Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

kardynalowieW niedzielę 1 września Franciszek ogłosił, że w październiku dołączy do grona kardynalskiego 13 nowych hierarchów. Sprawa jest szeroko opisywana i komentowana w mediach. Warto jednak przytoczyć jeszcze komentarz z bloga „Rorate Caeli”:

Są oni [nowo wybrani kardynałowi] bez wątpienia najbardziej liberalna grubą kardynałów elektorów, jaka kiedykolwiek zaistniała. Przynajmniej dwóch z nich jest dobrze znana w kręgach rzymskich za swoje preferencje „gejowskie” (słowa „gejowskie” używam tutaj celowo, aby wskazać na całą „kulturę gejowską”, którą należy odrzucić, wspomnianą przez Benedykta XVI w jego dokumencie z roku 2005 na temat seminarzystów), i jest wśród nich także dwóch liberalnych jezuitów. Nawet ci, którzy wyraźnie nie są liberałami, jak abp Kinshasa, zostali wybrani prawdopodobnie z powodu swojej nadzwyczajnej bliskości z Kościołem w Niemczech i troskami wyrażanymi przez niemieckich biskupów.

Jeśli chodzi o biskupa Michaela Fitzgeralda, wybranego jako jeden z trzech kardynałów, którzy nie są już elektorami, możemy wspomnieć nasz post z roku 2016 na temat tego, dlaczego Benedykt XVI wysłał go daleko od Watykanu [propagował rozmyty dialog międzyreligijny – na przekór wierze katolickiej – potępiony przez „Dominus Iesus” – przyp. mój, Bernard].

Męka i cierpienie Kościoła będą trwały jeszcze przez wiele dziesięcioleci. A Franciszek nigdy nie zrezygnuje. I nie tylko to, purpuraci pozostawią go w śpiączce „kreowania kardynałów” przez lata, co sprawi, że Kolegium Kardynalskie zupełnie zmieni swój charakter.

Można się tylko zastanawiać, czy prognoza dziesięcioleci jest słuszna. Możliwe, że już w najbliższych latach, albo nawet miesiącach, będziemy mieli do czynienia z tolerancją grzechu i fałszerstwem wiary katolickiej w samym rdzeniu instytucji Kościoła i z drugiej strony wyłonieniem się Reszty Kościoła, która będzie trwała w prawdziwej wierze, a potem ostatecznie z Powtórnym Przyjściem Chrystusa.

 

(Źródło: ^^^https://rorate-caeli.blogspot.com/2019/09/francis-announces-creation-of-13-new.html)

4 753 uwagi do wpisu “Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

 1. Kolejne niepokojące fakty, na które wskazuje S. Krajski
  Niemcy, Walia – obejrzyjcie bo warto

  Apokalipsa, która nieuchronnie nadchodzi! Dr Stanisław Krajski

  i kolejne

  Chipy wszczepiane urzędnikom w Michigan w USA.

  Polubienie

 2. Co do wypowiedzi p. Krajskiego, to oczywiście się zgadzam ale z jednym wyjątkiem. A mianowicie tam, gdzie mówi o jednym człowieku, co to może te wszystkie plany masonów pokrzyżować. To nie człowiek jest władny tego dokonać a BÓG, który ewentualnie może się takim człowiekiem posłużyć. Ponadto skojarzyły mi się z obecną sytuacją takie daty (czy słusznie ?, nie wiem). Otóż kalendarz Majów zakończył się na dacie 21.12.2012 r, w KP Wielki Ucisk został rozpoczęty dnia 22.12.2012 r, czyli następnego dnia. Danielowy tydzień trwa 7 lat, czyli wypełni się z końcem roku 2020. A na koniec tego właśnie roku wieszczą nam różne „niespodzianki”, o których dowiadujemy się np. z innych przekazów i bynajmniej nie są one ani sympatyczne ani optymistyczne. Powtórzę tu jeden z podanych wcześniej:
  https://gloria.tv/post/sutCXHvDFJ6T34g4PYs3MkXor
  „…W tym obłędzie dominacji, rzucą na świat, 2 fazę masowego zniszczenia, przez zastosowanie nowego mutującego się wirusa, gorszego niż ten z którym teraz walczycie; bo pierwsza faza była tylko pewnym ćwiczeniem.(…)Zostały dodane wyładowania elektromagnetyczne, używając wszelkiego typu promieniowania, które zaatakuje i uszkodzi mózg, serce i płuca. Kodyfikacja w połączeniu ze szczepionką odpornościową, która nią nie jest, zachwieje stanem zdrowia komórek oddziaływując na ludzi cierpiących na choroby psychosomatyczne, jak również na cukrzycę i wysokie ciśnienie krwi i w ten sposób będą chcieli wyeliminować osoby niepełnosprawne i stare, gdyż zmienią genetykę molekularną, używając cząstek metali i chemicznych dużego ryzyka jak lit, kobalt, srebro, aluminium i merkurio(rtęć)(…) Tą drugą fazą, to już nas zdaje się w kwietniu straszył min. Szumowski, i że ona będzie właśnie jesienią.

  Detektyw Prawdy, oprócz tego, że bardzo nie lubi KK, to w zasadzie mówi prawdę.

  Polubienie

 3. Ps.
  Natomiast główne i zasadnicze skutki szczepienia i chipowania to te:
  „…Aby móc was opieczętować i narzucić wam znak Bestii 666, zaoferują wam pomoc; nie zaakceptujcie jej! Kiedy usłyszycie: Idźcie się zaszczepić!, my aniołowie wam powiemy: nie idźcie!, bo szczepionka razem z chipem i technologią biometryczną G-5, tworzy czip absolutnej kontroli. Nie przemieniajcie się w Ludzkość zrobotyzowaną bo szczepionka uczyni was opornych na Łaskę Bożą pochodzącą od Boga Wszechmogącego. Sprawią, że zapomnicie o Eucharystii, o Przykazaniach i o prawach naturalnych oraz Bożych. Musicie się oprzeć…”
  https://gloria.tv/post/sutCXHvDFJ6T34g4PYs3MkXor

  Polubienie

 4. Posłane do Episkopatu i do Rządu

  NiECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.
  Mateńko Maryjo z Medjugorie bardzo dziękuję za Objawienie Twoje w moim domu 24.06.1981 r. ok. godz. 5.30 rano.
  Długo nie mogłam znaleźć Twoich Pięknych Wizerunków. Czy mogę zapytać – czy będziesz nam się Objawiała w Medjugorie?

  MARYJA Z MEDJUGORIE.
  „Nikt Mnie nie pyta o nic, a władza demoniczna tego świata pozamykała Kaplice Boga, pozamykali Kościoły abyście nie mogli mówić Prawdy o nich, abyście nie mogli modlić się za nich. Sami faryzeusze w Polsce – Rząd i rządzący Episkopatem bez sprzeciwu akceptują tematy przeciwne Bogu i ludziom. Już najwyższy czas, aby wkroczył Bóg Ojciec ze swoimi wyrokami dla grzeszników. Jeśli chcecie Moi katolicy Polscy, to módlcie się i wypraszajcie u Boga Ojca Łaski przetrwania. Mówię już oficjalnie wszystkim, że Bóg Ojciec nie pozwoli na wciągnięcie ludzi do okrutnych grzechów, co będzie fatalne dla ludzkości i przyszłości. Rządzący Jezusa Kościołem zamknęli Kościoły
  i kaplice, a kapłanów prawych usuwają i koniec ich na Ziemi nie będzie „ucztą”, jak nazywają cierpienia Jezusa. A koniec ich będzie z ich bogiem lucyferem wieczny i okrutny. Fakty mówią, że Bóg Jezus nie może zarządzać swoim Kościołem, bo rządzący Narodem podlegają pod „rząd światowy” i muszą być jemu posłuszni. A przecież wiecie, że od lat, gdy były jakieś ciężkie momenty – kataklizmy czy wojny, to ludzie zbierali się w kościołach i razem z kapłanami wymadlali Łaski Boże. Najbardziej dziwię się biskupom, kapłanom i innym osobom duchownym, że są wpatrzeni w rządy światowe, a powinno być odwrotnie, bo „Któż jak Bóg”, gdyż to Bóg jest Przyjacielem ludzi, bo każdy człowiek jest grzesznikiem. Ci biskupi rządzą w różnych krajach religią katolicką i nawet Bogiem chcą rządzić wspólnie z lucyferycznymi ludźmi. Okazuje się, że Jezus KRÓL POLSKI nie ma nic do powiedzenia w Kościele Katolickim, bo wbrew Jemu wszystko czynią źle. To widzicie – rząd świecki zamknął kościoły, nawet w Medjugorie i nie mogą Moi ukochani kapłani i ludzie świeccy tu przyjechać.
  Ja cały czas mówię do osób wybranych Moich kochanych. Syna Jezusa Chrystusa KRÓLA POLSKI zamknęli Jego przyjaciele z Episkopatu w Moim – ale czy jeszcze Moim – Klasztorze w Częstochowie, a także niby Moi przyjaciele Paulini. Rządzą Nami grzesznicy, a do chwili obecnej trudno będzie ich grzechy zliczyć. No, ale cóż – Polacy nie ustawajcie w Modlitwie, bo lucyferyczni ludzie użyją wszystkich sposobów, abyście nadal im ufali i nieustannie do rządzenia wybierali. Żal Nam jest was Polski Narodzie, gdyż jesteś ciągle oszukiwany przez Rząd i wyzyskiwany. Jest Nam także przykro, że wy Polacy ufni nie chcecie Nas pytać, a wrogowie będą was „rozgrywać”.
  No cóż – dla Mnie nie ma przeszkód do przekazywania Słów, bo bardzo was kocham i pragnę, abyście ufali Jezusowi Chrystusowi KRÓLOWI POLSKI, który jest wrażliwy na wasze Modlitwy i Pokojem was ozdobi. A ty Mieczysławo dalej tak przekazuj Nasze Słowa na Świat, aby ludzie do ostatniej chwili życia chcieli być dla siebie jak siostra i brat. Błogosławię was Moi dobrzy ludzie, bo wy wiecie, że świat ulega coraz większej ułudzie.
  Błogosławię was Polonio z Chicago i na całym świecie, a do Ojczyzny wracać trzeba, to już wiecie. Błogosławię Moich wiernych tułaczy, bo tylko Jezus Chrystus Przyjaciel was wszędzie zobaczy.
  Wszędzie dobrze, lecz najlepiej „w domu” w Polsce, bo tam jeden drugiemu łzę otrze.
  Pamiętajcie – tylko Mój Syn Jezus Chrystus KRÓL POLSKI uratuje Polskę i cały Świat a o tym wie Polski Episkopat. Wasza Matka Boża z Medjugorie – pisz o tym Mieczysławo i niech każdy o tym co mówię się dowie”.
  —————————–
  Zapisała Mieczysława przed Maryją z Medjugorie – 24.06.20 r. w Chicago.

  Polubienie

 5. Carbonia 02.07.2020

  Planety będą się teraz poruszać! Rysuję nowe niebo!

  Jestem Drogą, Prawdą i Życiem, ktokolwiek we Mnie wierzy, jest zbawiony.

  Zacznie się ból dla tego niegodziwego Ludzkości, który nie chce powrócić do swego Stwórcy, Boga. Gniew Ojca objawia się ludziom.
  Och, ludzie! Oh ty! Teraz nie chcecie przyjąć tych moich słów, wkrótce będziecie Mnie błagać, ale będzie za późno! Nadeszła godzina oczyszczenia, człowiek cierpi na swojej Golgocie.
  Wspomniana asteroida jest widoczna w waszych oczach, nikczemni mężczyźni. Poprosicie mnie o pomoc, ale moje uszy nie usłyszą waszego lamentu, ponieważ naruszyliście wszystkie moje zasady: … ponieważ nie rozpoznałeś Mnie jako swojego Boga, więc nie poznam ciebie, będziesz zbierał to, co zasiałeś.
  Planety będą się teraz poruszać! Pokażą Moją wolę!
  Rysuję nowe niebo!
  Wszystko należy do Mnie, tworzę i niszczę to, co do Mnie nie należy.
  Klucz życia znajduje się we Mnie, który nie rozpozna Mnie jako Jedynego, a Prawdziwy Bóg nie będzie mógł mieć życia, ponieważ nie będzie mógł wejść do Życia.
  Bóg jest Wieczną Miłością, On jest Tym, który kocha cię nieskończenie i wzywa cię do siebie w tych ostatnich chwilach przed swoją interwencją w swojej Bastie .
  Jak myślisz, dokąd zmierzasz bez swojego Boga Stwórcy?
  Bez Niego, do którego należysz, tak jak On stworzył cię dla siebie?
  Do kogo zwrócisz się na całe życie?
  Wy, ludzie, zostaliście stworzeni na wieczność, aby cieszyć się Wszystkim Bogiem .
  Ale pewnego dnia, w którym pozwolisz się okłamać, odwróciłeś się od Życia, odwróciłeś się od Życia, oddałeś się na wieczną śmierć!
  Nie bluźnij już więcej, człowieku … twoje nawrócenie jest pilne, Bóg się spieszy, nie pozwól szatanowi zabrać cię ze sobą .
  Pokutujcie teraz, nie czekajcie dłużej, zwróćcie swe serca ku mnie, zmiłujcie się nad sobą. Śmierć czai się, nie dziwcie się beze Mnie, nie przegapcie szansy życia we Mnie wiecznością.
  Ten straszny moment, który nadejdzie, będzie śmiertelny dla wielu: … kto nie włoży Tarczy, to jest Mojej ochrony, w siebie zostanie zabrany przez Diabła, zostanie wciągnięty wraz z nim w głębokie gardła Gehenny.

  Wypieram mój Kościół … i cały świat!

  Masz tylko kilka chwil na nawrócenie, o ludzie, czas jest oznaczony, wkrótce będzie wystarczającej ilości Boga!
  Nawróćcie się, ludzie, nawróćcie się! Nie bądźcie głupi, porzućcie szatana, wróćcie do Tego, który was stworzył, pragnijcie życia, a nie śmierci!

  Polubienie

 6. https://t-mobile5g.wp.pl/artykul/5g-w-polsce-sprawdzamy-jak-rozwija-sie-siec-nowej-generacji

  Już przyjęta przez Polskę w 2017 r. Strategia na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju wskazywała na 5G jako jeden z kluczowych elementów dla potencjału gospodarczego kraju. Pandemia koronawirusa tylko uzmysłowiła nam, jak bardzo jej potrzebujemy.

  Praca, życie codzienne, spotkania lekarskie i nie tylko – w ciągu zaledwie kilku dni wszystko przeniosło się do sieci. Globalna epidemia to najlepszy dowód na to, jak uzależnieni od sieci jesteśmy dzisiaj. Sprawdźmy więc, jak idzie nad Wisłą budowa sieci nowej generacji.

  Zmiany prawne: to już za nami
  Jednym z kluczowych elementów, bez których nie dałoby się zbudować sieci 5G, są normy dotyczące emisji elektromagnetycznych. Do niedawna w Polsce obowiązywały jedne z najostrzejszych w Europie – sto razy bardziej rygorystyczne od norm europejskich wynoszących 10 W/m2.

  Aby zrealizować ambitne plany Komisji Europejskiej, które zakładają uruchomienie przez wszystkich operatorów do 2025 roku w Polsce co najmniej 2800 stacji bazowych, konieczna była zmiana tych wartości. I to już za nami. Ministerstwo Zdrowia od stycznia zrównało maksymalne poziomy PEM z obowiązującymi w innych państwach Unii Europejskiej.
  Przy okazji warto wspomnieć, że Ministerstwo Cyfryzacji opublikowało tzw. Białą Księgę z przystępnym opisem zjawisk fizycznych potrzebnych do uruchomienia sieci 5G. Publikację przygotowali naukowcy z Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego. Znajdziemy w niej najważniejsze informacje dotyczące fal elektromagnetycznych, a także ich zastosowania w telekomunikacji. Zainteresowanych szerzej tą tematyką odsyłamy do strony ministerstwa.

  Częstotliwości: opóźniona aukcja
  Na drodze do rozbudowy sieci 5G stanęła nieoczekiwanie pandemia koronawirusa.

  Ze względów proceduralnych, a także dbając o transparentność, Urząd Komunikacji Elektronicznej postanowił anulować aukcję na częstotliwości 3,6 GHz – niezbędne do uruchomienia sieci nowej generacji w pełnym zakresie. Pierwotnie licytacja miała zostać rozstrzygnięta w połowie maja. W tym momencie operatorzy czekają na sygnał ze strony UKE. Wszystko wskazuje na to, że nowej aukcji możemy spodziewać się pod koniec wakacji.

  Planowo idzie za to przygotowanie pasma 700 MHz. Obecnie korzystają z niego stacje telewizji naziemnej. UKE na początku roku poinformował o rozpoczęciu tzw. reframingu, czyli przesunięciu kanałów telewizyjnych poniżej zakresu 694 MHz. W przyszłości umożliwi to operatorom wykorzystanie pasma 694-790 MHz (skrótowo nazywanego pasmem 700 MHz). To jednak dłuższy proces – ma zakończyć się w czerwcu 2022 roku.

  Sytuację komplikuje fakt, że częstotliwość tę wykorzystują nie tylko polscy nadawcy telewizyjni – a fale mają to do siebie, że niespecjalnie przejmują się granicami wytyczonymi na mapach. Na terenach przygranicznych może to stanowić problem. Istnieje więc konieczność porozumienia się z sąsiednimi krajami.

  Szczęśliwie 700 MHz ma służyć potrzebom 5G w całej Unii Europejskiej, nie mamy więc problemów z naszymi zachodnimi czy południowymi sąsiadami, przechodzą bowiem podobny proces co my. Jednak Polska graniczy przecież aż z trzema państwami spoza UE. UKE negocjuje więc ze swoimi ukraińskimi, białoruskimi i rosyjskimi odpowiednikami. Szczegóły rozmów są na razie tajemnicą. Wedle niektórych źródeł udało się już dogadać z Rosjanami, ale na oficjalne informacje jeszcze poczekamy.
  Rozwój infrastruktury
  Zanim operatorzy uruchomią samodzielne stacje bazowe 5G na nowych częstotliwościach, technologia zostanie przetestowana w dostępnym dziś paśmie 2100 MHz – a więc w ramach sieci szkieletowej LTE.

  Użytkownicy uzyskają więc dostęp do sieci określanej jako 5G NSA – to skrót od ang. “Non-Standalone” czyli “niesamodzielnej sieci 5G”. Niesamodzielnej, bo działającej w tej samej infrastrukturze, co powszechne już 4G. To przede wszystkim niezbędny element modernizacji infrastruktury.

  I tak, od 9 czerwca klienci T-Mobile mogą korzystać z sieci 5G na częstotliwości 2100 Mz. Dzięki 1600 stacjom bazowym do końca czerwca technologia obejmie swoim zasięgiem aż 6 milionów osób w 46 miastach i miejscowościach. W tym momencie to mieszkańcy Warszawy i okolic, Łodzi, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Płocka, Opola, Częstochowy, Rzeszowa, Bielsko-Białej, Kielc oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.
  – Nie chcemy czekać na to, co przyniesie przyszłość, tylko ją tworzyć. Dlatego już teraz dajemy naszym klientom możliwość stania się częścią pierwszego etapu tej rewolucji technologicznej i przyłączenia się do 5G – powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.

  Aby skorzystać z 5G w T-Mobile wystarczy mieć urządzenie działające w technologii piątej generacji z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz oraz dowolny z oferowanych od września 2019 roku planów taryfowych dla klientów indywidualnych lub taryfę MagentaBIZNES. Dostęp do jest obecnie całkowicie bezpłatny, a dodatkowo w przypadku planów MagentaBIZNES zniesione zostają limity prędkości transmisji danych.

  Piko-, femto- i mikrokomórki – stacje bazowe najnowszej generacji
  Udostępniona już sieć 5G to podstawa do dalszego rozwoju infrastruktury. Do niego dojdzie, kiedy operatorzy otrzymają już licencje na wykorzystanie wspomnianych wcześniej nowych częstotliwości. Wtedy przyjdzie czas na uruchomienie w pełni samodzielnej i funkcjonalnej sieci 5G – określanej już jako SA, czyli ”Standalone”.

  Warto pamiętać, że ostateczny cel to ciągle kwestia lat, a nie miesięcy. Modernizacja infrastruktury jest jednak niezbędna, bo budowa samodzielnej sieci 5G SA będzie wymagać wykorzystania stacji bazowych działających we wcześniej sprawdzonej technologii 5G NSA.

  Modernizacja to jednak nie wszystko – nie obejdzie się również bez rozbudowy infrastruktury. Trzeba zwrócić uwagę, że mikrokomórki potrzebne do 5G SA charakteryzują się zdecydowanie mniejszą mocą niż makrokomórki wykorzystywane w przypadku LTE. Ma to ścisły związek z zasięgiem takich stacji bazowych. Podstawę sieci stanowić będą mikrokomórki o zasięgu od kilkuset metrów do 2 kilometrów. Z kolei piko- i femtokomórki, także część infrastruktury, pozwolą nawiązywać połączenia w zasięgu do kilkudziesięciu metrów.

  Z tego powodu, szczególnie w aglomeracjach miejskich, stacje bazowe będą rozmieszczone gęściej niż dotychczas stosowane w technologii 4G makrokomórki. Skutkiem takiego rozwiązania będzie zdecydowanie lepsza jakość sygnału, który nie będzie już ginął w trudno dostępnych miejscach. To nie do uniknięcia w przypadku obecnej sytuacji – jednej makrokomórki obejmującej duży obszar.
  Poza poprawą jakości sygnału i zwiększoną prędkością transferu danych, pozytywnym zaskoczeniem dla użytkowników urządzeń z modemami 5G będzie także mniejsze zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dzięki temu w przyszłości zdecydowanie rzadziej będziemy musieli sięgać po ładowarkę przy podobnej częstotliwości przeglądania internetu na smartfonie czy tablecie.

  Prosta droga do 5G
  Budowa sieci piątej generacji przypomina raczej ewolucję niż konstruowanie wszystkiego od nowa. Z tego powodu przyszłość 5G w naszym kraju, pomijając może jedynie opóźnienie aukcji, rysuje się raczej w jasnych barwach.

  A to dlatego, że Polska infrastruktura telekomunikacyjna jest jedną z najlepiej utrzymanych i najnowocześniejszych na świecie. Świadczą o tym m.in. wyniki corocznych testów przeprowadzanych przez niezależną firmę badawczą umlaut. W ostatnim badaniu „Best in Test” ośrodek badawczy przeanalizował oceny z badania usług głosowych, usług transmisji danych oraz wyniki pochodzące od źródeł zewnętrznych działających na polskim rynku. Po raz piąty z rzędu T-Mobile osiągnął najwyższy wynik pośród wszystkich operatorów, uzyskując 919 punktów na 1000 możliwych. Jednocześnie tegoroczny wynik jest najlepszym w historii badania w Polsce.

  A to dzięki sprawnej infrastrukturze wdrożenie powszechnej sieci 5G ma szansę przebiec sprawnie i szybko.

  Polubienie

 7. W Islandii w ciągu 10 dni wystąpiło aż 9 tysięcy trzęsień ziemi. Władze nie wiedzą co się dzieje

  Według władz Islandii kraj jest wstrząsany przez roje trzęsień ziemi. W ciągu 10 dni naliczono ich aż 9 tysięcy! Rój trzęsień ziemi występuje na północy kraju i rozpoczął się 19 czerwca. Eksperci z Islandzkiej Administracji Meteorologicznej (IMO) twierdzą, że aktywność sejsmiczna będzie kontynuowana i można się spodziewać kolejnych trzęsień ziemi.

  Z informacji na stronie internetowej IMO wynika, że 28 czerwca nastąpiły dwa wstrząsy powyżej 5 stopni w skali Richtera. Oba te trzęsienia ziemi były odczuwalne w Sigljufjordur i Olafsfjordur – miastach położonych w pobliżu miejsca ich wystąpienia.

  IMO potwierdziło również, że spośród 9 tysięcy trzęsień ziemi trzy były powyżej 3 stopni. Obejmuje to trzęsienie ziemi o sile 5,8, które miało miejsce 28 czerwca. Naukowcy z Islandii sądzą, że istnieje duże prawdopodobieństwo kolejnego trzęsienia ziemi o tej wielkości na tym obszarze.

  Nadal nieznana pozostaje przyczyna tak znacznego wzrostu aktywności sejsmicznej.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-islandii-w-ciagu-10-dni-wystapilo-az-9-tysiecy-trzesien-ziemi-wladze-nie-wiedza-co-sie

  Polubienie

 8. Posłane do Rządu i do Episkopatu
  NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.
  Kościół od 258 roku obchodził święto obu Apostołów Św.Piotra i Św.Pawła – 29.06 – jest to dzień śmierci. Taki był zwyczaj że Uroczystości obchodzono w dniu śmierci a obaj zginęli w Rzymie. Obaj Apostołowie byli współzałożycielami gminy chrześcijańskiej w Rzymie. Obaj zginęli śmiercią męczeńską w Rzymie.

  TY JESTEŚ PIOTR – OPOKA I NA TEJ OPOCE ZBUDUJĘ MÓJ KOŚCIÓŁ, A BRAMY PIEKIELNE GO NIE PRZEMOGĄ.

  Święty Piotrze i Pawle nasi umiłowani Apostołowie bardzo prosimy o Błogosławieństwo i pocieszenie nas Polaków jak mamy żyć w 2020 r.?
  ŚWIĘTY PIOTR
  „Zwracam uwagę wszystkim katolikom, aby w tym miesiącu lipcu szczególnie modlili się do Jezusa Chrystusa i przepraszali za grzechy całego świata, bo nikt nie wie, czy doczeka następnego lata.
  Błogosławię was wszystkich Moi katolicy polscy i proszę was – łączcie się po Bożemu, a nie ufajcie żadnemu „obcemu”. Do „obcych” zaliczam zdrajców Narodu waszego, którzy zasiedli do stołu rygorystycznego, aby was wykończyć rozkazami rządu Izraelskiego, także na podstawie planu szczepionkowego. Błogosławię was wszystkich Ja Pierwszy Papież Piotr i uważajcie bo w Watykanie jest dużo naszych wrogów, a najgorszy to Franciszek „zły Łotr”.
  ~~~~~~~~~~~~~~

  ŚWIĘTY PAWEŁ.
  „Moi drodzy katolicy i kochani Polacy – dziękuję wam, że Mnie rozumiecie i przeze Mnie nie płaczecie. „Któż jak Bóg”
  i zawsze tak mówcie, a wtedy Boga nie zgubicie. Pamiętajcie o Bogu Wszechmogącym i się nawracajcie a Wartę przy Bogu trzymajcie. Módlcie się na Różańcu, Msze Święte częste i Nabożeństwa przeprowadzane przez kapłanów są najważniejsze. Pamiętajcie – tak żyjcie jakby każdy dzień był waszym ostatnim dniem, bo w obecnym czasie, to bardzo dużo jest zmian. Apostoł Paweł z Tarsu”.
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Zapisała Mieczysława przed św. Piotrem i Pawłem w Chicago.

  Polubienie

 9. Trzaskowski rozmawiał wczoraj z Obamą. Robi się niebezpiecznie.

  Jeśli rząd światowy wybiera kogoś na prezydenta, to nie ma odwołania. Ta jesień będzie
  zdecydowanie obfitowała w ciekawe wydarzenia. I te wydarzenia nie będą dla nas przyjemne.

  Polubienie

 10. abp. Ryś robi porządki
  „2 lipca w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu miało odbyć się historyczne wydarzenie, czyli zawierzenie św. Józefowi narodu polskiego i Kościoła w Polsce. Aktu zawierzenia miał dokonać wiceprzewodniczący Konferencji Episkopatu Polski arcybiskup Marek Jędraszewski. W diecezji kaliskiej już rozpoczęły się przygotowania do tego wydarzenia, ale arcybiskup Grzegorz Ryś, administrator apostolski diecezji kaliskiej je odwołał.

  – W porozumieniu w Prezydium Konferencji Episkopatu Polski uprzejmie informuję, że uroczysty Akt Zawierzenia Narodu Polskiego i Kościoła w Polsce świętemu Józefowi zostanie dokonany w późniejszym czasie, nie zaś jak było planowane w czwartek 2 lipca br. Wszystkim wiernym czcicielom Świętego Józefa serdecznie błogosławię – napisał w komunikacie arcybiskup Grzegorz Ryś, administrator apostolski diecezji kaliskiej.

  Bliższych powodów decyzji nie podano…”
  https://gloria.tv/post/sRCKrxnopQpb2mcrWLervrFh9/replies

  Polubienie

  • A ja na tą sprawę zawierzenia Polski przez nasz Episkopat, św. Józefowi w Kaliszu, tak patrzę: Niebu, w tym i św. Józefowi jest rzecz jasna wiadome, co się działo i dzieje też i naszym kraju, i Kościele polskim w kontekście epidemii koronawirusa. Wiadome jest św. Józefowi do czego (usilnie) Episkopat zachęcał kapłanów i wiernych, co im zalecał, mianowicie: Komunię Św. na rękę, zgodę na wyprowadzanie wiernych z kościołów, uniemożliwiane obecności na żywo w Triduum Paschalnym, w uczestniczeniu we Mszy Świętej etc. Zapewne św. Józefowi, ziemskiemu opiekunowi, Pana Jezusa, naszego Zbawiciela nie było z tego powodu delikatnie mówiąc radośnie. I teraz, Ci sami hierarchowie z Episkopatu, którzy uczynili taki afront Panu Jezusowi chcieli 2 lipca i chcą i zamierzają ot tak (jak by nic się nie stało), zawierzyć św. Józefowi, Polskę. Więc doprawdy nie wiem, jak to będzie przyjęte przez św. Józefa, małżonka Maryi, Królowej Polski?

   Polubienie

 11. Boisz się zarazy? Jesteś niewierzący. A. Pelanowski
  „Lęk przyciąga burze. Uczniowie będący w obecności Jezusa w łodzi (kościół) nie wierzyli w jego moc. Myśleli, że Bóg jest słabszy od burzy, że za chwilę potopią się. Sytuacja ta idealnie przypomina ludzi w maseczkach w kościele (łodzi) w obecności Jezusa, którzy nie wierzą, że tam obecny Bóg jest silniejszy od jakiejś niby pandemii. O. Augustyn w tym nagraniu wyraźnie i ostro mówi, że to ludzie niewierzący. Mało tego, że przeraźliwy lęk jest opętaniem….”

  A tu, apropos lęku naszych pasterzy, postawa godna prawdziwego wierzącego katolika:
  „09. kwietnia, po doznanej traumie zamkniętych drzwi Świątyni Pańskiej, wysłałem do kilku Parafii RK poniższy apel. „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Czcigodny Księże Prałacie, Czcigodni Kapłani. Serdeczne Bóg zapłać Wam za dotychczasową posługę. W dobie zarazy, która jest błogosławionym czasem danym od Boga, my, wierni tym bardziej chcemy Boga. Nie godzi się ryglować drzwi Świątyni przed wiernymi, bo troska o bezpieczeństwo jest tylko szatańskim pretekstem. Mamy obowiązek „bardziej słuchać Boga niż ludzi”! Czyż nie Pasterze pierwsi powinni stawać w opozycji do niegodziwych nakazów i zakazów? Najpierw winni jesteśmy posłuszeństwo JEZUSOWI a nie władzom cywilnym a nawet Hierarchom, gdyż Hierarchowie to także tylko ludzie. Słabi i grzeszni jak wszyscy. To jest Błogosławiony Czas Próby dla wszystkich. „Syn Człowieczy gdy przyjdzie, czy jeszcze znajdzie wiarę na ziemi?” Zaraza, zmanipulowana i wyolbrzymiona przeminie. Co każdemu z nas powie wtedy sumienie? Jak popatrzymy sobie w oczy? Jak rozliczymy naszą postawę wobec tego czasu? Czcigodni Kapłani. Jezus osamotniony czeka w Tabernakulum w Kaplicy szpitala. I wierni – my pracownicy szpitala – czekamy na Komunię Świętą W Święto Zmartwychwstania. „Nie lękajcie się!” Przynieście nam Jezusa. I NIGDY DO RĄK NIEKONSEKROWANYCH !!! Bo to jest ZNIEWAŻANIE BOGA! Z wyrazami czci, szacunku i głębokiej pokory. Jan Matusik”

  Polubienie

 12. NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.

  Panie Jezu, czy głosowanie na prezydenta – 28.06.20 r. w Polsce odbyło się według Twojej Woli?
  PAN JEZUS:
  „Moją Wolę Polacy znają od 5 lat i żaden człowiek z PiS-u, z Warszawy, czy z innej strony kandydować na prezydenta nie jest godzien. Na tym stanowisku może być tylko i wyłącznie Grzegorz Braun, lub Krzysztof Bosak z KONFEDERACJI. Dlatego teraz głosowanie na II turę odbędzie się łzami wylewanie, bo obie osoby i Trzaskowski i Duda żyją bez żadnej troski. Za Dudę rządzi Izrael, a za Trzaskowskiego grzechy nieczyste, więc będziecie Polacy umierali przez nich w sposób haniebny, a także od policji. Ja nie mogę wam już radzić, gdyż obaj mężczyźni są byle jacy. Andrzej Duda przez te 5 lat dokładnie zniszczył Polskę, a tylko na pozór wszystko wygląda dobrze. Po wyborach obaj zmienią się nie do poznania, a szczególnie Duda, bo jego bóg to Izrael, któremu Duda jest posłuszny i usłużny.
  Nie Błogosławię was Polacy, bo i tak słuchać Mnie Przyjaciela i Zbawiciela nie umiecie i nie chcecie.
  Nie Błogosławi was także wasza Królowa i Polski wkrótce będzie tylko połowa.
  Kto jest winien takiemu układowi? Księża i zakonnicy, bo z nimi Naród Polski się liczy.
  Gdybym mógł być oficjalnie Królem Polski, to bym ocalił miasta i wioski.
  Jednak na prośbę mieszkańców Polski wszyscy będą w niewoli żydowskiej”.
  —————————————————————————————————————
  Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem – 1.07. 20 r. w Chicago.

  Dobry Boże,
  Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II powierzamy Ci nas i naszą ojczyznę.
  Pomóż nam kochać to, co ojczyste: nasze korzenie, historię, tradycję, język i polskie krajobrazy, a przede wszystkim kochać naszych rodaków – niezależnie od tego, czy podzielamy ich poglądy, czy nie.
  Ucz nas mądrego wykorzystywania wolności, ucz nas solidarności i odpowiedzialności za nasze wspólne dziedzictwo.
  Spraw, żebyśmy wszyscy byli ludźmi sumienia, czyli słuchali Twojego głosu – nawet kiedy jest bardzo wymagający; żebyśmy nazywali po imieniu dobro i zło, a nie zamazywali granicy między nimi; żebyśmy dobro w sobie i wokół siebie rozwijali, a wobec zła nie pozostawali obojętni, ale je przezwyciężali.
  Pomóż nam odważnie podejmować odpowiedzialność za sprawy publiczne: troszczyć się o dobro wspólne i nie zamykać oczu na biedy i potrzeby bliźnich, w duchu ewangelicznej solidarności: „Jeden drugiego brzemiona noście”.
  Strzeż nas i oświecaj, żebyśmy nie dali się zwieść wizji szybkiego zysku kosztem innych i żebyśmy opierali się wszelkim pokusom wyzysku.
  Daj nam Twoją łaskę, żeby każdy z nas – na miarę swojego powołania – angażował się w budowanie królestwa Bożego w rodzinie, w społeczności i w całej Ojczyźnie.
  Odnawiaj nasze umysły i serca, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne.
  Prosimy, ześlij swojego Ducha, żeby wciąż odnawiał oblicze tej ziemi.
  Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami!
  Amen.

  Polubienie

 13. Panie Jezu poskarżę się do Ciebie Właściciela Planety Ziemi, Kościoła Katolickiego, Religii Katolickiej i nas wszystkich – nie mogę już słuchać i patrzeć, gdy w kościołach Twoi Kapłani przed Mszą Świętą przez kilka minut tłumaczą ludziom jak niedorozwiniętym umysłowo jak Ciebie przyjmować muszą że na rękę i „z jednego ucha zdjąć ..a na drugie ucho włożyć….” to jest bardzo śmieszne i głupie, bo można raz dziennie, ale tyle dni, że każdy zna tę bzdurę na pamięć. Jak Ty Panie Jezu ich wychowałeś, że nie są posłuszni Tobie Królowi Wszechświata i Bogu Zbawicielowi a jakimś bezbożnym władzom. My nie wtrącamy się do polityków a im od nas wara. Bożnice islamskie i synagogi nie mają żadnych ograniczeń. To dlatego ludzie odbijają się od Kościołów i mało ich jest na Mszach Św. Kto będzie wszystkich rozliczał – bezbożny świecki polityk rządzący czy Bóg Wszechmogący?
  PAN JEZUS:
  „To ty w jednym Kościele słuchasz, jak hańbią Mnie Boga, a Ja na całym świecie odczuwam straszną udrękę i maltretowanie. Franciszek – pełniący funkcję papieża w Moim jeszcze Katolickim Kościele w Watykanie nie robi dobrego za wiele. To Rządy Światowe – mordercy dusz ludzkich nim rządzą, a on chociaż starzec „tańczy” przed nimi – po rękach i po nogach ich całuje. Bardzo jest Mnie żal was Moi wierni katolicy i dziękuję wam, że jesteście ze Mną, przy Mnie i w sercu Moim, bo Mnie pytacie, bo Mnie za Pana, Boga i Zbawiciela macie. Oczywiście, powiadam wam, że ci ludzie, którzy Mnie nie szanują, to z demonami obcują. Najbardziej bolesną wieczność mają ci, którzy Mnie na rękę kładą i kłaść pozwalają, bo Mnie tam nie ma żywego lecz tylko „symbol” dla człowieka grzesznego. To czynią kapłani i wy niby wierni, ale nie Mnie, a sługom szatana, bo jest wielka Mojego Serca Rana. No cóż – nikt Mnie nie pyta o zdanie i nikt się Mnie nie radzi, a na koniec życia na Ziemi „anioł” demona do piekła was zaprowadzi. To są ostre słowa, lecz muszę to mówić, bo nie chcę wszystkich was zgubić. Wasz Przyjaciel Jezus Chrystus Zbawiciel”.

  Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem Królem po obejrzeniu w internecie Mszy św. w Kościele ………..w Chicago – 1 i 2.07.20 r.
  http://nachwaletrojcyswietej.com/

  Polubienie

  • @ Brygida

   Brygido dziś właśnie odsłuchałam poniższego.
   To co podałaś to fałszywka celowo wrzucona do netu, aby jeszcze bardziej pobudzić ludzi do uczuć, które może taka informacja wywołac.

   Tu masz wyjaśnienie:
   Tajna konferencja Billa Gatesa w Hongkongu OBNAŻONA

   Polubienie

   • @Beata, też miałam podejrzenia, co do tego filmu, dostałam na pocztę to wstawiłam. Dobrze, że są takie osoby, które obnażają kłamstwa i ten Borat cha, cha, zastanawiałam się, gdzie ja widziałam już tego faceta, teraz już wiem gdzie.

    Polubienie

 14. Jak patriota ma głosować skoro już nie ma opcji pro-polskiej? Polacy nieskorzystali z szansy, by Polska była suwerenna i niepodległa. Do tej pory nie była suwerenna, a teraz przestanie istnieć.
  Jak dla mnie to wybór między „dżumą a cholerą.”

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/107098330_612772339348469_3016888397874061690_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=U5Z-W0k7YJ4AX9uG2EQ&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=be0ed12ee90f01ce6a8875ae95027f79&oe=5F2713CA

  Polubienie

 15. Jesteście ikoną Chrystusa Sługi

  W Krapkowicach bp Andrzej Czaja udzielił święceń diakonatu dwóm żonatym mężczyznom.

  W uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła biskup opolski Andrzej Czaja udzielił święceń diakonatu dwóm żonatym mężczyznom: Jarosławowi Duszakowi z parafii Ducha Świętego w Krapkowicach-Otmęcie oraz Jerzemu Demskiemu z parafii św. Jana Chrzciciela w Łącku w diecezji tarnowskiej, który wyjedzie na kontrakt misyjny do Kazachstanu. Obaj ukończyli Studium Uzupełniające do Diakonatu Stałego w Opolu.

  – Każda posługa w Kościele to dzieło nie tylko człowieka, ale to dzieło Boga, w którym człowiek jest jedynie zanurzony – mówił w homilii bp Andrzej Czaja. Wskazując na świętych Piotra i Pawła, podkreślał, że u źródła powołania jest łaska.

  https://opole.gosc.pl/doc/6385566.Jestescie-ikona-Chrystusa-Slugi

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s