Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

kardynalowieW niedzielę 1 września Franciszek ogłosił, że w październiku dołączy do grona kardynalskiego 13 nowych hierarchów. Sprawa jest szeroko opisywana i komentowana w mediach. Warto jednak przytoczyć jeszcze komentarz z bloga „Rorate Caeli”:

Są oni [nowo wybrani kardynałowi] bez wątpienia najbardziej liberalna grubą kardynałów elektorów, jaka kiedykolwiek zaistniała. Przynajmniej dwóch z nich jest dobrze znana w kręgach rzymskich za swoje preferencje „gejowskie” (słowa „gejowskie” używam tutaj celowo, aby wskazać na całą „kulturę gejowską”, którą należy odrzucić, wspomnianą przez Benedykta XVI w jego dokumencie z roku 2005 na temat seminarzystów), i jest wśród nich także dwóch liberalnych jezuitów. Nawet ci, którzy wyraźnie nie są liberałami, jak abp Kinshasa, zostali wybrani prawdopodobnie z powodu swojej nadzwyczajnej bliskości z Kościołem w Niemczech i troskami wyrażanymi przez niemieckich biskupów.

Jeśli chodzi o biskupa Michaela Fitzgeralda, wybranego jako jeden z trzech kardynałów, którzy nie są już elektorami, możemy wspomnieć nasz post z roku 2016 na temat tego, dlaczego Benedykt XVI wysłał go daleko od Watykanu [propagował rozmyty dialog międzyreligijny – na przekór wierze katolickiej – potępiony przez „Dominus Iesus” – przyp. mój, Bernard].

Męka i cierpienie Kościoła będą trwały jeszcze przez wiele dziesięcioleci. A Franciszek nigdy nie zrezygnuje. I nie tylko to, purpuraci pozostawią go w śpiączce „kreowania kardynałów” przez lata, co sprawi, że Kolegium Kardynalskie zupełnie zmieni swój charakter.

Można się tylko zastanawiać, czy prognoza dziesięcioleci jest słuszna. Możliwe, że już w najbliższych latach, albo nawet miesiącach, będziemy mieli do czynienia z tolerancją grzechu i fałszerstwem wiary katolickiej w samym rdzeniu instytucji Kościoła i z drugiej strony wyłonieniem się Reszty Kościoła, która będzie trwała w prawdziwej wierze, a potem ostatecznie z Powtórnym Przyjściem Chrystusa.

 

(Źródło: ^^^https://rorate-caeli.blogspot.com/2019/09/francis-announces-creation-of-13-new.html)

5 901 uwag do wpisu “Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

 1. Maseczkowy terror został zalegalizowany ustawą
  Niestety stało się to czego się obawiano. Maseczkowy terror został zalegalizowany za pomocą ustawy. Sejm uchwalił dzisiaj tak zwany pakiet ustaw Covidowych, wśród których pojawił się przymus noszenia maseczki cały czas, wszędzie, pod groźbą mandatu w wysokości 1000zł. Nowe przepisy zostały poparte przez wszystkie kluby parlamentarne z wyjątkiem Konfederacji.
  Za ustawą głosowało 423 posłów z nowej okrągłostołowej koalicji parlamentarnej POPiSLDPSL, jedynie 11 posłów Konfederacji głosowało przeciw, a 9 wstrzymało się od głosu. Ta ustawa musi jeszcze trafić do Senatu, co ma nastąpić w najbliższy poniedziałek. Sądząc po koalicji polityków III RP, to procedowanie jest tylko formalnością i akt prawny szybko trafi do podpisu pisowskiego prezydenta Andrzeja Dudy.
  Do tej pory włądza próbując wprowadzić maseczkowy zamordyzm, działała nielegalnie. Kolejne rozporządzenia Ministra Zdrowia zawierały przepisy wykraczające poza tak zwaną definicję ustawową. Założenie, że prawo zobowiązujące do zasłaniania ust i nosa jest legalne, opierało się na błędnym domniemaniu. Szybko okazało się, że przepisy ustawy o chorobach zakaźnych, nie zezwalają na stosowanie nakazu przez wszystkich. Innymi słowy nie można założyć, że każdy jest potencjalnie chory, nawet bez objawów.
  Można jednak zasugerować, że nowe przepisy są w sprzeczności z art. 30 Konstytucji RP, który głosi, że „przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.” Jak to zinterpretować jeśli ustawa nakazuje chodzenie w szmacie na twarzy? Czy nie jest to brak poszanowania godności człowieka? A co z art. 32 pkt. 2 mówiącym, że „nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.”? Czy stworzenie przepisów zezwalających sprzedawcom, odmowę sprzedaży produktów osobom bez szmatki na twarzy nie jest taką właśnie dyskryminacją?
  ZnZ

  Polubienie

 2. Posłowie po wielu miesiącach zalegalizowali przepisy dotyczące obowiązku zasłaniania twarzy czy też stosowania się do kwarantanny przez osoby niewykazujące objawów choroby. To niektóre konsekwencje przyjętej przez Sejm tak zwanej ustawy covidowej. Głosowanie połączyło olbrzymią większość przedstawicieli izby niższej parlamentu.

  Przyjęta w czwartek nowelizacja ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19 przewiduje szereg rozwiązań usprawniających reżim sanitarny.

  Rząd będzie mógł już określić drogą rozporządzenia katalog ograniczeń i nakazów, których nieprzestrzeganie może skutkować nałożeniem kary w wysokości do 1 tysiąca złotych. Chodzi tu np. o obowiązek zasłaniania twarzy – dotychczas nie mający podstaw prawnych.
  Dwukrotną podwyżkę wynagrodzeń zyskają pracownicy medyczni oraz służby delegowane przez wojewodę do zwalczania COVID-19. Posłowie dopuścili możliwość zatrudnienia lekarzy spoza Unii Europejskiej, pod warunkiem m.in. znajomości języka polskiego.
  Zgodnie z nowelizacją, medycy nie będą karani za „niezawinione błędy (…) w sytuacji ratowania ludzkiego życia”.

  Read more: https://www.pch24.pl/kary-za-brak-masek-beda-zgodne-z-prawem–sejm-znowelizowal-ustawe-covidowa,79314,i.html#ixzz6bdIgWRW1

  Polubienie

 3. Protest po decyzji TK w sprawie aborcji. Tłum zmierza w kierunku domu Kaczyńskiego
  https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/trybunal-konstytucyjny-zdecydowal-ws-aborcji-protest-przed-tk/195qg2k,79cfc278

  Wiedziałam, że ta sprawa ma drugie dno. Tak długo czekali z wydaniem wyroku, to dlaczego teraz, w tym momencie? Oni mają ściśle opracowany plan, jak nas rozgrywać.
  Przypuszam, że chodzi im o to, aby napuścić jednych Polaków na drugich, aby doszło do zamieszek. Będą wtedy mieli pretekst, aby wprowadzić stan wyjątkowy, mówi o tym W. Sumliński w tym filmie ,który wstawiłam,

  Polubienie

 4. rybunał konstytucyjny nie tyle zakazał zabijania chorych dzieci, co orzekł, że zabijanie zawsze było nielegalne, a mówiąc wprost było przestępstwem. Czyli że przepisy o możliwości aborcji z powodu nieuleczalnej choroby dziecka, lub uszkodzenia płodu były od początku sprzeczne z Konstytucją. Teraz czekamy na ustawę zkazującą zabijania dzieci z przesłanek eugenicznych.
  Czy zostanie zmieniona?

  Bogu niech będą dzięki! Przesłanka eugeniczna obalona!

  Trybunał Konstytucyjny orzekając o niezgodności z polską Ustawą zasadniczą zapisu z ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży nie dokonał żadnego przewrotu w prawie. Przeciwnie – zbliżył nas w stronę przestrzegania zapisów Konstytucji, a więc zrobił coś, co powinno zostać wykonane już dawno temu.

  Oczywiście w sensie praktycznym i w wymiarze moralnym najnowsze orzeczenie stanowi poważną zmianę w bardzo dobrym kierunku. Realizacja wyroku TK oznaczać będzie bowiem każdego roku ochronę życia około tysiąca dzieci mordowanych dotąd w majestacie „prawa” (a w zasadzie – jak już teraz oficjalnie wiemy – bezprawia). Stanowisko Trybunału Konstytucyjnego przybliża także Polskę do źródeł europejskiej cywilizacji nakazujących chronić najsłabszych oraz oddala nas od barbarzyńskiej dziczy, w której przetrwać mogą tylko najsilniejsi. Jak bowiem pisał jeden z ojców polskiej kultury bł. Wincenty Kadłubek: „sprawiedliwość oznacza to, co najbardziej sprzyja temu (obywatelowi), który może najmniej”.

  Walka o ochronę życia – mimo tego niewątpliwego sukcesu – trwa jednak nadal, gdyż ciągle w mocy pozostają dwa zapisy umożliwiające dokonywania aborcji. Z zacytowanych wyżej słów prof. Andrzeja Zolla wynika, że przynajmniej jeden z nich także może zostać obalony przez Trybunał Konstytucyjny. Kolejny zaś, ostatni, może zostać wykreślony przez Parlament, bowiem jego częściowa zgodność z Ustawą zasadniczą wcale nie oznacza, że ów zapis musi obowiązywać po wsze czasy. Przeciwnie – może i powinien zostać usunięty, zaś miejsce wszelakich przesłanek aborcyjnych winna zastąpić najwyższej klasy opieka medyczna nad kobietami w stanie błogosławionym. I to niezależnie od okoliczności w jakich się znajdują.
  Read more: https://www.pch24.pl/bogu-niech-beda-dzieki–przeslanka-eugeniczna-obalona-,79287,i.html#ixzz6bdJyX0wF

  Polubienie

 5. Nowe obostrzenia: Co z kościołami i cmentarzami 1 listopada? Apel przewodniczącego episkopatu
  – Decyzja dotycząca ewentualnych ograniczeń i zasad na cmentarzach zostanie ostatecznie podjęta w przyszłym tygodniu – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki, ogłaszając nowe obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. Kościoły pozostaną otwarte, ale ograniczenia, które ich dotyczą, zaczną obowiązywać w całej Polsce.
  Przewodniczący episkopatu zaapelował do wiernych o rozłożenie wizyt na grobach na kilka dni
  Szef KEP przypomniał o dyspensach, jakich udzielają biskupi. Można z nich skorzystać także w dzień Wszystkich Świętych
  Cała Polska została czerwoną strefą. Obowiązuje w niej limit wiernych w kościołach
  Szef rządu nie przekazał tej informacji w pakiecie wszystkich ograniczeń, była to odpowiedź na jedno z pytań dziennikarzy. – Gorąco apelujemy, by 1 listopada zostać w domach. Duże skupiska to ryzyko zakażeń – zaznaczył premier na konferencji prasowej.

  Premier ogłasza nowe obostrzenia w walce z koronawirusem. Zobacz, co musisz wiedzieć
  Szef episkopatu apeluje: rozłóżmy nawiedzanie grobów na kilka dni
  W piątek przewodniczący episkopatu abp Stanisław Gądecki napisał list, w którym apeluj o „rozłożenie nawiedzania grobów na dni poprzedzające 1 listopada oraz dni następujące po tej uroczystości”.

  „Apeluję również do osób starszych, aby w tym roku odłożyły nawiedzanie cmentarzy i zostały bezpiecznie w domach, wyrażając swoją pamięć poprzez wierną modlitwę” – napisał przewodniczący KEP.

  Przypomniał również, że w wielu diecezjach w Polsce zostały ogłoszone dyspensy od obowiązku udziału we mszach św. niedzielnych i święta nakazane. Zwrócił uwagę, że „można z nich skorzystać również w uroczystość Wszystkich Świętych”.
  Cała Polska czerwoną strefą. Ograniczenia w kościołach
  Radio RMF FM informowało, że rząd zawarł porozumienie z episkopatem dot. obchodów Wszystkich Świętych. Duchowni mają w najbliższą niedzielę zaapelować do wiernych, by 1 listopada w miarę możliwości powstrzymali się od wizyty na grobach i zrobili to przed lub po tym dniu.

  Wcześniej politycy PiS wielokrotnie twierdzili, że nie chcą ograniczać tradycji związanej z obchodami Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu informował, że Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego odrzucił pomysł dodatkowego dnia wolnego.

  Powstaje „Korpus Wsparcia Seniorów”. Jak będzie działał?
  Na nowej liście obostrzeń nie pojawiły się żadne informacje dot. kościołów. Jednak cała Polska została czerwoną strefą. Oznacza to, że w całym kraju zaczną obowiązywać dotychczasowe ograniczenia wobec świątyń, czyli maksymalnie jedna osoba na 7 metrów kwadratowych.
  onet

  Polubienie

 6. „Najwyższą religią jest kultywowanie powszechnego braterstwa”. Międzynarodowe Spotkanie Modlitewne o Pokój w Rzymie film

  Kochani, czy ktoś może mnie uświadomić jaka religię reprezentowała ta ” baba- jaga”.
  Nie widzę pozostawionej w pobliżu miotły, na której przyleciała do Watykanu !

  A tak na serio, można byłoby się z tego uśmiać, gdyby nie było to niestety tak żenujące !!!!

  Polubienie

 7. Polski rząd przyjął ustawę o obowiązkowych szczepieniach pod przykrywką afery aborcyjnej

  Ustawa została przegłosowana w cieniu afery dotyczącej orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.
  Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-przyjal-ustawe-o-obowiazkowych-szczepieniach-pod-przykrywka-afery-aborcyjnej

  Polubienie

 8. Rozpowszechniajcie!
  Modlitwa w Intencji Inronizacji Pana Jezusa na Króla Polski! 25.10.2020 godz.15:00

  KOCHANI! Widzimy, co się dzieje w Polsce i na całym świecie. Musimy ratować Polskę i samych siebie, a tak jak piszę przy wstawianych modlitwach, tylko Pan Jezus Chrystus Król Polski może nas uratować.
  Jutro jest Święto Chrystusa Króla, tak jak było ono obchodzone w ostatnią niedzielę października, przed zmianami posoborowymi.
  Proponuję, abyśmy jutro modlili się w intencji Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski, zgodnie z Wolą Bożą. Każdy w miarę swoich możliwości. O godzinie 15:00 proszę wszystkich, abyśmy wszyscy razem pomodlili się Koronką do Miłosierdzia Bożego i tymi modlitwami, które wstawiam w intencji Intronizacj. Kochani zawierzajcie w dniu jutrzejszym siebie i swoje rodziny Panu Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski.
  Na tej stronie znajdziecie Modlitwy zawierzenia Rodzin Chrystusowi Królowi Polski, oraz inne modlitwy:
  Armia Jezusa Chrystusa Króla Polski
  https://armiajezusa.pl/

  Tylko w Panu Bogu ocalenie!
  Któż jak Bóg!
  Króluj nam Chryste

  Polubienie

 9. POLACY MÓDLMY SIĘ – PAN JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI TO JEDYNY RATUNEK DLA NAS!!!
  KRÓLU POLSKI RATUJ NAS – GINIEMY!
  Trzeba bowiem ażeby Królował aż położy wszystkich nieprzyjaciół pod swoje stopy. Jako ostatni wróg zostanie pokonana śmierć” (1 Kor 15,25-26)

  Pan Jezus prosi, aby modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji :
  „O nawrócenie całego Episkopatu – aby uznali Pana Jezusa KRÓLEM POLSKI.
  Rozważając Tajemnicę Bolesną Różańca Świętego”.

  MODLITWA O INTRONIZACJĘ PANA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI

  Jezus Chrystus: Oto Ja przekazuję wam szczególną łaskę, abyście mogli wyprosić Intronizację Mojej Osoby w Polskim Narodzie i państwie. Wołajcie do Mojego Ojca w taki oto sposób:
  Ojcze Niebieski błagamy Cię i prosimy, wysłuchaj naszego wołania, wołania całego Polskiego Narodu.
  Tak bardzo pragniemy, aby Nasz Pan i Zbawca Jezus Chrystus został uznany Królem naszego Narodu i państwa. Polecamy Ci wszystkich tych, którzy mają zamknięte serca i nie chcą przyjąć królowania Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Błagamy Cię Ojcze Niebieski, wysłuchaj naszego wołania i dotknij wszystkich tych serc, aby się otworzyły na wielką Miłość Bożą, aby zapragnęły przyjąć Pana i Zbawcę, Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Oto my dzieci Twoje błagamy Cię o tę wielką łaskę, aby Twój Syn był przyjęty przez cały Polski Naród, aby został uznany Panem i Władcą, aby ludzkie serca uwielbiały Jego Święte Imię. Ojcze Niebieski wysłuchaj naszego wołania i spraw, aby to się mogło dokonać, aby te wszystkie łaski przygotowane dla naszego Narodu, mogły na nas spłynąć. Abyśmy się stali Królestwem Twego Syna, aby On mógł nas prowadzić do wiecznej szczęśliwości, abyśmy tam doszli i spotkali się z Tobą na wieki. Amen.

  M O D L I T W A do CHRYSTUSA KRÓLA.
  Modlitwa podyktowana przez Pana Jezusa)
  „Panie Jezu Chryste – KRÓLU nasz i całego świata – zmiłuj się nad Twym wiernym ludem, który pragnie Cię wywyższać każdego dnia; który pragnie Cię widzieć KRÓLEM Wiecznej Chwały, KRÓLEM Człowiekiem, KRÓLEM Bogiem Wszechmogącym, KRÓLEM życia i śmierci. Wysławiamy Cię, cześć Ci oddajemy, jako KRÓLOWI POLSKI i WSZECHŚWIATA i kochamy Cię ! Przemień serca wszystkich ludzi, aby panował w nich pokój i szacunek do wszystkiego, co stworzyłeś – tak nam dopomóż Bóg po wszystkie czasy, na wieki wieczne. Amen„
  KRÓLUJ NAM JEZU CHRYSTE !

  Polubione przez 1 osoba

 10. MOI DRODZY – PRZYPOMINAM ŁĄCZYMY SIĘ DZISIAJ W MODLITWIE KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O GODZ. 15:00 W iNTENCJI INTRONIZACJI PANA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI – ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ!!!
  Uczestniczmy dzisiaj w Mszach Świętych w Intencji Intronizacji, módlmy się Różańcem i innymi modlitwami i zawirzajmy swoje Rodziny Chrystusowi Królowi Polski.
  Na tej stronie są modlitwy:
  Dołączcie do Armii Jezusa Chrystusa Króla Polski!
  https://armiajezusa.pl/

  http://nachwaletrojcyswietej.com/

  Polubienie

 11. ŚWIĘTY PAPIEŻ JAN PAWEŁ II – 42 rocznica wyboru Kardynała KAROLA WOJTYŁY na papieża.
  NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA
  Bóg Jezus Chrystus wybrał Karola Wojtyłę na arcykapłana, otworzył dla niego swój skarbiec i obdarzył go wszelkimi dobrami. Bóg zawarł z nim Przymierze Pokoju i ustanowił go pasterzem, aby posiadł godność kapłańską na zawsze.
  WYZUŁEM SIĘ ZE WSZYSTKIEGO I UZNAJĘ TO ZA ŚMIECI, BYLEBYM POZYSKAŁ CHRYSTUSA I W NIM SIĘ ZNALAZŁ. NIE LĘKAJCIE SIĘ – OTWÓRZCIE NA OŚCIERZ DRZWI CHRYSTUSOWI.

  PAPIEŻ JAN PAWEŁ II
  „Gdy odmawiasz Koronkę do Miłosierdzia Bożego, to skup się na rozważaniu Męki twego Pana Jezusa Chrystusa – twojej Miłości, bo coraz bardziej cierpi za grzechy świata. Napisz na Naszej Stronie, aby ludzie nie krytykowali siebie, nie złorzeczyli sobie nasi Rodacy, a szczególnie niech nie krytykują Mnie, bo jestem Święty w Niebie blisko Boga Ojca i dlatego mam tę Łaskę widzieć co się dzieje na Planecie Ziemi. Polacy – bardzo was proszę zajmijcie się swoimi sprawami osobisymi i rodzinnymi a żyjcie według Woli Bożej. Dużo módlcie się w intencjach o kapłanów i za grzeszników, bo jak widziałaś w Wizji – stado węży miotających się w wielkim gnieździe, co miało znaczenie porównania do Episkopatu w Polsce. Nie wymieniam innych rządzących religią katolicką, a jedynie powiem o obecnym papieżu Franciszku, że w jego duszy nie ma już miejsca dla Bożego Ciała. Całe jego serce jest zafałszowane innymi bezbożnymi wyznaniami i wierzeniami. Gdy będzie źle – Ja będę z wami. Jezus Chrystus jest tak bardzo biczowany przez hierarchów Kościoła Katolickiego, że My kochający Go uczestniczymy w tej Męce i wspomagamy Króla królów – Pana panów i Właściciela Ziemi. Mógłbym powiedzieć o każdym kapłanie w Chicago, lecz nie możesz tego pisać. Pisz na Stronie i wręczaj kartki ludziom jak planowałaś, że ludzie popełniają ciężkie grzechy, którzy przyjmują Najświętsze Ciało Boga z rąk świeckich ludzi i sióstr zakonnych oraz ze swojej.
  Za mało w was wiary w Boga Jezusa Chrystusa oraz szacunku do waszego Zbawiciela. Przypominam i oświadczam, że jest to ciężki grzech kłaść na ręce oraz przyjmować z rąk Najświętsze Ciało Boga Zbawiciela, a co najważniesze w momencie dotyku nie ma w Hostii Boga, więc przyjmujecie zwykły opłatek jako Symbol waszego Pana Jezusa Chrystusa. Papież Jan Paweł II”.
  ——————————-
  Do Kościoła Św.Stanisława Kostki w Chicago 22.10.2020 r. przyjechała Matka Boża Fatimska i ksiądz proboszcz zaprosił wiernych na Nabożeństwo Fatimskie. Dowiedzieliśmy się, że Maryja sama wybiera kościoły i tam jedzie.
  MATKA BOŻA FATIMSKA.
  „Mieczysławo – Nasze „echo” rozsławiaj Moje Intencje, aby ludzie modlili się, modlili się i chcieli się modlić o nawrócenie grzeszników, o Boga prowadzenie księży, biskupów i papieża. Najbardziej przyszłość świata zależy od kapłanów.
  Oni są wybrani przez Boga Jezusa Chrystusa Najświętszego Kapłana do nawracania ludzi i do prowadzenia ludzkości na podstawie Przymierza z Bogiem Ojcem Wszechmogącym. Bądźcie wierni Bogu Nasi drodzy katolicy
  i brońcie godności swego Zbawiciela – wasza Matka z Fatimy”.
  ———————————-
  Zapisała Mieczysława 22.10.20 r. przed Panem Jezusem na Adoracji w Kościele w Chicago.
  Dlaczego biskupi nie są posłuszni Maryi Współodkupicielki i nie ma Nabożeństw.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s