzechu i fałszerstwem wiary katolickiej w samym rdzeniu instytucji Kościoła i z drugiej strony wyłonieniem się Reszty Kościoła, która będzie trwała w prawdziwej wierze, a potem ostatecznie z Powtórnym Przyjściem Chrystusa.

 

(Źródło: ^^^https://rorate-caeli.blogspot.com/2019/09/francis-announces-creation-of-13-new.html)

2 794 uwagi do wpisu “Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

 1. Coraz gorzej to wygląda, akurat teraz, albo właśnie teraz ,gdy rozpoczyna się pandemia w Europie :

  ” UE jest gotowa stworzyć ogromną transatlantycką bazę danych rozpoznawania twarzy, powiązaną z USA
  Tymczasem USA rozbudowują i konsolidują własne bazy danych biometrycznych

  UE kładzie podwaliny pod ogromną międzynarodową bazę danych rozpoznawania twarzy, która może kiedyś dołączyć do bazy danych prowadzonej przez USA, zgodnie z wyciekającymi wewnętrznymi dokumentami.

  Krajowe siły policyjne z 10 państw członkowskich UE wzywają do stworzenia ram prawnych w celu stworzenia ogromnego systemu połączonych baz danych rozpoznawania twarzy „tak szybko, jak to możliwe”, ujawnia raport wyciekł do Intercept w piątek. Austria jest liderem projektu, który wciąż znajdował się w początkowej fazie od listopada, kiedy raport początkowo był rozpowszechniany wśród urzędników UE.

  Raport, opracowany w ramach projektu rozbudowy Prüm, ogólnounijnego systemu porównywania baz danych, który już teraz umożliwia skanowanie pojedynczych baz danych DNA, odcisków palców i rejestracyjnych pojazdów, raport wzywa do stworzenia prawodawstwa UE, które stworzyłoby i połączyć krajowe bazy danych rozpoznawania twarzy, potencjalnie aż do Stanów Zjednoczonych. Ponieważ USA już prowadzą wymianę przypominającą Prüm z krajami objętymi programem zniesienia wiz, w tym z większością państw członkowskich UE, niektórzy – w tym zaniepokojony urzędnik UE, który rzekomo wyciekł z raportu do Intercept – wierzą w przyszłe rozpoznawanie twarzy sieć baz danych domyślnie obejmowałaby USA.

  Bruksela przeznacza znaczne środki na zaplanowanie tej warstwy państwa nadzoru, w tym zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego….”

  https://www.infowars.com/eu-poised-to-create-massive-transatlantic-facial-recognition-database-link-with-us/

  Polubienie

 2. KP

  Wkrótce w Europie nastąpi podział, a to wszystko ma związek z Unią Europejską i krajem, w którym znajduje się Stolica Piotrowa. Doprowadzi to do wojny, która będzie innym rodzajem wojny niż pozostałe. Ale będzie ona okrutna. Ludzie będą powstawać przeciwko sobie w Niemczech, Włoszech i Francji. Musicie się modlić, aby Moi wyznawcy pozostali silni i sprawić, by grupy modlitewne „Jezus do ludzkości” szybko powstały w tych krajach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s