Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

kardynalowieW niedzielę 1 września Franciszek ogłosił, że w październiku dołączy do grona kardynalskiego 13 nowych hierarchów. Sprawa jest szeroko opisywana i komentowana w mediach. Warto jednak przytoczyć jeszcze komentarz z bloga „Rorate Caeli”:

Są oni [nowo wybrani kardynałowi] bez wątpienia najbardziej liberalna grubą kardynałów elektorów, jaka kiedykolwiek zaistniała. Przynajmniej dwóch z nich jest dobrze znana w kręgach rzymskich za swoje preferencje „gejowskie” (słowa „gejowskie” używam tutaj celowo, aby wskazać na całą „kulturę gejowską”, którą należy odrzucić, wspomnianą przez Benedykta XVI w jego dokumencie z roku 2005 na temat seminarzystów), i jest wśród nich także dwóch liberalnych jezuitów. Nawet ci, którzy wyraźnie nie są liberałami, jak abp Kinshasa, zostali wybrani prawdopodobnie z powodu swojej nadzwyczajnej bliskości z Kościołem w Niemczech i troskami wyrażanymi przez niemieckich biskupów.

Jeśli chodzi o biskupa Michaela Fitzgeralda, wybranego jako jeden z trzech kardynałów, którzy nie są już elektorami, możemy wspomnieć nasz post z roku 2016 na temat tego, dlaczego Benedykt XVI wysłał go daleko od Watykanu [propagował rozmyty dialog międzyreligijny – na przekór wierze katolickiej – potępiony przez „Dominus Iesus” – przyp. mój, Bernard].

Męka i cierpienie Kościoła będą trwały jeszcze przez wiele dziesięcioleci. A Franciszek nigdy nie zrezygnuje. I nie tylko to, purpuraci pozostawią go w śpiączce „kreowania kardynałów” przez lata, co sprawi, że Kolegium Kardynalskie zupełnie zmieni swój charakter.

Można się tylko zastanawiać, czy prognoza dziesięcioleci jest słuszna. Możliwe, że już w najbliższych latach, albo nawet miesiącach, będziemy mieli do czynienia z tolerancją grzechu i fałszerstwem wiary katolickiej w samym rdzeniu instytucji Kościoła i z drugiej strony wyłonieniem się Reszty Kościoła, która będzie trwała w prawdziwej wierze, a potem ostatecznie z Powtórnym Przyjściem Chrystusa.

 

(Źródło: ^^^https://rorate-caeli.blogspot.com/2019/09/francis-announces-creation-of-13-new.html)

5 980 uwag do wpisu “Nowi kardynałowie Franciszka – dwóch z nich jest znana w Watykanie jako geje?

 1. NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKOLANIE POCZĘTA.

  Panie Jezu, czy trzeba zakupić więcej żywności i wody na te trudne czasy?
  PAN JEZUS.
  „Oczywiście każdy powinien mieć na 3 misiące zaopatrzenia żywności i wody z troski o ludzi, a nie dla wygody. Zawsze pozostań z rodziną i z każdą dzieciną.
  Żadnych szczepień nie berzcie, bo nikomu one nie są potrzebne. Jesteś zdrowa na umyśle, na ciele i na duszy, bo obecne szczepionki to kłopot duży”.
  Zapisała Mieczysława

  Polubienie

 2. UWAGA. Nie dajcie się zwieść. Budują fałszywy pokój bez Króla Pokoju Jezusa Chrystusa!
  Znalazłem! Nic w polskich serwisach. Ale jest na Vatican News.

  15 października 2020 o godzinie 14.30 rozpocznie się telekonferencja Franciszka. Będzie transmisja online w kilku językach.

  Franciszek będzie nawolywac m.in. do przystąpienia do Global Compact on Education w celu: „zachęcenia do zmian w skali globalnej, aby edukacja stała się twórcą braterstwa, pokoju i sprawiedliwości”
  Tematy telekonferencji: „godność i prawa człowieka, pokój i obywatelstwo, ekologia integralna, braterstwo i rozwój”.

  Czy wtedy ma zostać ogłoszona straszna HEREZJA?

  https://gloria.tv/post/x9BqkzyEKgb829Lk2KAWLsNca

  Polubienie

 3. Watykan wypuszcza monetę 10 euro na cześć „Pachamamy”

  13 października 2020 roku (w rocznicę ostatniego objawienia się Matki Bożej w Fatimie z Wielkim Cudem Słońca) Mennica Watykańska wyemitowała monetę 10 euro na cześć „Matki Ziemi” lub „Pachamamy”.

  Obraz został zaprojektowany przez Luigiego Oldaniego na Światowy Dzień Ziemi. Obraz przedstawiający kobietę „w ciąży z Ziemią” musi przedstawiać „Madre Terra”, „MATKĘ ZIEMIĘ” lub „Pachamama”. Oldani opisał ją jako „żyzną i urodzajną ziemię, urodzajną i urodzajną jak młoda kobieta.

  Moneta pojawiła się w pierwszą rocznicę „koronacji” Pachamamy w Watykanie, w październiku 2019 r. Podczas Synodu Amazońskiego. 4 października w Ogrodach Watykańskich odbył się kult Pachamamy – uświęcony krwią niezliczonych męczenników. Tak zwani „rdzenni mieszkańcy Ameryki Południowej” następnie okadzili ten obraz i kłaniają mu się.

  7 października 2019 roku figura została wniesiona do Bazyliki św.Piotra i tam haniebnie oddawana była czci. Po mszy przedmioty w procesji wnoszono do sali synodalnej.

  Włoskie społeczeństwo pogańskie „Antro della Magia” nazwało to „piękną ceremonią poświęconą MATCE ZIEMI”, mówiąc, że ta „ceremonia otworzy drzwi do jaśniejszej przyszłości dla nas, pogan”. W swoim artykule podsumowali tak: „Wreszcie ważny akt Kościoła w kierunku uznania religii pogańskich i ich znaczenia. My, czarownice, możemy się z tego tylko cieszyć! ”

  Podczas tego synodu, kiedy niektóre posągi Pachamamy zostały skradzione z kościoła w Rzymie i wrzucone do Tybru, Bergoglio przeprosił za to, że może się to zdarzyć. Podobno powiedział też, że fakt, iż posągi wylądowały w rzece, „spowodował wiele niepokoju w jego duszy”. Fakt, że zostali szybko odnalezieni, był dla niego „dobrą wiadomością”.
  restkerk

  Polubienie

  • OBRAZA MATKI BOŻEJ:

   13 października 2020 roku (w rocznicę ostatniego objawienia się Matki Bożej w Fatimie z Wielkim Cudem Słońca)

   ” Ja, umiłowana Matka Chrystusa, zostanę wykorzystana do tego, aby ukryć prawdziwe zamiary tych sił, które wtargnęły do Kościoła Mojego Syna na Ziemi. Użyją oni Mnie jako marionetki Kościoła, aby odwrócić uwagę ludzi od prawdziwych intencji tej nikczemnej grupy. Aby przekonać Boże dzieci, żeby pozostały lojalne wobec Prawdziwego Słowa Bożego i tradycji Kościoła Katolickiego, stworzą ceremonie, o których powiedzą, że oddają Mi one cześć.Prezentując światu wielkie oszustwo, wykorzystają proroctwa z Fatimy, aby sprofanować Mój wizerunek. Użyją Mnie, aby zbezcześcić Kościół Mojego Syna, a wszystko, co będą czynić, będzie przebiegać od tyłu do przodu, zgodnie z wymogami diabła.

   Stwarzając wrażenie, że czczą Matkę Boga, dadzą wielu Katolikom fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Oznacza to, że gdyby ci ostatni mieli jakieś wątpliwości, stawszy się świadkami dziwnych, nowych poprawek do Mszy Świętej i Sakramentów – to wątpliwości te zostaną natychmiast puszczone w niepamięć. O, jakiego bólu Mi to przysparza! Mój wizerunek zostanie celowo wykorzystany do tego, aby znieważyć Mojego Syna.” ——- 17.08.2013

   ————————-

   Matka Ziemia:

   ” Antychrysta otoczy wszelka gloria. Wtedy wprowadzi on w życie, wraz z fałszywym prorokiem, instytucję globalnego partnerstwa, co przedstawione zostanie jako najdonioślejsza inicjatywa humanitarna. Świat będzie oklaskiwał ten nowy Babilon i każdy będzie się przepychał, żeby się w jego centrum choćby w minimalnym stopniu zaczepić.

   Nowy Babilon — powie się wszystkim — istnieje, by gloryfikować geniusz, by dbać o środowisko, by objąć matkę-ziemię i wyeliminować w świecie ubóstwo za pomocą bogactw — oto słowa, jakie będą się wylewały z jego obrzydliwej jadaczki.” ——- 07.08.2013

   ” Kiedy wprowadzona zostanie jedna światowa religia, to zostanie to uczynione z ostrożnością, tak aby nie sprawić wrażenia, że Ja, Ojciec Przedwieczny, nie Jestem już dłużej czczony Jeżeli jednak Ja nie będę czczony, to wtedy ta nowa modlitwa stanie się obrzydliwością i nie wolno będzie jej nigdy odmawiać, o ile Moje dzieci chcą pozostać ze Mną i o ile pragną Życia Wiecznego…

   Słowa, które oddają cześć Mojemu Imieniu i te dotyczące Mojego Syna, zostaną przekręcone, a wyrażenia, które odnoszą się do Mojego Syna, będą zawierać takie określania jak „Jezus Światłości”. Ta nowa modlitwa położy nacisk na nadrzędność człowieka, jego odpowiedzialność za zapewnienie pomyślności swojemu bratu oraz przyjęcie — jako jedności — wszystkich religii, które czczą Boga. Wszelkie odniesienia w stosunku do Mojego Syna — odnośnie sposobu, w jaki powinien być On czczony — zostaną zastąpione tym nowym tytułem, jaki Mu nadadzą. Światu się powie, aby czcił piękno Ziemi, cuda świata stworzonego przez Boga, który Jest Jeden dla wszystkich i Który akceptuje każdy rodzaj religijnego uwielbienia. Będzie to czas, kiedy świat zgromadzi się wspólnie — jako jeden świat o pogańskiej religii…” —- 26.05.2014

   Polubienie

 4. Trwa Forum Międzyreligijne G20. Celem budowanie powszechnego braterstwa z Agendą 2030 w tle

  Arabia Saudyjska przewodniczy wirtualnemu Światowemu Forum Międzyreligijnemu G20, które rozpoczęło się we wtorek z licznym udziałem księży katolickich, duchownych muzułmańskich i żydowskich. Ta inicjatywa grupy G20, czyli bogatych i wpływowych państw ma pomóc – na płaszczyźnie religijnej i kulturowej – w realizacji Agendy 2030 i urzeczywistnieniu powszechnego braterstwa.
  Read more: https://www.pch24.pl/trwa-forum-miedzyreligijne-g20–celem-budowanie-powszechnego-braterstwa-z-agenda-2030-w-tle,79094,i.html#ixzz6aqRdO9OP

  Polubienie

 5. Włochy i zapewne nie tylko tam ..

  Premiera poproszono też o odniesienie się do słów jednego z włoskich wirusologów, który wyraził pogląd, że zapewne w Boże Narodzenie należy spodziewać się nowego lockdownu.

  „Nie robię prognoz na Święta” – odparł Conte. Powtórzył, że należy zapobiec kolejnemu zamknięciu kraju. „Wiele będzie zależeć od zachowań” ludzi – oznajmił.

  Polubienie

 6. Podstawa prawna
  Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.
  Treść raportu:
  Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. _dalej „Alivecel”_ umowę Memorandum Of Understanding _dalej MOU_ na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce _dalej „JV”_.
  Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.
  http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237?fbclid=IwAR0aQHeSScdhU3n3-X5Sw7QVUN_9o1aKOvimdxwtnOnqEpM9PxCdTVHjbVM#hyxq68qa41

  Polubienie

   • Jaki bidny ten Kaczyński, tak się wszyscy nad nim znęcają, a to, że on znęca się nad nami i zgotował nam niewolę to nieważne? Coraz więcej głosów słychać,i ku czemu ja się też coraz bardziej skłaniam, że to on sam przyczynił się do śmierci tej rodziny, są tacy ludzie, co wiedzą. A, Babcia jest Super!
    @Rafał oglądnij sobie poniżej, co ten Twój wodzu Kaczyński nam zgotował, ale pewnie nie ma co z Tobą o tym gadać, bo Ty pewnie w to wierzysz.?

    Polubienie

   • @ Robert

    Robert gdybyś oglądał filmik do końca, albo ze zrozumieniem, to byś dowiedział się, że ta Pani również straciła w Smoleńsku bliską osobę!
    Więc proszę nie wyzywaj od egoistów tej babci, bo jej jak to określiłeś – system też zamordował kogoś bliskiego, a która w przeciwieństwie do Kaczyńskiego liczy jeszcze, że Rząd sprowadzi do Polski tupolewa, jako symbol tej tragedii! i dopełni szumnych obietnic wyjaśnienia zamachu.

    Tymczasem Kaczyńskiemu już nie w głowie wyjaśnienie owej tragedii, a rojenie jak tu w miarę bezboleśnie, aczkolwiek oszukańczo dla śpiącego ludu, z zaczadzonymi umysłami, wprowadzić tak ładnie brzmiącą – nową normalność czyli nowy światowy porządek i podporządkować sobie ludzi władowanymi w nich czipami. Jemu i jego pachołkom bardzo się spieszy, aby Polska weszła w ten ” nowy ład”.

    Dla mnie jego autorytet jako polityka, a jak niektórzy lubią go nazywać mężem stanu upadł , gdy odsłuchałam jego wypowiedź, kiedy na pewnej konferencji powiedział zebranym, że ” trzeba tępić wszelkie ruchy narodowe”!
    Dziś widać niepodważalne potwierdzenie tego, w zamordyzmie jaki Rząd stosuje wobec uczestników wszelkich marszów czy demonstracji!
    A jeszcze trochę i poczują na sobie demonstrujący, bicz obcych służb, gdy zaczną ćwiczyć na nich wykonywanie ustawy 1066 !

    Polubienie

   • @Beata
    Czy tej egoistce będzie miło jak wyskoczymy przed nią z tabliczką , że ona zamordowała członka rodziny,bo nie zatrzymała go w kraju ??? Odnośnie rządu to jest najlepszy jaki możemy mieć na te warunki.Kocham OJCZYZNĘ całym sercem i uważm większą część konfederacji za zdrajców.Rząd musi tak rozgrywać unię,żeby nie stracić dopłat.Tym co maseczki przeszkadzają niech popatrzą na duszących się w covidzie chorych to zobaczą horror.

    Polubienie

   • Jak noszą maski, to może się i duszą. Wcale się nie dziwię. Jakby ktoś wsadził sobie rurę wydechową do środka samochodu i jechał, to zapewne tez by się dusił.
    A jak prawda o Smoleńsku wyjdzie na jaw, to nie jeden szybko zmieni zdanie o agencie Jarosławie.

    Polubienie

 7. Zaczyna się od nowa, pozamykają nam cmentarze na Wszystkich Świetych jak nic i to pewnie na prośbę samych biskupów. Tutaj nasz „ulubiny” biskup Ryś, który spieszy na ratunek biednym polskim katolikom, bo się mogą w kościele pozarażać.

  Arcybiskup Ryś udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa we mszy świętej do 15 listopada
  W związku z pandemią koronawirusa i ciągłym wzrostem zachorowań oraz zwiększającą się liczbą osób przebywających na kwarantannie w swoich domach, arcybiskup metropolita łódzki w związku z pandemią koronawirusa udziela dyspensy od obowiązku uczestnictwa we mszy świętej w niedzielę i święta nakazane do 15 listopada 2020 roku.

  https://www.onet.pl/informacje/radiolodz/arcybiskup-rys-udzielil-dyspensy-od-obowiazku-uczestnictwa-we-mszy-swietej-do-15-listopada/y5b9m2m,30bc1058

  Polubione przez 1 osoba

 8. Zamordyzm!
  Brutalne metody w PiS? Oskarżenia o zastraszanie i groźby wyrzucenia z klubu

  Żonie jednego z senatorów PiS grożono wyrzuceniem z pracy, jeżeli jej mąż zagłosuje ws. „piątki dla zwierząt” inaczej niż chce kierownictwo partii – twierdzi senator Jan Maria Jackowski z Prawa i Sprawiedliwości. To pokłosie wewnętrznego konfliktu, jaki wybuchł w partii rządzącej w trakcie prac nad ustawą, którą osobiście forsuje Jarosław Kaczyński.
  – Chodzi o rodzinę w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Pozostawiam te metody bez komentarza – powiedział Jackowski
  Senator wraz z sześcioma innymi kolegami złamał klubową dyscyplinę i chciał odrzucenia „piątki dla zwierząt”
  Teraz poprawkami Senatu musi zająć się Sejm. – Platforma rozegrała nas koncertowo – przyznaje w rozmowie z Onetem poseł PiS
  Porażka „piątki” nadwątli autorytet szefa PiS i tak już osłabiony po wolcie koalicjantów i części działaczy PiS na sejmowym etapie prac
  Siedmiu sprawiedliwych?
  Na celowniku kierownictwa PiS jest w tej chwili siedmiu senatorów, którzy w środę zagłosowali wbrew partyjnym instrukcjom przy okazji zmian w ustawie o ochronie zwierząt. Nowogrodzka od tygodni stawiała sprawę na ostrzu noża. Jednak kilku członków izby wyższej parlamentu pozostało nieugiętych.
  I to pomimo, iż – jak twierdzi jeden z buntowników – metody perswazji bywały brutalne. Według Jana Marii Jackowskiego dotknęły one rodziny jednego z senatorów.
  – Współmałżonkę tej osoby wezwano do zakładu pracy, w którym pracuje, gdzie powiedziano jej, że jeśli ten senator zagłosuje niezgodnie z oczekiwaniami kierownictwa PiS-u, to ta osoba straci pracę. A jest to rodzina w trudnej sytuacji materialnej. Te metody pozostawiam bez komentarza – mówił dziennikarzom w Sejmie.
  Nie chciał powiedzieć, o kogo chodziło. – Nie mogę tego ujawniać, natomiast ta osoba, bardzo roztrzęsiona mi o tym opowiadała. To jest bardzo bolesna sprawa – przekonywał.
  – Nic mi o tym nie wiadomo i nie będę tego komentować – powiedział pytany przez Onet Marek Pęk, wicemarszałek Senatu z PiS.
  – Dowiaduję się o tym od pana. Nie sądzę. Już trzecią kadencję jestem senatorem i ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś by sobie pozwolił na coś takiego – mówi nam z kolei Marek Martynowski, szef senackiej grupy partii rządzącej.
  Jeśli wierzyć przewodniczącemu klubu Prawa i Sprawiedliwości, sam Jan Maria Jackowski jedną nogą jest już poza klubem parlamentarnym partii rządzącej.
  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/piatka-dla-zwierzat-brutalne-metody-w-pis-oskarzenia-o-zastraszanie/jxr1nzk,79cfc278

  Polubienie

 9. Panie Jezu przyjdź!!!

  Colle del Buon Pastore
  Carbonia 15.10.2020
  Przygotujcie się na spotkanie ze swoim Bogiem-Miłością.
  Jezus mówi: Umiłowana córko, napisz do mojego umiłowanego ludu: miejcie odwagę powrócić do Mnie, waszego Boga Miłości, miejcie wiarę we Mnie, aby uwolnić ten świat od wielkiego bólu, który już go ogarnia.
  Weźcie do ręki Różaniec Święty i módlcie się. Wzywajcie Mojego Świętego Imienia o pomoc. W Moim wielkim miłosierdziu przyjmę we Mnie wszystkich nawróconych, którzy zrozumieli Miłość w swoich sercach i powrócą do Niego.
  Dbajcie o swoją duszę, och ludzie, tęsknijcie za czystością, włóżcie w siebie gorące pragnienie życia w miłości i radości przez wieczność.
  Wkrótce uderzy was wściekłość diabła, jego śmiałość jest wielka, spieszy się, aby zniszczyć ziemię i jej mieszkańców … chce umieścić tę ludzkość w swoim piekle, która między innymi podąża za nim przez jego pomocników, wierząc w niego, … w jego kłamstwa!
  Pokój jest zagrożony, człowiek kwestionuje drugiego człowieka: brat przeciwko bratu …! Umysł człowieka z dala od Prawdy jest podporządkowany diabłu, szatan rządzi wieloma ludźmi, ich postępowanie jest złe i cuchnące.
  Najświętsza Maryja Panna wzywa swoje dzieci do siebie, wzywa je do prawdziwego nawrócenia, do powrotu do Jej Syna Jezusa; i oficjalnie ostrzega, że wkrótce Jej Niepokalane Serce zatriumfuje, a wraz z Nią wszyscy, którzy są blisko Niej w tej walce z szatanem, odniosą triumf.
  Okna niebios otwierają się, Boski Król ma zstąpić ze swego Nieba, aby objawić się w swoim wielkim Miłosierdziu, aby ponownie dać ludziom możliwość zbawienia. Sam osobiście pojawi się światu, aby wszystko było jasne.
  Nie bądźcie głupi, ludzie, pokutujcie szybko, ponieważ ta chwila jest bardzo blisko. Przygotujcie się na spotkanie ze swoim Bogiem-Miłością, pokutujcie za swoje grzechy i proście o przebaczenie ze skruszonym sercem, aby Jego miłosierdzie było z wami. Szukajcie zbawienia, och ludzie, porzućcie świat, wszystko ma zostać przemienione, nic z tego, co zawiera dziś Ziemia, nie pozostanie takie, jakie znacie dzisiaj.
  Przygotujcie się, dzieci, przygotujcie się!
  Bóg teraz zamanifestuje Siebie, nie czekajcie na ten moment z waszymi brudnymi grzechami, pozwólcie waszemu Bogu Miłości, aby zabrał Jego własność.
  Amen.

  Polubienie

 10. „Obowiązkowa” Komunia św. na rękę? Stanowisko KEP jest tu jasne

  Biuro Prasowe KEP przypomniało, że w sprawie sposobu udzielania wiernym Komunii Świętej Konferencji Episkopatu Polski wypowiadała się choćby w komunikacie Komisji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów z 3 października 2020 roku, jak i we Wskazaniach Prezydium KEP z marca br.
  Ten ostatni dokument wyraźnie mówi, że każdy wierny zawsze ma prawo według swego uznania przyjąć Komunię Świętą do ust i nikomu nie można nakazywać przyjęcia Komunii Świętej na rękę oraz że tak należy organizować udzielanie Komunii Świętej, aby nie naruszyć wrażliwości osób mających trudność w przyjęciu Komunii Świętej na rękę:

  Przypomina się, że „każdy wierny zawsze ma prawo według swego uznania przyjąć Komunię Świętą do ust” (Kongregacja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, „Redemptionis Sacramentum”, Instrukcja o tym, co należy zachowywać, a czego unikać w związku z Najświętszą Eucharystią, 25.03.2004, nr 92). W związku z tym nikomu nie można nakazywać przyjęcia Komunii Świętej na rękę, można tylko do tego zachęcać (zgodnie z zarządzeniem Rady Stałej KEP z dn. 12.03.2020).

  Dalej czytamy jednak, że: „Może się natomiast zdarzyć, że w okresach nadzwyczajnych, jak np. trwająca epidemia, biskupi na swoim terenie tymczasowo zawężą obowiązujące prawo (por. List kard. Saraha z 3 września br.), czemu należy być zawsze posłusznym, aby zachować w Kościele pokój, o który modlimy się we Mszy przed samą Komunią”.

  PCH 24

  Polubienie

 11. „… czemu należy być zawsze posłusznym, aby zachować w Kościele pokój,…”
  Czas przyspiesza gwałtownie i nadeszła już chyba pora, by uchodzić z Nierządnicy.
  Zapewne kapłani Chrystusowi odmówią udzielania na rękę Najświętszego Sakramentu, ale ilu ich będzie ? W KP jest mowa, że „trzech na czterech Mnie zdradzi”, to nie budzi optymizmu ale ja cały czas mam nadzieję na interwencję Pana Jezusa

  Polubienie

 12. Nadchodzi to co przepowiadało wielu proroków, którzy nadal otrzymują przekazy, Niebo ostrzegało przez ostatnie miesiące!

  Świat szykowany jest do wielkiego zamknięcia -wielkiej kwarantanny zwanej przez wielu całkowitym lockdownem. Mówi się o tym głośno w mediach, potwierdza się to nakładaniem coraz ostrzejszych obostrzeń.
  Będzie to czas wypuszczenia kolejnego patogenu! Być może czas interwencji Boga ?!

  Przed czym konkretnie w Orędziach z Carbonii ( ale nie tylko) Niebo nas przestrzega :

  „Carbonia 19.08.2020 – 16.48

  Moje dzieci, wiatr silnie wzrośnie teraz, świat wejdzie w wielką pasję, przygotowywana jest wielka kwarantanna dla tej ludzkości.

  Lud Boży będzie z tego wszystkiego wolny, ponieważ Bóg zainterweniuje, aby wziąć go w siebie. ”

  Proces zamknięcia świata już się rozpoczął ponad miesiąc temu. Od stycznia , albo gdy się uda pod koniec grudnia -planują w niektórych państwach rozpocząć szczepienia!

  Jednak do końca roku jeszcze dwa i pół miesiąca, a przed nami kolejne miesiące nowego roku.

  W tym czasie o czym już wiemy z mediów pojawi się groźniejszy wirus, wirus , który jak przestrzega Niebo będzie zabijał:

  Carbonia 20.07.2020 – 18.18.2020

  Walka z wirusami będzie bezcelowa.

  „Walka z wirusami będzie bezużyteczna, wszystko zostało dobrze zaaranżowane przez przeklęte węże.”

  Carbonia 22bis-07-2020 – 16.27.2020

  ” Uważajcie, moje dzieci, teraz odbędą się ostatnie manewry polityczne, a potem nastąpi chaos, przeklęty chaos stworzony przez człowieka tym wirusem stworzonym w laboratorium właśnie po to, by zdziesiątkować ludzkość.

  Zobaczysz tyle rozpaczy, tak wielu będzie twoich braci, którzy umrą, tak wielu ludzi będzie zgubionych, ponieważ nie wszyscy będą w łasce Bożej.”

  Carbonia 22.07.2020-15.11

  Tej jesieni pojawi się nowy przeklęty wirus stworzony przez mężczyzn!

  „Tej jesieni umieralność ludzi będzie wysoka z powodu nowego przeklętego wirusa stworzonego przez ludzi diabła, aby zniszczyć ludzkość.

  Rózga, którą trzymam w ręku, będzie ciężka dla tych, którzy wykonali tę klątwę, moje ramię uderzy całą moją moc, aby człowiek zrozumiał, że jest tylko jeden Bóg, Jedyny i prawdziwy Bóg, Ten, który stworzył wszystko. z niczego i że zniszczy wszystko, co do niego nie należy.”

  Carbonia 08-05-2020 – 17:13

  Tej jesieni życie na Ziemi zamieni się w prawdziwe piekło.

  ” Ta jesień naprawdę będzie czasem wielkich zniszczeń:… chorób i głodu. Życie na Ziemi zamieni się w prawdziwe piekło. Człowiek, który walczył ze swoim Bogiem Stwórcą, przejdzie przez wielki ucisk, …”

  Carbonia 03.09.2020 – 18:44

  Ta jesień będzie bolesna dla wszystkiego, przez co przejdziesz.

  ” Moje dzieci i już nie moje z waszego wolnego wyboru, dziś wciąż przychodzę błagać o nawrócenie, wróćcie do Mnie, nie ma już czasu, nadchodzi huragan, aby zdenerwować tę Ludzkość i rzucić ją na kolana, … z powodu własnej głupoty przejdziecie przez piekło na Ziemi.

  Ta jesień będzie bolesna dla wszystkiego, przez co przejdziecie, ludzie.
  Ta Ziemia stanie się gorąca
  i nie będziesz wiedział, jak ugasić ogień, który nagle wybuchnie.
  Pozbawiony ŻYWEJ WODY, znajdziesz się w wielkiej suszy,
  … Żadna wiosna na Ziemi nie ugasi Twojego pragnienia.

  Nie płaczcie, mój ludu, ponieważ dla was, wasz Bóg jest gotowy przyjąć was na swoich ramionach, podnieść was z gorącej zimy, która nastąpi na tej Ziemi.”

  Carbonia 04.08.2020 – 18:14

  Ta zima będzie straszna dla tych, którzy nie trwali w Bogu!

  Duch Święty zstąpi na wszystkich ludzi w Bogu.
  Przygotujcie się na zstąpienie Ducha Świętego, o ludzie, wierzcie w Jezusa Chrystusa, Syna Bożego i ruszajcie jako jego żołnierze w tej walce z szatanem.

  Współpracuj z Jezusem i Marią, aby być zwycięzcami. Masz zamiar przystąpić do wielkiej bitwy, twój duch będzie słaby, jeśli nie zostanie wzmocniony przez Ducha Świętego.

  Zaciekłość Diabła spadnie na wszystkich ludzi i jeśli nie będą trzymani w Bogu, staną się łatwym łupem.

  Ubierzcie się w nową szatę, poświęcajcie się Niepokalanemu Sercu Maryi i uciekajcie od grzechu, aby Bóg interweniował, aby was zbawić.

  Wrogowie Kościoła Bożego dają się poznać, ich serce jest czarne jak smoła, ich krew jest zatruta Złem! Poddali się Lucyferowi i wraz z nim zostaną zmuszeni do Gehenny.

  Moje dzieci, ta zima będzie straszna dla tych, którzy nie zatrzymali się w Bogu! … człowiek, który się nie nawróci, przejdzie przez piekło na ziemi.

  Wołajcie Ducha Świętego o pomoc, proście, aby On nas zainwestował, pokłońcie się przed Nim, zdecydujcie się na MIŁOŚĆ SUBLIME, obejmijcie swoją MIŁOŚĆ DO BOGA, aby w Nim zmartwychwstała.

  Najświętsza Matka toczy ostateczną walkę z siedmiogłową, dziesięciorożną bestią. Maria walczy z nędzą tego kościoła.

  Najświętsza Dziewica wzywa do siebie wszystkie swoje dzieci, jest z nią jej armia.
  Ona, jako Współodkupicielka, prowadzi walkę do zwycięstwa w Chrystusie Jezusie, swoim Synu.

  Obudźcie się, o ludzie, wejdźcie w komunię z Jezusem, oddając się Mu całkowicie, nie kłaniajcie się Złu, wyrzekajcie się Szatana, moje dzieci! Twoje życie będzie piękne tylko wtedy, gdy będziesz z Jezusem, Chrystusem Miłości, żywym Bogiem!

  Wszyscy gromadzą się do Mnie.
  Ja, jako Królowa Miłości, doprowadzę was do MIŁOŚCI, nauczę was MIŁOŚCI
  abyś zatriumfował w Nim i żył z Nim na zawsze.

  Chodźcie, dzieci Jerozolimy, bramy piekła są otwarte, ale żadne z dzieci Bożych nie wejdzie, ponieważ Bóg przyjmie ich do Siebie i umieści w swoim Nowym Raju.

  Kocham cię, tęsknię za tobą! Bądź gotów!
  Nadeszła godzina podnoszenia dzieci Bożych. Amen!”

  Polubienie

  • Kochani a tutaj znajdziecie info czym sobie możecie pomóc w razie choroby.
   O ile będzie to kolejny koronawirus macie wskazówki.

   Podaję tytuły info, ponieważ linki bardzo często nie przechodzą w komentarzach.
   Z pierwszego tytułu zalecenie sprawdzone, działa. Jeśli nie pomoże w pierwszym dniu róbcie to co mówi lekarz przez trzy dni.

   KORONAWIRUS JEST LECZONY W CIĄGU JEDNEGO DNIA … SZCZEPIENIE NIE JEST POTRZEBNE! (WIDEO)

   NOWA METODA ZABICIA KORONAWIRUSA. APEL PROFESORA JUDINA DO WIRUSOLOGÓW I LUDZI

   wszystko znajdziecie na wolnej-polsce.

   To co niepokojące, to to, że pojawiają się informacje, które potwierdzają to co podano w tym artykule, a przed czym ostrzegano nas przede wszystkim w Orędziach:

   Druga fala mutacji Covid 5 x bardziej zakaźna
   22 lipca 2020

   W ponad połowie badanych szczepów nowego Covid odkryto szeroką mutację, która poprawia 2.5-5 x zdolność penetracji komórek. Biolodzy cząsteczkowi z New York Genomic Center i New York University twierdzą to w pracach opublikowanych / published w elektronicznej bibliotece naukowej bioRxiv.

   Eksperymenty wykazały, że ta zmiana w RNA wirusa bardzo zwiększała jej zaraźliwość. Konkretnie liczba świetlistych komórek jelitowych wzrosła ok. 2.5 x, płuc 5 x, i wątroby prawie 8 x. Ale: 4 x zmniejszała prawdopodobieństwo, że układ odpornościowy zacznie rozpoznawać białko S wirusa i wytwarzać przeciwciała.

   Ponadto naukowcy odkryli, że enzymy wrodzonego układu odpornościowego człowieka niszczą otoczkę białek tej wersji SARS-CoV-2 wolniej niż inne rodzaje wirusa. Jak zasugerował Sanjan z kolegami, to może przyspieszać tworzenie się nowych cząsteczek wirusa i ich przemieszczanie się w organizmie.

   To dlatego mówi się, że mutacja D614G stała się dominująca w tak krótkim czasie.

   wolna-polska

   ——————————-

   Nadchodzi nowy koronawirus SADS-CoV – czy czeka nas nowa pandemia wymiotów i biegunek?

   2020-10-15 15:03

   Chiński wirus SADS-CoV został przeniesiony z nietoperzy na świnie. Jest ryzyko, że teraz będą się nim zarażać ludzie.

   Naukowcy potwierdzili na łamach „Proceedings of the National Academy of Sciences”, że ludzie mogą być podatni na zakażenie tym patogenem. SADS-CoV należy do tej samej rodziny wirusów, co SARS-CoV-2. Zalicza się jednak do alfakoronawirusów, z kolei SARS-CoV-2 zaklasyfikowany jest do betakoronawirusów.

   Badania naukowe potwierdziły jednak, że koronawirus SADS-CoV może infekować także ludzkie komórki dróg oddechowych, wątroby i jelit. Wiadomo również, że replikuje się znacznie szybciej w jelitach, niż w płucach.

   Zmiany na Ziemi

   warto powtórzyć co podała wolna -polska w lipcu:

   ” liczba świetlistych komórek jelitowych wzrosła ok. 2.5 x, płuc 5 x, i wątroby prawie 8 x.

   Ale: 4 x zmniejszała prawdopodobieństwo, że układ odpornościowy zacznie rozpoznawać białko S wirusa i wytwarzać przeciwciała.”

   Jeśli chcecie pomóc wątrobie zaparzajcie codziennie na 15 minut dwie łyżeczki zmielonego ostropestu.
   Wtedy pomagacie nie tylko wątrobie, ale co równie ważne organizm wytwarza o 50% więcej glutationu( właśnie przez ostropest), który jest najsilniejszym antyoksydantem.

   Jelitom zaś możecie pomóc zażywając co 4 godziny – 4, 5 grama do 5 gram węgla aktywnego.

   Płucom zaś to co podaje lekarz – czyli wdychanie etanolu 40 %. Super pomaga. Zabija to świństwo w płucach i nie tylko w płucach, ale i w zatokach!

   Polubione przez 1 osoba

   • Dodam to co najważniejsze – prośmy nie tylko dla nas ale i dla naszych rodzin, znajomych i narodu, a Pan Bóg objął nas swoją Pieczęcią Ochrony, prowadził nas przez ten trudny czas i uczynił nas niewidzialnymi dla systemu!

    Krucjata Modlitwy (33)
    Pieczęć Boga Żywego

    Odmawiajcie tę Krucjatę Modlitwy (33),aby uznać Moją Pieczęć i przyjąć ją z miłością, radością i wdzięcznością:

    O Mój Boże, Mój kochający Ojcze,
    przyjmuję z miłością i wdzięcznością
    Twoją Boską Pieczęć Ochrony.
    Twoja Boskość obejmuje moje ciało i duszę na wieczność.
    Chylę się w pokornym dziękczynieniu
    i ofiaruję Ci moją głęboką miłość i wierność,mój ukochany Ojcze.
    Błagam Cię, chroń mnie i moich bliskich tą szczególną Pieczęcią.
    Ślubuję moim życiem służyć Ci na wieki.
    Kocham Cię, Drogi Ojcze.
    Pocieszam Cię w tych czasach, Drogi Ojcze.
    Ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo
    najmilszego Syna Twojego
    na przebłaganie za grzechy świata i dla zbawienia wszystkich Twoich dzieci.

    Amen

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s