Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

kardynalowieW niedzielę 1 września Franciszek ogłosił, że w październiku dołączy do grona kardynalskiego 13 nowych hierarchów. Sprawa jest szeroko opisywana i komentowana w mediach. Warto jednak przytoczyć jeszcze komentarz z bloga „Rorate Caeli”:

Są oni [nowo wybrani kardynałowi] bez wątpienia najbardziej liberalna grubą kardynałów elektorów, jaka kiedykolwiek zaistniała. Przynajmniej dwóch z nich jest dobrze znana w kręgach rzymskich za swoje preferencje „gejowskie” (słowa „gejowskie” używam tutaj celowo, aby wskazać na całą „kulturę gejowską”, którą należy odrzucić, wspomnianą przez Benedykta XVI w jego dokumencie z roku 2005 na temat seminarzystów), i jest wśród nich także dwóch liberalnych jezuitów. Nawet ci, którzy wyraźnie nie są liberałami, jak abp Kinshasa, zostali wybrani prawdopodobnie z powodu swojej nadzwyczajnej bliskości z Kościołem w Niemczech i troskami wyrażanymi przez niemieckich biskupów.

Jeśli chodzi o biskupa Michaela Fitzgeralda, wybranego jako jeden z trzech kardynałów, którzy nie są już elektorami, możemy wspomnieć nasz post z roku 2016 na temat tego, dlaczego Benedykt XVI wysłał go daleko od Watykanu [propagował rozmyty dialog międzyreligijny – na przekór wierze katolickiej – potępiony przez „Dominus Iesus” – przyp. mój, Bernard].

Męka i cierpienie Kościoła będą trwały jeszcze przez wiele dziesięcioleci. A Franciszek nigdy nie zrezygnuje. I nie tylko to, purpuraci pozostawią go w śpiączce „kreowania kardynałów” przez lata, co sprawi, że Kolegium Kardynalskie zupełnie zmieni swój charakter.

Można się tylko zastanawiać, czy prognoza dziesięcioleci jest słuszna. Możliwe, że już w najbliższych latach, albo nawet miesiącach, będziemy mieli do czynienia z tolerancją grzechu i fałszerstwem wiary katolickiej w samym rdzeniu instytucji Kościoła i z drugiej strony wyłonieniem się Reszty Kościoła, która będzie trwała w prawdziwej wierze, a potem ostatecznie z Powtórnym Przyjściem Chrystusa.

 

(Źródło: ^^^https://rorate-caeli.blogspot.com/2019/09/francis-announces-creation-of-13-new.html)

3 466 uwag do wpisu “Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

 1. Wstawiam jeszcze raz, aby każdy zobaczył.
  Kochani, zobaczcie jak jesteśmy okłamywani, w Ustawie jest powiedziane, że w Święta Wielkanocne i po Świetach w Mszach św. będzie mogło uczestniczyć do 50 osób. Wstawiam artykuł, jest on, co prawda w swej wymomie lewacki, bo krytycznie odnosi się do tej Ustawy, ale jakże ważne informacje przynosi.

  W Wielkanoc nie będzie obowiązywać ograniczenie 5 osób na mszy
  Tekst rozporządzenia został udostępniony w Dzienniku Ustaw. Znalazł się w nim następujący zapis:
  https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BB120KBZ.img?h=200&w=799&m=6&q=60&o=f&l=f

  W rozporządzeniu wprowadzającym w życie nowe, bardziej restrykcyjne ograniczenia dla Polaków związane z walką z epidemią COVID-19 rząd zamieścił zapis znoszący na Wielkanoc limit 5 osób mogących uczestniczyć we mszy.
  Jest tylko jeden sposób na pokonanie koronawirusa SARS-CoV-2 unikanie kontaktów z innymi ludźmi. Temu mają służyć coraz bardziej drastyczne środki zapobiegawcze wprowadzane przez rząd, w tym nakaz wychodzenia z domu pojedynczo lub zakaz opuszczania miejsca zamieszkania przez nieletnich bez towarzystwa rodzica.
  Minister zdrowia już na początku walki z epidemią prosił o stosowanie się do zaleceń, informując jaka przyszłość czeka nas, jeśli będziemy beztrosko wychodzić z domu.
  Dowiedz się więcej: Minister zdrowia Łukasz Szumowski: dziesiątki tysięcy chorych i setki zgonów, jeśli będziecie wychodzić z domu
  Przez długi czas na specjalne względy rządzących mógł liczyć Kościół: podczas gdy w świeckiej przestrzeni publicznej wprowadzano daleko idące ograniczenia, świątynie mogły cieszyć się mianem wyjątków, w których w dalszym ciągu mogły zbierać się większe liczby wiernych. W jednym nabożeństwie mogło uczestniczyć do 50 osób.
  Ponieważ liczba potwierdzonych przypadków COVID-19 w Polsce cały czas przyrasta w tempie wykładniczym, rząd zdecydował się w końcu na wprowadzenie surowszych limitów dotyczących zgromadzeń religijnych, ograniczając do 5 liczbę wiernych mogących uczestniczyć we mszy.
  W rozporządzeniu wprowadzającym w życie obostrzenia obowiązujące od 1 kwietnia 2020 znalazł się punkt, w którym rząd zdejmuje ograniczenia nałożone na kościoły z dniem 12 kwietnia 2020. Akurat na Wielkanoc.
  Wielkanoc z dużą liczbą wiernych w kościołach. Rząd zniósł na święte ograniczenie 5 osób na mszy
  Jak widać, poczynając od 12 kwietnia 2020 w kościołach będzie mogło przebywać jednocześnie 50 osób, uwzględniając w tym kapłanów sprawiających posługę.
  Z modeli matematycznych, dzięki którym przewiduje się przebieg epidemii wynika, że szczyt zachorowań ma nastąpić w okolicach 20 kwietnia 2020. Po tej dacie liczba nowych dziennych przypadków miała zacząć maleć, w obliczeniach nie wzięto jednak zapewne ryzyka szerzenia się koronawirusa wśród osób uczestniczących tłumnie – jak na warunki epidemii – w nabożeństwie.
  Dobrych wiadomości dla osób oczkujących szybkiego powrotu do w miarę normalnego życia nie ma minister zdrowia Łukasz Szumowski, który wprost stwierdził, że znajdujemy się dopiero na początku walki z epidemią.
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/w-wielkanoc-nie-będzie-obowiązywać-ograniczenie-5-osób-na-mszy/ar-BB120N42

  Polubienie

 2. Niewykluczone, że w Wielkanoc drzwi kościołów zostaną uchylone. Zgromadzenia religijne do 50 osób
  Wiele wskazuje na to, że jeśli rząd nie przedłuży ostrych zakazów wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa, w zgromadzeniach religijnych od Wielkanocy będzie mogło brać udział nie 5, ale 50 osób. Kluczowe będą najbliższe dni i to czy zastosowana izolacja całego społeczeństwa przyniesie przełom w walce z pandemią.
  Kolejne nakładane przez rząd obostrzenia sprawiły, że liczba uczestników zgromadzeń religijnych została ograniczona najpierw do 50, a później 5 osób. Jeszcze bardziej rygorystyczne zmiany dotyczące zasad izolacji wprowadzone od 1 kwietnia 2020 roku nie zmieniły tego stanu. Obostrzenia obowiązują do 11 kwietnia – do Wielkiej Soboty.
  Jak zatem będą kształtowały się zakazy w następnych dniach? Jeśli rząd nie wprowadzi innych regulacji, – jak podał rmf24.pl powołując się na rozporządzenie – „Ograniczenia (…) polegają na obowiązku zapewnienia, aby w trakcie sprawowania kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych, na danym terenie lub w danym obiekcie znajdowało się łącznie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, nie więcej niż 50 osób, wliczając w to uczestników i osoby sprawujące kult religijny lub osoby dokonujące pochowania lub osoby zatrudnione przez zakład lub dom pogrzebowy w przypadku pogrzebu – w okresie od dnia 12 kwietnia 2020 r. do odwołania”.
  To oznacza, że w Wielkanoc drzwi kościołów zostałyby ponownie uchylone dla wiernych, a w Mszach w najważniejszą dla katolików uroczystość mogłoby wziąć udział po kilkadziesiąt osób.
  Read more: http://www.pch24.pl/niewykluczone–ze-w-wielkanoc-drzwi-kosciolow-zostana-uchylone–zgromadzenia-religijne-do-50-osob,75053,i.html#ixzz6IRafINRA

  Polubienie

 3. Nie mogę wykluczyć wprowadzenia przed świętami Wielkanocnymi kolejnych obostrzeń dla Polaków w związku z epidemią koronawirusa – powiedział w czwartek rzecznik rządu Piotr Müller. Dodał, że codziennie spotyka się rządowy zespół zarządzania kryzysowego, który ocenia sytuację epidemiczną w kraju.

  Ciekawe ile ludzie będą tak cicho siedzieć…

  Polubienie

  • Nadlatuje kometa C/2019 Y4 (ATLAS), która może być widoczna gołym okiem. Czy to zły znak?
   Nowo odkryta kometa o nazwie C/2019 Y4 (ATLAS) przekracza teraz orbitę Marsa, gdy zmierza w kierunku Słońca. Od momentu odkrycia 28 grudnia 2019 r. kometa rozjaśnia się tak szybko, że do końca maja może być nawet widoczna gołym okiem.
   Peryhelium, czyli moment największego zbliżenia do Słońca, nastąpi w dniu 31 maja 2020 roku. Kometa C/2019 Y4 ATLAS, minie naszą dzienną gwiazdę w odległości zaledwie 0,25 AU (jednostka astronomiczna), czyli około 37 399 470 km. Zanim do tego dojdzie, prawie na pewno zwiększy swoją jasność i może być widoczna nawet gołym okiem, bez teleskopu.
   Nie wiadomo jeszcze jak wielka będzie jej koma, czyli obłok gazów odparowywanych na skutek ciepła słonecznego. Od tego zależy jak bardzo spektakularny widok będziemy mogli podziwiać na nocnym niebie.
   wrócono też uwagę, że orbita komety C/2019 Y4 (ATLAS) jest bardzo podobna do tej jaką miała tak zwana Wielka Kometa C/1844 Y1, która uświetniła nocne niebo w 1844 roku. Sprawiło to, że astronomowie sugerują, iż może być nawet fragmentem wspomnianej komety. STanowi to podstawę do przypuszczeń, że również C/2019 Y4 (ATLAS) stanie się „Wielką Kometą”, tylko z 2020 roku.
   W przeszłości zawsze przylot komety był uważany za zły znak lub zapowiedź wojny, albo plagi. Korelacja między obserwacjami komet i różnymi niepokojami jest wręcz uderzająca. Niektórzy badacze twierdzą, że to komety odpowiadają za niektóre epidemie, jak dżumę. Bardzo możliwe, że fragment komety spadł na naszą planetę w 536 roku naszej ery. To właśnie wtedy doszło do słynnej ogólnoświatowej anomalii cieplnej.
   W krótkim okresie czasu doszło do dramatycznej zmiany klimatu skutkującej czymś, co dzisiaj nazwalibyśmy nuklearną zimą. Według jednej z teorii doszło wtedy do zderzenia z fragmentem komety, który wchodziła w skład ciała niebieskiego znanego jako kometą Halleya. Była ona gwiazdą astronomicznego świata w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Kilka lat po tym zjawisku, między rokiem 541 a 542 naszej ery, zanotowano pierwsze przypadki śmierci w wyniku dżumy. Zwano ją wtedy jeszcze „plagą Justyniana”, ale na następne stulecia „czarna śmierć” stałą się plagą znaną od Europy po Bliski Wschód.
   Czy to możliwe, że kometa Halleya sprowadziła na ziemię bakterie wywołujące plagę dżumy? Jeśli przyjmiemy, że teoria panspermii, zakładająca rozsianie się życia po Wszechświecie za pomocą komet i asteroid, jest prawdziwa. A skoro kometa może przenieść życie, to może też przetransportować bakterie czy wirusy. Zatem teoria zakładająca, że pojawienie się komet może mieć związek z epidemiami na Ziemi, może nie być zbyt daleka od rzeczywistości. Wszak prawie zawsze nasza planeta wlatuje przy takiej okazji w chmurę gazów pozostawioną podczas przelotu komety wokół Słońca.
   Są zdjęcia: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nadlatuje-kometa-c2019-y4-atlas-ktora-moze-byc-widoczna-golym-okiem-czy-zly-znak

   Polubienie

 4. Psychoza strachu została podkręcona już do
  takiego stanu, że może tych 50 osób niestety
  nie być na Mszy św. Obawiam się, że chcą
  przetestować stan Kościoła i wtedy w zależności
  od wyników, podjąć kolejne kroki.

  Polubienie

 5. Skarb Kościoła i serce świata. Poruszające słowa Jana Pawła II o Eucharystii
  Oto skarb Kościoła, serce świata, zadatek celu, do którego każdy człowiek, nawet nieświadomie, podąża. Wielka tajemnica, która z pewnością nas przerasta i wystawia na wielką próbę zdolność naszego rozumu do wychodzenia poza pozorną rzeczywistość – pisał Jan Paweł II w swej ostatniej encyklice Ecclesia de Eucharistia. Przypadająca w tym roku 15. rocznica śmierci Karola Wojtyły powinna skłonić – zwłaszcza w kontekście braku możliwości uczestniczenia we Mszy Świętej – do pogłębionej refleksji nad dotyczącymi Najświętszej Ofiary słowami pozostawionymi nam przez Ojca Świętego.
  Poniżej zamieszczamy wybór fragmentów encykliki Ecclesia de Eucharistia:

  Read more: http://www.pch24.pl/skarb-kosciola-i-serce-swiata–poruszajace-slowa-jana-pawla-ii-o-eucharystii,75049,i.html#ixzz6IRoAf8o4

  Polubienie

 6. Komu oni te bajki chcą wcisnąć, że przed pandemią uciekają aż 2000 metrów w głąb ziemi do bunkrów przeciwatomowych?!!

  W ramach przygotowań epidemicznych Pentagon przenosi niezbędny personel do podziemnego przeciwatomowego schronu.

  We wtorek, 24 marca, Północnoamerykańskie Dowództwo Obrony Lotniczej (NORAD) i amerykańskie Dowództwo Północne (NORTHCOM) odbyły spotkanie nadawane na żywo w Facebook Live informując opinię publiczną, w jaki sposób ich ekipy odpowiedzialne za bezpieczeństwo wewnętrzne izolują się w bunkrze w Cheyenne Mountain w Kolorado.

  Generał sił powietrznych Terrence O’Shaughnessy, który dowodzi NORAD i NORTHCOM, powiedział w zeszły wtorek dziennikarzom na Facebook Live, że niezbędny personel jest przenoszony z bazy sił powietrznych Peterson w Kolorado do podziemnego kompleksu bunkrów, który znajduje się 24 km od góry Cheyenne.

  Obiekt znajduje się ponad 2000 stóp pod ziemią i może przetrwać eksplozję nuklearną o sile 30 megaton.

  „Aby pomimo tej pandemii zapewnić obronę ojczyzny nasze zespoły dowodzenia i kontroli z kwatery głównej, zostały podzielone na wiele zmian; część naszego zespołu obserwacyjnego rozpoczęła pracę w Cheyenne Mountain Air Force Station i tworzy trzeci zespół w alternatywnej lokalizacji” powiedział O’Shaughnessy.

  .prisonplanet

  Polubienie

 7. Jarosław Gowin ogłosił już politykom swojej partii, że nie poprze pomysłu PiS na korespondencyjne wybory, a w związku z tym muszą się spodziewać utraty stanowisk. Jeśli więc prezes PiS nie wycofa się z pomysłu wyborów kopertowych (jako jedynej możliwej opcji – red.), a Jarosław Kaczyński nie odwoła swojego ultimatum, to większość parlamentarna rozpadnie się, a rząd mniejszościowy PiS-u – nie będzie w stanie rządzić” – informuje RMF FM.

  Gowin w sprawie majowych wyborów konsultował się nie tylko z lekarzami, ale również „ważnymi biskupami”

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-2020-koalicja-rzadowa-w-kryzysie-gowin-odrzuca-ultimatum/hfvegv6

  Polubienie

  • Ja póki co znalazłem inna parafię, gdzie Ksiądz nie patrzy ile jest osób i nie robi problemu z Komunią na rękę, oby się nic nie zmieniło….natomiast narasta mocno problem finansowy a szczególnie w tych biedniejszych parafiach…..jadą na oparach a muszą oddawać swoim przełożonym jeszcze :/

   Polubienie

 8. Szef resortu zdrowia według naszych źródeł poinformował premiera Mateusza Morawieckiego, że jeśli PiS zdecyduje się na przeprowadzenie wyborów prezydenckich 10 maja, to on poda się do dymisji.

  Polubienie

 9. Moja droga, umiłowana Córko, schematy pogodowe zmieniają się teraz, jako kolejny znak zmiany czasów. Inne zmiany także dadzą o sobie znać. Słońce zacznie pulsować i wirować na oczach świata, kiedy będzie przygotowywany do Ostrzeżenia.

  Nie próbujcie wciąż ustalać daty Ostrzeżenia. Nie mogę ujawnić tego terminu, gdyż nie jest to zgodne z wolą Mojego Przedwiecznego Ojca. Ostrzeżenie zdarzy się najbardziej niespodziewanie, kiedy będzie dla człowieka zaskoczeniem.

  Polubienie

 10. Reakcja kurii w sprawie ks. Adama Skwarczyńskiego. Seria zakazów ze strony biskupa
  https://niezalezna.pl/315495-kuria-reaguje-ws-ks-skwarczynskiego i komentarz:
  „Czym prędzej spieszę z informacjami dla ks. biskupa. Św. Hildegarda z Bingen (+1179), Sługa Boża Marie Martel (+1673), słynny jezuita o. Charles-Auguste Nectou (+1777), bł. Elizabeth Canori-Mora (+1825), bł. Marie Taigi (+1837), Palma d’0ria (+1863), bł. Marie Baourdi (+1878), mistyk Pere Lamy (+1931), bretońska stygmatyczka Julie Jahenny (+1941), św. Ojciec Pio (+1968) jaki jest ich wspólny mianownik ? Wszyscy oni mówili o 3 dniach ciemności ! Chce coś ks. biskup jeszcze dodać, czy będzie brnąć w niewiedze ? A o. Szustak i o. Recław w najlepsze hulają po internecie z takimi herezjami, że ręce opadają. Na wskroś widać mechanizm przyznawania orderów za kościelną fajność!”

  Polubienie

 11. Pastorzy ewangelikalni w Stanach Zjednoczonych biją na alarm – nawołują aby absolutnie i pod żadnym pozorem, nie tylko się nie szczepić przeciwko Covid-19 ale też nie testować na jego obecność. https://www.facebook.com/demoncs/videos/2918656074862138/?hc_location=ufi

  Współzałożyciel firmy Microsoft, Bill Gates, wprowadzi na rynek wszczepialne kapsułki, które mają „certyfikaty cyfrowe”. Będą pokazywały kto został przetestowany na obecność koronawirusa, lub został zaszczepiony przeciwko niemu.
  Gates ujawnił to 18 marca 2020, podczas sesji Reddit „Ask Me Anything”, odpowiadając na pytania dotyczące tzw. pandemii koronowirusa. https://biohackinfo.com/news-bill-gates-id2020-vaccine-implant-covid-19-digital-certificates/
  Gates odpowiadał na pytanie, w jaki sposób firmy będą mogły działać przy zachowaniu dystansu społecznego, i powiedział: „W końcu będziemy mieli cyfrowe certyfikaty, aby pokazać, kto wyzdrowiał, przetestował się, lub kiedy otrzymał szczepionkę.”

  „Cyfrowe certyfikaty”, o których wspominał Gates, to wszczepialne „QUANTUM-DOT TATTOOS”
  http://news.rice.edu/2019/12/18/quantum-dot-tattoos-hold-vaccination-record/
  nad którymi badacze pracują w celu prowadzenia dokumentacji szczepień. W grudniu ubiegłego roku naukowcy ujawnili, że pracują nad tatuażami z kropkami kwantowymi po tym, jak Bill Gates zwrócił się do nich w sprawie rozwiązania problemu identyfikacji tych, którzy nie zostali zaszczepieni.

  Polubienie

 12. We Włoszech pojawiła się nowa buntownicza tendencja, a media głównego nurtu odmawiają jej uwzględnienia.

  Pod hasłem „Ocalimy siebie” Włosi wszędzie palą flagę UE!

  Ciekawe co na to powiedzą darmozjady z Brukseli i sygnaliści z Polski

  Polubienie

 13. Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! MATKA BOŻA PROSI: Módlcie się, by Mój Syn Jezus Chrystus został ogłoszony KRÓLEM POLSKI
  MATKA BOŻA: Moje drogie dzieci, szczególnie dzieci narodu polskiego, proszę was, abyście modlili się, by Mój Syn Jezus Chrystus został ogłoszony KRÓLEM POLSKI. Jest to ważne nie tylko dla waszego kraju – dla waszej ojczyzny – ale dla całej Europy i dla całego świata.

  https://gloria.tv/post/Syj34G1aJaLn2c2Bzjwv1BVHB

  Polubienie

 14. Bergoglio po prostu nazywa siebie „Jorge Mario Bergoglio” w Roczniku Papieskim, bez tytułu
  Bergoglio ogłosił kolor w Roczniku Papieskim 2020 i pominął papieskie tytuły, wspominając swoje imię. Tytuły są teraz wymienione na dole jako rodzaj przypisu informującego: „Tytuły historyczne”, tak jakby stały się przestarzałe i wygasły. Ale dzięki temu posunięciu Bergoglio (który jest ostatecznie odpowiedzialny za publikację Rocznika) po prostu przyznaje, że wykazuje pogardę dla tych tytułów i że tak naprawdę nie jest Namiestnikiem Chrystusa.

  Poprzednie roczniki zawsze zawierały tytuł „Namiestnik Chrystusa”, a następnie szereg innych tytułów, w tym „Jorge Mario Bergoglio” (zamiast: Papież Franciszek).

  Teraz tytuły te zostały przeniesione do przypisu (wyraźnie widocznego linią narysowaną pod biografią Bergoglio) i zawiera tylko „Jorge Mario Bergoglio” – pospolite imię Bergoglio.

  Jest to kolejny tak zwany „akt pokory” ze strony Bergoglio, ale w rzeczywistości jest pogardą dla urzędu papieskiego.

  Oszołomiony kardynał Gerhard Müller nazwał tę zmianę „barbarzyństwem teologicznym”.

  Niemiecki korespondent Rzymu dla Die Tagepost, Guido Horst, powiedział, że ta zmiana zaskoczyła wielu ekspertów watykańskich. Horst dodał, że o tę zmianę mógł poprosić tylko sam Bergoglio, ponieważ nikt inny nie jest uprawniony do zmiany jej w ten sposób.
  Ludzie nie rozumieją tego nowego posunięcia Bergoglio, ale dla nas to kolejny znak, że Bergoglio nie jest ważnym papieżem.

  Już w 2013 r. Zamiast paszportu dyplomatycznego Watykanu z jego papieskim imieniem, Bergoglio miał zwykły paszport argentyński sporządzony pod jego wspólnym imieniem: „Jorge Mario Bergoglio”. Nie chciał nawet przyjąć nowej narodowości watykańskiej (ponieważ Watykan jest oficjalnym państwem-miastem) i po prostu pozostał „argentyński”. Dlatego nie mieszka w Papieskich Apartamentach, ale w pensjonacie Casa Santa Marta.
  Święty Franciszek z Asyżu przepowiedział na łożu śmierci w 1226 roku:

  „Ten, kto nie został kanonicznie wybranym papieżem, ale został wyniesiony do papiestwa w szczytowym momencie tego ucisku, będąc Antypapieżem, będzie dążył do ostrego rozprzestrzeniania śmiertelnej trucizny swoich błędów. Wtedy irytacja się zwiększy, nasze zamówienie zostanie podzielone, wiele innych zamówień całkowicie się rozpadnie, ponieważ nie będą walczyć z błędami, ale zgodzą się na nie. Pojawią się różnego rodzaju opinie i będą kontrowersje z ludem, zakonami i duchowieństwem, do tego stopnia, że ​​gdyby te dni nie zostały skrócone, nawet wybrańcy (jeśli coś takiego) popadną w błąd. ”
  https://restkerk.net/2020/04/03/bergoglio-noemt-zichzelf-in-het-pauselijk-jaarboek-gewoon-jorge-mario-bergoglio-zonder-titel/

  Polubienie

 15. Kochani odsłuchajcie rozmowy p.Zagórskiego z Polakiem przebywającym obecnie w Meksyku,
  Nie mogłam uwierzyć, że może być prawdą to co mówi ten rodak o kwarantannach w Ekwadorze i Argentynie.
  Jeżeli rzeczywiście tak jest to nie znaczy to nic innego, jak to, że w tym momencie już rozpoczęto wdrażać NWO pełną parą.
  Nie do uwierzenia jest też to, o czym mówi p. Zagórski tzn. o fałszywym akcie zgonu osoby z pewnego lokalu, który rozniesiono współmieszkańcom, gdy jeden z nich chwilę wcześniej widział żywego ” nieboszczyka”.
  Coraz bardziej się przekonuję, że nasz rząd czyni dokładnie to samo do czego zostały namówione przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy wymienione wyżej kraje. Niesamowity materiał, polecony mi przez pewną osobę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s