Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

kardynalowieW niedzielę 1 września Franciszek ogłosił, że w październiku dołączy do grona kardynalskiego 13 nowych hierarchów. Sprawa jest szeroko opisywana i komentowana w mediach. Warto jednak przytoczyć jeszcze komentarz z bloga „Rorate Caeli”:

Są oni [nowo wybrani kardynałowi] bez wątpienia najbardziej liberalna grubą kardynałów elektorów, jaka kiedykolwiek zaistniała. Przynajmniej dwóch z nich jest dobrze znana w kręgach rzymskich za swoje preferencje „gejowskie” (słowa „gejowskie” używam tutaj celowo, aby wskazać na całą „kulturę gejowską”, którą należy odrzucić, wspomnianą przez Benedykta XVI w jego dokumencie z roku 2005 na temat seminarzystów), i jest wśród nich także dwóch liberalnych jezuitów. Nawet ci, którzy wyraźnie nie są liberałami, jak abp Kinshasa, zostali wybrani prawdopodobnie z powodu swojej nadzwyczajnej bliskości z Kościołem w Niemczech i troskami wyrażanymi przez niemieckich biskupów.

Jeśli chodzi o biskupa Michaela Fitzgeralda, wybranego jako jeden z trzech kardynałów, którzy nie są już elektorami, możemy wspomnieć nasz post z roku 2016 na temat tego, dlaczego Benedykt XVI wysłał go daleko od Watykanu [propagował rozmyty dialog międzyreligijny – na przekór wierze katolickiej – potępiony przez „Dominus Iesus” – przyp. mój, Bernard].

Męka i cierpienie Kościoła będą trwały jeszcze przez wiele dziesięcioleci. A Franciszek nigdy nie zrezygnuje. I nie tylko to, purpuraci pozostawią go w śpiączce „kreowania kardynałów” przez lata, co sprawi, że Kolegium Kardynalskie zupełnie zmieni swój charakter.

Można się tylko zastanawiać, czy prognoza dziesięcioleci jest słuszna. Możliwe, że już w najbliższych latach, albo nawet miesiącach, będziemy mieli do czynienia z tolerancją grzechu i fałszerstwem wiary katolickiej w samym rdzeniu instytucji Kościoła i z drugiej strony wyłonieniem się Reszty Kościoła, która będzie trwała w prawdziwej wierze, a potem ostatecznie z Powtórnym Przyjściem Chrystusa.

 

(Źródło: ^^^https://rorate-caeli.blogspot.com/2019/09/francis-announces-creation-of-13-new.html)

6 930 uwag do wpisu “Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

 1. Przygotujcie się, ludzie, przygotujcie się, aby usłyszeć głos Boga!
  Słońce jest w zenicie! Wszystko się zaczęło! Sprawiedliwość Boża będzie ogromna!
  18.01.2021 14.30
  Dzieci Jerozolimy, nadchodzą przerażające godziny! Nawróćcie się do Prawdy, aby nie cierpieć gniewu Bożego!

  Nagły błysk ostrzeże cię przed początkiem wybuchu gniewu Wiecznego. Wszystko nagle się rozjaśni, twoje serce podskoczy ze strachu, zrozumiesz, że nadszedł koniec Babilonu: … kto był blisko Pana i postępował zgodnie z Jego wolą, poczuje pomyślność w swoich sercach, podczas gdy ten, kto zdradził Jego Słowo, będzie w rozpacz.

  Moje małe dzieci, teraz moja interwencja jest taka, że ​​jako Matka Jezusa i wasza Matka przychodzę wypełnić mandat powierzony mi przez Ojca, przychodzę, aby przygotować z wami drogę powrotu mojego Syna Jezusa.

  Stworzenie powróci do swego pierwotnego piękna, Bóg Ojciec chce dać swojemu ludowi świat pełen rozkoszy; w ogromnej radości i nieskończonej miłości sprawi, że będzie się radował Sobą.

  Twoja planeta znajduje się w katastrofalnych warunkach, Ziemia jest w bolesnych narodzinach z powodu trucizn, którymi ją karmiłeś. To czas wielkiego cierpienia dla tej bezbożnej Ludzkości: … ludzie zwrócili się do swojego Stwórcy, aby podążał za fałszerzem, otrzymają swoją nagrodę.

  Niebo grzmi jego Sprawiedliwość! Nadszedł czas, o ludzie, rozpoczęło się wasze męki, wasz krzyż będzie ciężki, woleliście rzeczy tego świata niż niebiańskie, teraz będziecie musieli dźwigać ten ciężar.

  Rzeczy na Ziemi się zmienią, potężni spadną ze swoich tronów, a dzieci Boże zdobędą łaskę Boga, wejdą w nieskończoną radość Miłości.

  Przygotujcie się, ludzie, przygotujcie się, by usłyszeć głos Boga!

  Jego gniew będzie straszny, wszyscy źli zostaną wrzuceni do głębokich trzewi Ziemi, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębami.

  Słońce jest w zenicie! Wszystko się zaczęło!
  Sprawiedliwość Boża będzie ogromna!

  Polubienie

 2. Something Biblical is Happening Worldwide!

  January 2021 Something Strange is Going On! | USA UK India China South Africa

  A Sign of the Times… (January 2021 BIBLICAL EVENTS!) Brazil Guatemala Tanzania

  What’s Going On in January 2021? (A STRANGE WORLD) | Russia Spain Brazil

  Polubienie

 3. W pierwszej szczepionce Pfaizera jest chip.

  Rosjanom udało się wyjąć nanochipy ze szczepionki Pfizer i opublikowali schemat funkcji!
  Układ składa się tylko z 4 procesorów i 4 tranzystorów. Sygnał przez sieć 5 G wchodzi w lewo na INPUT. W ten sposób kontrolują cię
  Moc jest wytwarzana przez ciepło ciała i wszystkie części są podłączone do tego napięcia. Sygnał jest przetwarzany w pierwszym procesorze z filtrem częstotliwości i wzmacniającymi go tranzystorami.
  Wzmocniony sygnał nadal przechodzi do innego procesora, który kontroluje MT-2 GAIN lub jaki wpływ będzie miał na Twoją psychikę. Ta kontrola jest zmienna i może albo ją wzmocnić, albo zmniejszyć do pożądanego. W oryginalnym nagraniu jest napisane, że część ma, cytuję, „nieświętą ilość zysku”, co jest bardzo złe.
  Diody krzemowe kontrolują energię elektryczną, która pozwala na aktywację wirusa w szczepionkach, następnie wszystko przechodzi kolejny etap wzmacniania sygnału i filtrowania wpływów zewnętrznych – uniemożliwiają lekarzom wykrycie skanera mikroprocesorowego, dosłownie go ukrywają TL0 72 jest bardzo drogim procesorem i jest używany głównie do celów wojskowych, można go dostać tylko z hipoteki lub tak.
  Elementy sterujące BASS i TREBLE dostosowują instrukcje, które możesz usłyszeć w swojej głowie, każdy mężczyzna jest inny i w zależności od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, może poprosić Cię o dostosowanie częstotliwości. Jest to również kontrolka FreQ 5 G, która przesuwa centralną kontrolę w celu zwiększenia siły uderzenia, jeśli twój układ odpornościowy jest bardzo silny.
  W zależności od tego, czy jesteś na etapie szczęścia, hojności czy smutku, sterowanie VOLUME jest wykorzystywane do ogólnej mocy chipa, który jest czasami wrażliwy na Twoją częstotliwość. od osobistych wibracji, w zależności od tego, czy jesteś na etapie szczęścia, hojności czy smutku.
  OUT wprowadza do organizmu toksyny detoksykacyjne jako produkty uboczne działania chipsów.
  Zauważysz, że na wykresie znajduje się również kontrolka FOOTSWITCH, służąca do ukrywania się w różnych częściach ciała podczas codziennych ruchów, rozpoznająca punkty nacisku na nogę.
  Myśleli o wszystkim, ale nie liczyli na dobrych ludzi na świecie
  https://1pensierounaparola.blogspot.com/2020/12/i-russi-sono-riusciti-ad-estrarre-il.html?m=1&fbclid=IwAR1VZR-pIgmX_lYWmQ-4JA6icSp5Z24WvniL9XQNJxGezNkEF1-RoJXzP0M

  #ciekawostki #technologia #heheszki #pdk #koronawirus

  Polubienie

 4. Zobaczcie ile jest głębinowych trzęsień ziemi, 15 na sto ostatnich

  2 km S of Pérgamos, Cyprus 4.9 68.5 in km
  64 km W of Nanwalek, Alaska 2.2 77.2
  82 km N of Culebra, Puerto Rico 3.3 56.0
  213 km SE of Pondaguitan, Philippines 7.0 138.9
  78 km NNE of Cruz Bay, U.S. Virgin Islands 3.4 58.0
  26 km S of Funny River, Alaska 1.8 56.7
  near the coast of Ecuador 4.9 83.0
  Kuril Islands 4.6 66.1
  24 km WSW of Petersville, Alaska 1.8 93.1
  21 km NNE of Skwentna, Alaska 1.9 78.9
  Banda Sea 4.4 305.7
  32 km WNW of Susitna, Alaska 1.8 58.5
  138 km S of Cordova, Alaska 2.5 52.3
  97 km W of San Antonio de los Cobres, 4.7 211.3
  33 km NW of Ninilchik, Alaska 2.1 80.0

  http://quakes.globalincidentmap.com/

  Polubienie

  • REALIZUJĄCA SIĘ WIZJA … MASOŃSKIE CREDO JOHNA D. ROCKEFELLERA
   „Postaramy się, aby ich życie było krótkie, a ich umysły słabe, udając, że robią coś odwrotnego. Będziemy korzystać z naszej wiedzy naukowej i technologicznej w subtelny sposób, aby nigdy nie widzieli, co się dzieje. Pożywienie i woda, jak również powietrze, będą pokryte trucizną, gdziekolwiek się zwrócą.
   Trucizny będą ukryte we wszystkim wokół nich, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą one widzieć daleko. Nauczymy ich, że trucizny są dobre – zabawnymi obrazkami i melodiami w telewizji. Ci, którzy ich szukają, będą pomocni. Werbujemy ich, żeby wypychali nasze trucizny.

   Zobaczą, że nasze produkty są używane w filmie, przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu. Kiedy rodzą, wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy, że im pomagamy! Zaczniemy wcześniej, kiedy ich umysły będą młode, będziemy kierować ich dzieci do tego, co dzieci kochają najbardziej, słodyczy.

   Kiedy próchnieją im zęby, wypełnimy je metalami, które zabiją ich umysły i ukradną przyszłość. Kiedy ich zdolność uczenia się została naruszona, stworzyliśmy leki, które spowodują, że będą bardziej chorzy i spowodują inne choroby, na które stworzymy jeszcze więcej leków. Uczynimy ich przed nami potulnymi i słabymi dzięki naszej mocy. Będą przygnębione, powolne i otyłe, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, podamy im więcej trucizny.”
   https://www.gloria.tv/post/2SYsZFCC48V93L9UANc1Gvu7B

   Polubienie

 5. Maryjo nasza Królowo co dalej, bo bardzo martwimy się, gdy na „tronie” amerykańskim zasiądzie Joe Biden – demokrata o „lewicowych poglądach”?

  MATKA BOŻA ZWYCIĘSKA.
  „Tak – to prawda, że przyszłość Ameryki pod kierownictwem Joe Bildena i całej Partii Demokratycznej nie będzie wspaniała. Ci ludzie w większości nie są katolikami, a ludźmi z sercami bezbożnymi i sumień są pozbawieni. Niestety, oni są połączeni z Bożymi i waszymi wrogami. „Któż jak Bóg” – tego nie powiedzą bo ich bogiem nie jest „ktoś” a „coś”. Wy katolicy nie ustawajcie w Modlitwie, a nawet gdy zacznie się w Ameryce za grzechami gonitwa – wy katolicy zachowujcie pokój, spokój i opamiętanie i bądźcie zasłuchani w Nasze wołanie. Nam wszystkim w Niebie zależy na ocaleniu Planety Ziemi i każdego Narodu, a wiemy, że prawie wszyscy ludzie są skłóceni.
  Nam jest bardzo przykro, że Polacy nie umieją odróżnić „dobra” od „zła” i dlatego Polska sięgnęła pod każdym względem diabelskiego dna. Ja was zawsze proszę, Orędziami apeluję kochajcie Boga i bliźniego i żyjcie w zgodzie ze sobą i przestrzegajcie Przykazania Bożego każdego oraz czujcie siłę Pisma Świętego. Modlitwa, Modlitwa szczególnie Różańcowa ma szczególną Moc, gdyż rozważana sercem uciszy zło i rozwiąże tajemnicę każdą, bo losy świata się ważą. MARYJA – WASZA MATKA”.
  —————————-
  Zapisała Mieczysława na Adoracji w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Zwycięskiej w Chicago – 12.01.2021r.

  Polubienie

 6. Panie Jezu jak powinni zachować się rodzice w sprawie szczepionek dla dzieci?
  PAN JEZUS.
  „Obecnie na całym świecie rządzą lucyferyczni ludzie i Jestem smutny, bo dołączyli do nich księża i biskupi. Dlatego wam – Moim katolikom jest trudno, a będzie jeszcze gorzej, gdyż dużo ludzi godzi się z ich demonicznymi rozkazami, ale wy bądźcie z Nami. Najważniejsze aby nie godzić się chętnie na szczepienia, bo inaczej wygląda zgoda, a inaczej zmuszanie – w oczach Boga, bo po przyjęciu ich ogarnie was wielka trwoga. Ja wiem Moi wierni katolicy, że bronicie się przed zaszczepianiem, ale dziwię się politykom i osobom rządzącym Moim Kościołem, że wiedzą co ich czeka za nieposłuszeństwo Bogu, a jednak wybierają wierność lucyferycznym rogom. Jezus – Wybawiciel z wszelkich kłopotów lecz wymagający posłuszeństwa Bożej Woli”.

  Zapisała Mieczysława na Adoracji w Kościele w Chicago -14.01.2021 r.

  Polubienie

 7. Całkowita destrukcja znanej nam rzeczywistości. Oto plan „elit z Davos” na kolejne 10 lat

  Co więc planują te ukryte siły Nowego Porządku Świata, zwanego obecnie także „Wielkim Resetem”?

  Główni architekci ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos opublikowali raport pt: „The Global Risks Report 2021”.

  Znajduje się w nim jedna strona, o numerze 85. I ona pokazuje plan, który mocno jeży włosy na głowie.

  Zatem co może lub co ma się wydarzyć w najbliższej przyszłości?

  Oto scenariusze:

  1. Przypadkowa wojna – „Potyczka międzypaństwowa eskaluje do wojny, ponieważ rządy nie kontrolują działań w przypadku braku dokładnych informacji. Osłabiony multilateralizm prowadzi do braku opanowania”.

  2. Powstanie anarchii (lub powstanie anarchistyczne) – „Młodzi aktywiści, mający dość korupcji, nierówności i cierpienia, mobilizują się przeciwko elitom. Media społecznościowe napędzane przez SI są wykorzystywane do szerzenia dezinformacji, podsycając chaos społeczny”.

  3. Wykorzystany interfejs mózg-maszyna – „Firmy, rządy lub osoby fizyczne wykorzystują rozwijającą się technologię „czytania w myślach” do pozyskiwania danych od osób fizycznych w celach komercyjnych lub represyjnych”.

  4. Upadek ugruntowanej demokracji – „Demokracja staje się autorytarna poprzez stopniowe wydrążanie się z korpusu prawa. Zamach stanu, raczej legalny niż brutalny, osłabia system, wywołując efekt domina w innych systemach demokratycznych”.

  5. Zakłócenie geomagnetyczne – „Gwałtowne odwrócenie biegunów geomagnetycznych Ziemi powoduje destabilizujące konsekwencje dla biosfery i działalności człowieka”.

  6. Edycja genów dla udoskonalania człowieka – „Rządy rozpoczynają klasyfikowane programy inżynierii genetycznej. Klasa ludzi rodzi się z genetycznymi możliwościami lepiej przystosowanymi do przetrwania w kosmosie, Arktyce lub na głębokim morzu, rozpoczynając genetyczny wyścig zbrojeń między geopolitycznymi rywalami
  o nieokreślonych konsekwencjach etycznych”.

  7. Kontrola neurochemiczna – „Złośliwe stosowanie neurochemikaliów farmaceutycznych w celu kontrolowania przeciwników. Rządy zaczynają używać tych leków do nieśmiercionośnego egzekwowania prawa”.

  8. Topnienie wiecznej zmarzliny uwalnia starożytne mikroorganizmy – „Ogrzewająca się planeta prowadzi do topnienia wiecznej zmarzliny w Arktyce. Starożytny wirus, nieznany we współczesnej nauce, jest uwalniany do powietrza, gleby i systemów wodnych”.

  9. Wdrażanie broni jądrowej na małą skalę – „Nowa technologia pozwala na rozprzestrzenianie mało wydajnych głowic bojowych, rozmywających ramy odstraszania i prowadzących do światowej wojny jądrowej”.

  Światowe Forum Ekonomiczne dzieli prognozy na 3 etapy.

  Najwyższe ryzyko według horyzontu wydarzeń:

  – krótkoterminowy (0-2 lata): „pogorszenie się stanu zdrowia psychicznego”, „kryzysy życiowe” i „choroby zakaźne”;

  – średnioterminowy (3-5 lat): „podział infrastruktury informatycznej”, „geopolityzacja zasobów”, „niestabilność cen” i „pęknięcie bańki cenowej”;

  – długoterminowo (5-10 lat): „broń masowego rażenia”, „upadek multilateralizmu” i „upadek państwa”.

  Tak więc „siły dobra” nie pokażą prawdy o zbrodniach „sił zła”, ale „siły zła” pokażą prawdę o tym, jak są złe.

  Zmiany na Ziemi

  Polubienie

  • Nie wiem czy on jest mądry. Niech posłucha Profesora Talara, znanego z wielu wybudzeń pacjentów ze śpiączki. Profesor mówi, że nie ma czegoś jak śmierć pnia mózgu. Tym pacjentom oni pobierają narządy na żywca, bo tak na prawdę pacjent śpi i wszystko czuje, czuje cały ten ból, bo to jest robione na żywca. Wyobrażacie to sobie?
   Nie rozumiem, jeśli matka,siostra i brat, chcą mu zapewnić opiekę, to dlaczego „cała reszta świata”, chce go pozbawić życia. Żona i dzieci roszczą sobie prawo do podjęcia takiej decyzji?, albo sąd! To jest nienormalne. Ten świat jest odwrócony do góry nogami.

   Polubienie

 8. Nie wiem jak to wygląda u Was ale u mnie to prawie wszyscy chcą się szczepić…..Jedynie Mama, która kiedyś się nawróciła czytając KP ma inne zdanie, dalszej rodzinie nie ma szans przetłumaczyć ….ciekawa sprawa bo mam kilku znajomych, którzy nie bardzo się interesowali KP i wiarą ale też się nie zaszczepią, chyba różnica pokoleń..

  Polubienie

  • Rafał w mojej rodzinie też chętnych nie brakuje, ale zauważyłam, że najchętniej robią to osoby pracujące w służbie zdrowia, lub mające z nią dużo do czynienia….. i ci, którzy mają się za bardzo wykształconych też. Znajomi to tak na dwoje babka wróżyła, ale większość raczej nie. Tylko wiesz Rafał, tak będzie do czasu, dopóki nie zostaną pozbawieni wielu praw, z racji nie zaszczepienia się. Wtedy będzie próba, i obawiam się, że wielu jej nie przejdzie i przyjmie szczepionkę. Już mnie ciarki przechodzą na myśli ilu z tych ludzi umrze i w jakich cierpieniach.

   Polubienie

   • Piątek, 09.11.2012, 21:00
    „Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawiona w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej.”
    Sobota, 13.10.2012, 16.10
    „Potem będzie miało miejsce wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie.”
    Niedziela, 17.06.2012, godz.20.15
    „Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę niewidzianą nigdy wcześniej.”
    piątek, 26 listopada 2010, godz. 3.00
    „Nie ufajcie żadnym nagłym inicjatywom powszechnego szczepienia; będzie się wydawać, że intencja ich wprowadzenia to współczucie i litość. Miejcie się na baczności. Państwa będą ze sobą w zmowie, aby kontrolować jak największą liczbę ludzi. „

    Polubienie

 9. Wielki Reset. Finałowe odliczanie

  W dniach 25-29 stycznia dojdzie do pierwszego od wybuchu pandemii spotkania elity w ramach Światowego Forum Ekonomicznego. To właśnie wtedy z dużą dozą pewności zostanie proklamowany „Nowy Porządek Świata”, zwany obecnie „Wielkim Resetem”. Podsumujmy co na ten moment wiemy o potencjalnych planach dla świata i ludzkości.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielki-reset-finalowe-odliczanie

  Polubienie

 10. film z inauguracji Bidena został nakręcony z wyprzedzeniem. Więc wszystko było zabezpieczone, a wojsko było w pobliżu
  NIEKTÓRE DZIWNOŚCI INAUGURACJI BIDONA
  Co udało mi się znaleźć, ujawnienia:

  Opinia: „co dziwne, Biden poleciał wczoraj prywatnym odrzutowcem do Waszyngtonu zamiast Air Force One.»
  Opinia: „Biden został zaprzysiężony o 11: 50, a nie o 12:00. To naruszenie procedury inauguracyjnej. I może wskazywać na brak ważnego przejścia.»
  Opinia: „zwróciłem uwagę na coś ciekawego. Inauguracja „na żywo”, transmitowana w telewizji, pokazuje, że w Waszyngtonie jest jasno i słonecznie. Rzuciłem okiem na aktualne ujęcie Waszyngtonu, a tam jest pochmurno. Brzmi jak film fabularny, jeśli mnie zapytasz. A jeśli tak, to główny strumień mediów będzie miał problemy (ABC, NBC, CBS, CNN, MSNBC), podobnie jak cała masa postaci.»
  Od subskrybenta: ” Posłuchaj, mamy ciekawe informacje wśród norweskich patriotów. Krótko mówiąc, cała ceremonia została sfilmowana z wyprzedzeniem, tak mówią. Rzekomo transmitowaliśmy na żywo, a transmisja rozpoczęła się w Norwegii 10 minut wcześniej, w Anglii 12 minut wcześniej niż planowany początek ceremonii ”.
  Pentagon zablokował dostęp członkom nowej administracji prezydenta Joe Bidena do krytycznie waznych informacji na temat bieżących operacji, w tym zmniejszenia liczby żołnierzy w Afganistanie, nadchodzącej misji Operacji Specjalnych w Afryce oraz programu dystrybucji szczepionki przeciwko Covid-19, zgodnie z nowymi informacjami dostarczonymi przez przedstawicieli okresu przejściowego i Departamentu Obrony.

  Na tym, kto gra rolę Bidena, maska gumowa/ silikonowa.

  Polubione przez 1 osoba

 11. Kto faktycznie będzie rządził Ameryką, nie jest jasne. Stary Joe jest bardzo chory, ze słabą pamięcią, sika w majtki i zasypia, jeśli wydarzenie trwa dłużej niż pół godziny.

  Polubienie

 12. z komentarzy:
  ” Pojawiają się pierwsze czytniki szczepionki covidowej. Jak sądzicie ile czasu trwa budowanie od prototypu po masową produkcje takich urządzeń? 6 miesięcy? Hehehe tylko idiota w to uwierzy. To jest minimum 5 lat przygotowań, testów i wdrożenia do produkcji. ”

  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/v27tmbnsybactyvevlcza4pkertqukgfxs_5vmt45y0.jpg?itok=ao70MfxB

  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/gallery_medium.jpg?itok=1PCdO8Ij

  Polubienie

 13. W dalszej rodzinie mam pielęgniarkę, która jest po pierwszej dawce niestety :/ natomiast jej znajomi ze szpitala w minionym tygodniu dostali drugą dawkę i jakoś gorzej wszyscy zaczęli się czuć…….. Będę coś wiedział więcej to napiszę

  Polubienie

 14. POLSKA: DWIE OSOBY ZMARŁY TUŻ PO SZCZEPIENIU NA COVID-1923 stycznia 2021Admin
  Zostaliśmy poinformowani przez rodzinę, że 20 stycznia 2021 r. dobę po szczepieniu na COVID-19 zmarł podopieczny domu pomocy społecznej na zachodzie Polski. Była to osoba starsza z historią powikłań poszczepiennych w dzieciństwie, z chorobami współistniejącymi, na które chorowała od lat, a których rodzina nie wiąże ze śmiercią. Lekarz stwierdził nagły zgon o przyczynie nieustalonej, co bardzo poruszyło bliskich, którzy chcą poznać prawdę. Ponadto opiekun prawny nie wyraził świadomej zgody na szczepienie.

  Wyjaśnienie tej sprawy jest szczególnie ważne w przypadku szczepionki dopuszczonej warunkowo, gdy producent sam zastrzega że nie są znane wszystkie działania niepożądane.

  Oświadczenie pełnomocnika rodziny
  „Jako pełnomocnik przedstawiciela ustawowego zmarłej osoby, zostałem upoważniony do złożenia oświadczenia dotyczącego zawiadomień do prokuratury. Złożone zostały trzy odrębne zawiadomienia do różnych prokuratur w związku ze śmiercią bliskiej osoby po podaniu szczepionki. Zawiadomienia te dotyczą podejrzenia popełnienia przestępstwa i śmierci w związku z zaszczepieniem bez właściwej kwalifikacji oraz w związku z brakiem świadomej zgody. Zostało również złożone odrębne zawiadomienie dotyczące nie zgłoszenia przez lekarza niepożądanego odczynu poszczepiennego do właściwej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Rodzina chce aby sprawa została wyjaśniona. Trwają czynności wyjaśniające, trwają przesłuchania, są składane liczne wnioski dowodowe, ma zostać przeprowadzona sekcja w zakładzie medycyny sądowej. Został również złożony wniosek o zabezpieczenie tej serii szczepionki, która została podana w celu zbadania i sprawdzenie czy przyczyną zgonu nie była na przykład wadliwa szczepionka.

  Badania kliniczne szczepionki na COVID-19 nie zostały zakończone. Zgon to ciężki niepożądany odczyn poszczepienny. Jeśli nie ma zgłoszenia to główna inspekcja farmaceutyczna nie ma podstaw do wszczęcia postępowania wyjaśniającego.”

  Adwokat Arkadiusz Tetela

  Oświadczenie wygłoszone dla mediów podczas konferencji prasowej 22 stycznia 2021

  Źródło https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10225185271279190&id=1242675312

  W piątek 22 stycznia 2021 kolejna rodzina poinformowała nas o śmierci seniora w innym domu opieki społecznej. Wkrótce podamy więcej informacji.
  https://stopnop.com.pl/smierc-covid/

  Polubienie

 15. 23-01-2021 – 16.22 pierwsza lokacja
  Proście o pomoc, dzieci, jestem waszą Matką.
  Do swoich sług.
  W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen

  Moje dzieci, moi ukochani, oto jestem wśród was, jestem tutaj na tym świętym wzgórzu, pobłogosławiony przez Niebo. Dziś chcę ujawnić moje następne przyjście do was, chcę wam powiedzieć, że wezmę was za rękę i poprowadzę w tej ostatniej bitwie z szatanem.
  Moje dzieci, przygotujcie się duchowo, połączcie się duchowo z Jezusem i weźcie w ręce broń Różańca Świętego . Bądźcie mocni w modlitwie, bądźcie odważni w głoszeniu Słowa Bożego światu, bądźcie tak, jak Bóg was prosi: pokornymi sługami do Jego służby w tym Dziele.
  Wołanie do was było łaską, moje dzieci, łaską, którą, jak widzę, przyjęliście z miłością. Kilometry, które pokonujesz za każdym razem, aby dotrzeć do tego Świętego Miejsca, są błogosławione przez Pana. Pan wynagrodzi wam wszystko, moje dzieci, napełni was całym dobrem i wprowadzi w nowe życie, w którym będziecie mieli tylko szczęście i miłość.
  No dalej, moi ukochani! … Chodź, ludu Boży! Będzie wam dane odziedziczyć po Bogu, będziecie założycielami nowego pokolenia, zrodzicie święty lud.
  Czas się skończył, kurtyna zaraz opadnie, na ten świat grzechu Pan spieszy się, aby wszystko odnowić.
  Przygotujcie swoje domy, przygotujcie ołtarz, świece, dostępne sakramentalia, ale przede wszystkim bądźcie przygotowani duchowo, wasza dusza jest w czystości.
  Proś o przebaczenie na kolanach przed Krucyfiksem.
  Proście o pomoc Nieba, proście o moją pomoc, dzieci,
  jestem waszą Matką.
  Pobiegnę do Ciebie za każdym razem, gdy zadzwonisz do Mnie MAMO!

  Matko Jezusa i wasza Matka, moje dzieci! Kocham cię z całego serca, Jezus mi cię dał i obejmuję cię do Mnie, jako Matka będę cię wspierać w każdej sytuacji, w każdej walce, z jaką będziesz musiał stawić czoła w tym czasie i zawsze będziesz w Bogu błogosławieństwo.
  Nigdy nie patrz wstecz, nie patrz ani w prawo, ani w lewo, idź naprzód w poszukiwaniu rzeczy, o które Jezus cię prosi.
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Zawsze bądź chwalony.

  Błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
  Składam ręce w Twoje ręce, podpisuję Twoje serce znakiem krzyża i proszę, abyś był prawdziwymi żołnierzami Chrystusa w tej ostatecznej bitwie.

  No dalej, wszystko się zaczęło !!! … I wszystko się kończy !!! Amen.

  Polubienie

 16. 23bis stycznia 2021 o 16:59

  Wystarczy! Nadszedł czas! … To jest Pascha Pańska!

  Fior di wheat, jestem!
  Umiłowane dzieci, zaszczycę każdego z was, wszystkich, którzy zaszczycicie Mnie swoją miłością. Powstanie we Mnie nowe życie, będziesz piękna jak słońce i będziesz świecić nieskończonym światłem.
  Dzisiaj Jezus woła do swego ludu o pilne nawrócenie, teraz nie ma już czasu do stracenia, wszystko się zaczęło, wielkie cierpienie spoczywa teraz na tej niewiernej Ludzkości.
  Przygotuj się z zamkniętymi biodrami, założonymi butami i laską w dłoni.

  Maria, Najświętsza Dziewica. jest gotowa wziąć swoje dzieci u swego boku i poprowadzić je do ostatecznej bitwy z szatanem.
  Ona zarządza waszym życiem, okrywa was sobą i wyświęca was na kapłanów Jezusa, dzieci uhonorowane przez Ojca za wspaniałą służbę, jaką Mu powierzono.
  Dramatyczny koniec ma nastąpić na Ziemi… Ziemia poniesie wielką katastrofę, ludzkość zostanie poddana ciężkiej próbie.
  Słońce jest już wysoko, wszystko jest już w stanie bólu, jego ogień uderzy w Ziemię, żaden człowiek nie będzie w stanie powstrzymać tej katastrofy.

  Virgin SS. przychodzi do was, aby pomóc, okryje Ziemię, aby was zatrzymać, i umieści swoje dzieci w sobie, aby chronić je przed wszystkim, co ma nadejść.
  Bóg spieszy się, aby zamknąć swój plan zbawienia, chce dać swoim dzieciom utracony Raj:… otworzy na nowo nowe życie, nowy raj dla wszystkich swoich dzieci.
  Głos Boga woła o sprawiedliwość,
  ta Ludzkość zaprzedała się szatanowi
  i nie wraca do swojego Stwórcy, przeciwstawiła się Niemu.

  Naprzód nadeszła godzina Bożej sprawiedliwości, Bóg nie może znieść więcej, jego serce ocieka krwią, jego rany są otwarte, jego twarz jest zraniona tysiącem łez bólu.
  Bóg Miłości cierpi za postępowanie swojego ludu, za zaparcie się swoich dzieci… nie omieszka interweniować teraz, ponieważ nie może pokonać tego bólu.
  Moje dzieci, zjednoczcie się w modlitwie, a każde pozostanie we własnym domu.
  Módlcie się dużo dzieci. Dołączcie do ciągłej modlitwy, nawet na odległość.
  Zaraz rozpoczniesz prawdziwą misję z Maryją, wkrótce poznasz Najwyższego, zostaniesz przez Niego wzięty i umieszczony w Jego wielkości, gdzie wszystko jest nieskończoną radością i ogromną miłością.

  Godzina gorzko bije dla tych, którzy nie chcą zrozumieć. Strzeżcie się moje dzieci, moje powiedzenie jest powiedzeniem, które nie przemija, mój płacz jest płaczem, który nie może się teraz zatrzymać, … Muszę wszystko zakończyć, wystarczy! Nie będę patrzeć na dzieci, które się Mnie zaparły, które codziennie zabijają przez aborcje i plugawą podłość.
  Wystarczy! Nadszedł czas! … To jest Pascha Pańska!

  Błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
  Idźcie w pokoju Chrystusa, złóżcie w sobie znak Jego miłości. Amen

  Polubienie

 17. Wezwanie do postu i szczególnej modlitwy w pierwszy piątek lutego (5 lutego 2021).

  „Ja, Jezus Chrystus Król Polski i Bóg w II Osobie Trójcy Przenajświętszej, wzywam wszystkich do postu w pierwszy piątek lutego w intencji: „Przebłagania Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego”, a wieczorem również w ten jeden dzień w tej samej intencji o godzinie 20:00: Różaniec święty (Tajemnice Chwalebne) oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  ​Na „to” Polsko błogosławi Wam całe Królestwo Boże, liczymy na was.
  Chrystus Król Polski i Wszechświata.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s